Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten pohyb kamery je otřesnej.
  • já nevim, hrál sem to půl hodiny a strašně jsem se nudil.. člověk od toho nemuze cekat staromilskou RTS ve stylu settleru.. je tam malo budov, malo kontroly nad tim co se vlastne deje, malo vseho.. ostrovy jsou malinky..a furt dokola to same. nevim, treba se to nekomu libit bude. ja bych to vydal tak na tablet/mobil..a nebo na konzole *15*
    • Chim
      Konsole by to nejspíš už neutáhly.
  • Pokud je to mobilní hříčka za 5Eur, tak asi jo.
  • deathfish
    Neví někdo, jestli tam má být někdy dodaný multiplayer? Jestli o tom tvůrci vůbec uvažovali někdy?
  • ArmanonAnrak
    Vikinkové zní trochu blbě
  • Já si nejsem jistej že oprávněně, ale každopádně mně ty vikinské věci na Games už poněkud serou. Celej život jsem potkával a měl rád vikingské věci a najednou nám to "g" pořád vypadává a mně z toho pak slzí oči. Jako by nestačilo, že ze dne na den bych měl všem Hyundayům říkat "hjundé"!
    • Chim
      Se stim smiř.
    • DekkerDave
      Akorát spisovně to je správně opravdu ve formě "vikinské", viz. slovník spisovné češtiny *3*
    • to bud rad, ze nezijes ve Francii, to bys Hollandovi rikal Olán a Henrymu Ánry no .. vi-king vs vi-kink, radsi tenk kink a to nejsu zadnej fób.
  • Jakozto milovnik bluebyte produktu a settlers serie jsem si tohld koupil v early access...neni to spatny, ale do settlers-like to ma hodne daleko..maly ostrovy, neprehlednost..nenadchlo me to, vyhozeny penize. Kdyby se vykaslali na progress a udelali proste remake dvojlky idealne riznutej cultures2 udelali by nejlip..takhle z toho smrdi "progress za kazdou cenu" ..
    • Bol som zvedavý, čo na hru budú hovoriť fanúšikovia prvých settlerov. Na hru som sa tešil, ale z videí aj z toho čo čítam to zatiaľ na nejakú výhru nevyzerá. Hral to nejaký ďalší fanúšik prvých settlerov? Čo na to hovoríte?
  • vikinskou?
    • Pane vy jste kokotprofesor
    • Blue.Shark
      http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=vikinsk%C3%BD&ref=viking

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit