Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Suuper ! RM mě moc bavilo...a přemýšlím že si to zahraju znova. Tahle zpráva určitě potěšila !
  • TheGGG
    Tak hlavně, když to dopane líp než RM. To byl děsnej průměr a šeď a hudba tomu nepomohla.
  • Remember Me nedoceněná hra.
    • Pilgrim66
      Já se na tu hru hrozně těšil ale pak jsem byl děsně zklamanej. Nedokázal jsem to dohrát a to kvůli jedný věci. Gameplay. Zkoušel jsem jak controller tak myš a u obou jsem měl naprostej pocit marnosti co se týče ovládání. Nakonec jsem to fakt vzdal.
      • Jack1947
        Ovládání bylo takové kostrbaté, to se dá uznat. To je škoda že si to vzdal... každopádně - a občas si řikám (safra a stojí některé hry za to dohrání, nebo tam zabijím jen čas který by se využil i jinak hmm).

        Tohle byl jeden z těch případů...
    • Já ji ocenil již předem, když jsem se rozhodl, že ji budeme překládat. Poprvé jsem ji hrál, až když jsme testovali lokalizaci. Já jsem byl se hrou moc spokojen. Je zajímavé, že se jí výtká kde co. Přitom Gears of War jsou mnohem tupější hrou a přesto je to lépe hodnoceno. Nechápu.
      • Jack1947
        Srovnání s GOW je uplně mimo...
  • maros.goc
    ked to bude tak nudne a nezazivne ako Remember Me tak zbohom ...
    • Aristarch
      Remember Me...je pre mňa jedna z hier, ktoré vo mne zanechali hlbokú stopu aj keď som hrru už dávno dohral. Podobne ako Dishonored, Bioshock, Final Fantasy VII, Final Fantasy VII Crisis Core, Metal Gear Solid, Dishonored, Mass Effect, Dark Souls, Oddworld Abe's Oddysee alebo Half Life. Remember Me má pre mňa nezabudnuteľnú auru (prinajmenšom atmosféricky) jedinečnej hry. Neo Paříž je nezabudnutelný, grafika, výtvarný štýl a soundtrack... to všetko perfektne zvládnuté. Páči sa mi výtvarný štýl, pripomínajúci Blade Runnera a jeho ponurú budúcnosť... kde tmavé špinavé ulice lemujú oslnivé neónové svetlá a reklamy. Ja ako milovník Blade Runnera som si hru fakt užil. Veľmi rád by som sa dočkal ďalšieho pokračovania...ale teším sa na tento ďalší titul z dielne týchto Francúzov.
      • Remember me mě dosti zklamalo. Potenciál byl hrozně nevyužit. Detektivní práce taky bylo málo. Hru povznesl o bod výše konec, který byl zajímavý (pokud si dobře vzpomínám). Jsem docela překvapen, že s hrou byl spokojen člověk, který se bažil zmíněných titůlů, které byly skvělé po herní i myšlenkové stránce např MGS, BS, DS.
      • maros.goc
        to všetko čo si vymenoval na tej hre uznávam aj ja :) ale gro každej hry je hratelnost, a Remember Me ju ma bohuzial len priemernu ...ale aspon v mojich ociach sa tak zdala..brutalne linearne, priamociare, subojovy system ani zdaleka tak prirodzeny ako v novych Batmanoch a podobne :) Neo Paris je ale fenomentalny, atmosfera porovnatelna s Deus Ex, ...na Rembember Me nikdy nezabudnem, no nie kvoli tomu, aka je to skvela hra, ale kvoli tomu, aky skvely herny svet ponuka :)) milujem cyberpunk :)
        • Aristarch
          ...tak vieš...aj Resident Evil 1-3 alebo Resident Evil 4, ktoré som zabudol spomenúť, boli tiež priamočiare...ale pre mňa super atmosférické... na tú dobu. Podľa mňa priamočiarosť hry nemá nič spoločné s tým, či je hra zábavná. To je len taký novodobý trend, že všetko má byť sandbox. Lenže open world je často práve na úkor hrateľnosti a chybovosti hry. V počiatkoch boli všetky hry lineárne neskôr naskriptované...a bavili sme sa. :D
        • Remember me není špatná, ale jeji vysoký potenciál zůstal nevyužit.
      • Jack1947
        Nebyla to špatná hra bohužel trpěla néé moc friendly a vůbec celkově takovým divným ovladáním a pak žádná pecka to zase nebyla max 7/10 a to bych tu hru fakt bránil.
      • shefield2
        Dishonored v tobě zanechal asi takovou stopu, že jsi ho zmínil hned 2x. *1*
  • shefield2
    Proč není hlavní hrdina muž? Cítím se dotčen. *13*
    • To je jedno, není tam bílej heterosexuální chlap, takže v pohodě. Ale vedle žen tam musí být i zástupce mužských menšin (vývojářům bych doporučil afroameričana či hispánce), jinak se z toho "korektní" pose*ou.
    • XXDarthVaderXX
      *15* *15*
    • Lacná provokácia...
    • Jack1947
      Naopak, at mají taky prostor hrdinové opačného pohlaví těch mužských je už přehršel.

      Ještě kdyby dneska byl někdy hlavní hrdinaj gej někde a máme vymalováno ale např lesby byly tuším jen v starší adventuře na PSX Fear effect.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit