Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • conflig
    Tak jsem si to zahrál s pocitem, že mě to asi nebude bavit a po dohrání jsem utratil dalších 20euro za zbytek epizod :DD
  • Jack1947
    Bál jsem se že to bude moc adventurní a překvapilo mně že ted už vlastně je ta "obtížnost" nastavena tak přijatelně že to dohraje každý a bez výčitek. Přetočení času totiž vám dá příležitost a občas i nutnost nezopakovat situaci... jasně jsem zvědavý na další díly ale kdybych to měl celé kupovat?

    Zas až tak žhavej na to nejsem, je to takové Beyondovské tedy problémy teenagerky které zase zas tak zajímavej nejsou no... to byla jedna z věcí která mi tam kromě otravného Aidena vadila.
    Třeba se mýlím a bude to peckové. Já jsem ale si představoval něco jiného než bejt holkou na střední a cítit se tak zklesle. Gone home jsem nehrál ale snad tady nebude moc lesbické... třeba mne příběh nakonec chytne. *4*
  • Dohrano, paradni atmosfera, Gone Home meets Telltale & Donnie Darko, + super soundtrack, I'm hooked, kupuju komplet.
  • První epizoda bomba hra má super atmosféru, hudbu a stylizaci jen pohyb úst mi přišel dost zvláštní vůbec neseděl zvuk. Jinak není co dodat těším se na druhou epizodu.
  • Thorar
    Vždycky jsem chtěl vědět jaké to je být náctiletou rozervanou hipsterkou na americké střední. Bohužel uvězněn v české kotlině a v těle 110kg třicátníka jsem o tuto možnost byl ochucen. A v tom přichází Life is strange... Ne je to dobrý, první epizoda mě chytla, je to Telltalovka jak vyšitá, jen přidali to vracení času, ale funguje to pěkně.
  • Tak dohráno a musim říct že jsem z toho naprosto unešen. Absolutní hipsteřina které se podařilo ve mě vyvolat nepopsatelné pocity. Úžasný soundtrack který dokresluje už tak úžasnou atmosféru. A ten závěrečný prostřih ve stylu odložených případů ? Nemám slov. Nemůžu se dočkat další epizody.
  • určitě nalákalo a koupím.... až bude všech pět epizod venku
  • Jack1947
    Ale jo, ale jo... tak mne to docela zajímá jak dopadl tenhle pokus. *4*
  • Tak trailer měl přesně ten efekt, co má trailer mít.
    Byl jsem rozhodnutý tu hru koupit. Po traileru jsem koupil nejen první epizodu, ale dal jsem dvacet éček za všechny pěkně dopředu. *1*
  • Pilgrim66
    Tak tenhle trailer mě přesvědčil...

    Jinak nejlevnějc legálně se dá sehnat na GMG za 15 euro s 20% off voucherem.
    • Thorar
      já to koupil na nuvemu za 9,90 euro
    • miker17
      eh ? na steamu to stojí 4 eura
      • Pilgrim66
        Jedna epizoda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit