Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych poctivou hororovou adventuru ocenil a tohle ma nadhernou grafiku , pokud by to melo zajimavej pribeh a povedeny hadanky, jasna volba pro me. Presto bych na podobny projekt prispel az v okamziku, kdy bude nadeje, ze se zaplati.A to z toho duvodu, ze riziko, ze se neco nepovede je prilis velke, holt adventury nakupuju az podle recenzi...

    Skoda poctiva adventura treba jako Posel smrti, Nebo Ethan Carter by se mi libila
    • Nj, problém je, že když si tohle řeknou všichni, tak se nic nevybere. Stejně to nechápu, já jsem tedy backnul, ale nechápu ten strach. Peníze se přeci strhnou až když je kampaň úspěšná, není tam tedy žádný risk.
  • dnes maju len 2.5k..:/ to sa nezaplati
  • obávam se, že 100k liber za hru která není ničím vyjiímečná ... to neklapne
    • Nedivil bych se, kdyby jim tam zbytek peněz před koncem dosypal investor v jehož kanclech na Kavčích Horách sedí... ;-)
      • Jaký investor? To se dá někde dočíst?
  • Jack1947
    Vždyt jsou to naši vlastenci, češi jako mi nějaký přešlap s Dexem by jsme jim mít za zlé fakt neměli... budme rádi že česká scéna stále žije! *3*
  • Corvus
    Chtěl jsem se zeptat z jakého důvodu se čistě pouze u českých her na Kickstarteru hovoří/vybírá v librách (Kingdom Come, Dex, Ghost Theory atd.), když u všech ostatních her od zahraničních studií se hovoří vždy v dolarech...? Jen se ptám, netuším proč tomu tak je. Díky za vysvětlení.
    • Corvus
      Aha, tak to jo! Všem díky za info! *3*
    • Záleží na tom, přes kterou zem se Kickstarter řeší. ČR není podporována.
    • Napadá mě, že možná to je tím, že ta studia tam uvádějí jako své sídlo Velkou Británii, zatímco ty zahraniční tam mají Spojené Státy
    • Overwatch
      Protože česká firma na Kickstarter nemůže. Musíš buď založit firmu v US/UK, nebo tuším stačí mít jen někoho s US/UK občanstvím, který za to "zodpovídá". A tedy zřejmě v případě Warhorse i Dreadlocks se našel prostě někdo s UK občanstvím, tak to spustili na UK verzi Kickstarteru. Proto libry.

      Viz podmínky pro spuštění projektu na UK verzi Kickstarteru (https://www.kickstarter.com/learn?ref=nav)

      You are 18 years of age or older*
      You are a permanent resident in the UK either creating a project in your own name or on behalf of a legal entity with a Companies House number.
      You have a bank account, UK address, UK and government-issued ID (driver's license or passport).
      You have a major credit or debit card
      • Jack1947
        Tedy je to tzv. diskriminace měny a čr tak trochu ok...
        • Ty jsi i*iot...
          • Jack1947
            Já to spíš vidím tak že to si myslí víc o nás ne... čr má menší váhu či co... ale nic už toho nechám *7* Do h*vna se přece za tepla nerejpe *4*
            • Zkus použít ten svůj mozeček velikosti hrášku. Co to má společného s ČR a měnou? KS má hlavní sídlo v USA a pobočku v GB. Má něco v České republice? Nemá... vyplatilo by se jim to? Co myslíš, přemýlej, zkus to, pojď.
      • V případě Dreadlocksse to řešilo, tím že si založili britskou pobočku
  • Zase ten bílej dement, už tu dlouho nebyl...
  • Dva české herní Kickstartery v jeden den, doufám že na Planet Nomads jste nezapoměli :)

    https://www.kickstarter.com/projects/2043603103/planet-nomads

    Jinak autorům přeji hodně, štěstí i když moc nevěřím, že to Ghost Theory klapne.
    • vyzera to ze zabudli, Planet Nomads je podla mna podstatne zaujimavejsi projekt a je to aj vidiet, uz maju tak cca 17%, to je slusne, drzim palce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit