Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby raději za ty peníze "navíc" (které dostali i odemě) zaplatili 1 člověka co by aktivně banoval na oficiálních serverech udělajá líp. Hra jak ji dělají teď mi až moc připomíná The Forest a nevěřím že ten jejich systém bude při 100+ lidech fungovat jak si představují. A pokud to fungovat bude tak stejně někdo obejde tu jejich anticheat obranu a nakonec to skončí jako starej rust kde je to jen samej podvodník a hra je v podstatě nehratelná. *16*
  • Vývoj Rust nekončí, nikdo z Rust týmu nepřechází jinam. Jen financemi z prodeje Rust pomůžou financovat další hry (viz obrázek na konci).

    Rust má momentálně dost velkej potenciál, kdo sleduje Devblogy tak ví. Všechno předělávají a vypadá to vážně slibně.

    http://files.facepunch.com/garry/2014/July/28/2014-07-28_21-59-01.png
  • Rust by mohla bejt super hra, avsak s tunama hackeru na kazdym serveru a prisernyma bugama bych se stydel za to chtit prachy.. Tady uz fakt schazi, aby to jeste hodili na Kickstarter a mame spanelskou telenovelu
  • eStar
    Za dva roky vývoje se z alphy dostali do pre-alphy (experimentální verze). Víte jaký je další krok? Ukončení vývoje. Vaše peníze už mají tak na co se snažit.
    • Hral jsem experimentalni verzi a libila se mi. V poslednim devblogu je i zmineno, ze se uvazuje o uvolneni experimental pro vsechny. Neprijde mi teda, ze se chysta nejake ukonceni vyvoje.

      I kdyby, 40 hodin zabavy, co jsem ve hre stravil, mi za tech patnact ecek stalo.
    • Možná nechápu tvůj příspěvek správně, ale postup z verze do verze máš obráceně.
      • eStar
        Ne, nemám. Nedávno jsem četl zprávu o tom že celou hru restartovali a vývoj začínají úplně od začátku.
        • Aha, tak to se ti omlouvám za zpochybnění tvého příspěvku. Hezky se v tom plácají, jen co je pravda...
  • to bychom se také nemuseli dočkat... :-D Jak výstižné.
  • Aha takze rust je nedorobena uber-alfa v podstate scam kery nikdy nebude dokonceny tak ako 99% early acces kravin, ale uz idu robit dalsiu hru.

    Tak urcite.
  • No nevím, ale přijde mi, že Rust je v tak příšerným stavu, že by se měli věnovat jemu a ne pracovat na další hře za kterou shrábnou peníze a vykašlou se na jakoukoliv další podporu. Hnus.
    • Lidé, kteří pracují na Rustu, na něm budou pracovat i nadále. Vývoj Rustu by tedy neměl být nijak ovlivněn. V rozhovoru to řekl Garry Newman.
      • ... tak znělo slovo boží.
      • Když máš dvě jablíčka a jedno dáš Navrátilovi. Kolik vývojářů ti zbyde na opravu hry s již malým kupním potenciálem?
        • Tady vysvětlení přímo od Garryho http://files.facepunch.com/garry/2014/July/28/2014-07-28_21-59-01.png. Z obrázku jde celkem jasně poznat (alespoň pro mě), že jablíčka se nedělí. Jen financemi z Rust pomůžou vytvořit další hry. Vývojáři Rust pořád vyvíjejí pro rust, to značí ti modří panáčci....
          • Ale lidé dali své peníze na vývoj Rust ,protože se jim tenhle koncept líbil.A nyní jejich peníze putují na vývoj úplně jiných her o které nestojí.
            • Lidi si koupili alfu? verze hry, která se pořád vyvíjí a přispěli na financování. Rust teď má na kontě téměř 2 miliony zakoupení, to může být zhruba 60mil dolarů, podobně jako DayZ. Tzn že financování vývoje Rust je zabezpečený a vývojáři mají navíc peníze. A proč ty peníze, který vývoj Rustu nespotřebuje nepoužít na pomoc dalšímu projektu? Fakt nevím proč by to nešlo. Kdyby skrouhli vývoj Rustu a ten by neměl potřebný finance tak to beru, ale takhle je to lepší, než kdyby si každý z nich koupil hromadu Masseratti a jachtu.
    • To se taky děje. Rust je pořád ve vývoji (Viz poslední DevBlog), jen použijí peníze navíc na vývoj dalších her aniž by to mělo jakýkoliv vliv na vývoj Rustu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit