Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to víte, doba ledová je doba ledová
  • Podle toho popisu to bude postapokalyptický Moorhuhn, zrovna Metro nebylo vyhlášené jako etalon komunikace s okolními postavami ve stanicích.
    A nebo to bude jako Fallout, jen asi nebudeme hledat GECK
  • Nechápu lidi co říkají že VR je jen další bublina jako byl Kinect nebo 3D televize. VR je revoluce, ne o moc menší než nástup internetu. Samozřejmě je to teprve na počátku, ale v rozmezí 5-15 let to bude na takové úrovni, že většina lidí co to odsuzují ihned změní názor. Škoda že si teď ještě neumí představit ty možnosti co VR může přinést..
    • A pak si vytah ruku z nocniku ... VR tu je uz pomalu 30 let ... a ty megauspechy, kazdej to ma doma ...
      • Nemůžeš srovnávat technologii starou 30 let a technologii dneška nebo za 10 let. Dost slabý argument..
        • To on robí vo všetkých diskusiách o VR. Príde, napíše o tom aké je to dnes celý nezmysel a samozrejme argumentuje situáciou okolo VFX-1 z 90tych rokov. To, že dnešné technológie čo sa týka HW aj SW sú niekde úplne inde ignoruje. Ja osobne by som si pár rokov počkal na konečné súdy. Možno sa nepresadí nakoniec ani súčasné VR a xy potom bude skákať od radosti aký je to skvelý veštec.
  • Kdyby raději udělali další Metro *7*
    • Neni podle čeho...
      • Tak zatím to nové Metro 2035 jsem ještě nečetl, ale co jsem slyšel, tak řeší úplně jiné věci než hra tak nevím. Myslím si že, sami vývojáři by mohli s něčím sami přijít.
        • Prophet
          Já jsem nové Metro četl, odehrává se po Last light a za sebe musím říct, že příběh je skvělý, ale styl psaní Glukhovsky trochu změnil, lépe řečeno už nedává metru "nadpřirozenou" atmosféru jako v prvním díle, spíš se zaměřuje na frakce v metru.
      • Ale jo, už jsou tři knižní předlohy.
  • Nechapu, ze se nekomu vyplati delat hru pro jeden VR system. Tech dva a pul uzivatele vyvoj tezko zaplati. Kdyz uz tak to alespon mohlo byt na vsechny VR systemy, ale i tak by to na sebe urcite nevydelalo.
    • Imho je to casova exkluzivita. Dostanou zaplaceno ze diky tomu nalakaji lidi na headsety. A za rok to bude vydane na vse. Zatim v te hre neukazali nic co by vyzadovalo vr. Obycejna 3d hra jako vsechny ostatni co dosud bez vr jely v pohode.
      • " Zatim v te hre neukazali nic co by vyzadovalo vr. Obycejna 3d hra jako vsechny ostatni co dosud bez vr jely v pohode. "

        To skôr vyzerá, že si ešte súčasné VR headsety neskúsil. To by som odporučil urobiť ako prvé pred takýmito vyhláseniami. :-)
    • oVer9000
      Toť otázka. Větší vývojáři her se na to teď zaměřují spíš kvůli tomu, že všichni chtějí mít v portfoliu aspoň jednu VR hru. Nejde ani tak o to jestli se to vyplatí nebo ne, jde o prestiž. Protože ať se to někomu nepozdává... a jo je to naprosto šílený, tahle VR mánie asi nebude jen další bublina co splaskne, ale je to fakt real shit, kterej od teď budeme řešit a se kterym se počítá do budoucna. Taky mi to přijde zvláštní ale je to tak. Už je v tom prostě až moc peněz.

      Taky jsme donedávna nepotřebovali tablety než nám je vnutili... :D a jak se vesele uchytily.
      • Coffin.Corner
        Mě to připomíná ten vtip o meteorologovi a indiánech. Většina manažérů IT firem nemá absolutně ponětí o VR, ale protože se o tom všude mluví, musí do toho vlaku taky naskočit. Mám pocit že nám v tomhle směru roste zase pěkná bublina, která sice nezabije VR, ale pár firem pěkně zapláče, až praskne.
        • Na druhou stranu. Lepších her na VR je nyní pekelně málo, takže je tam mezera v trhu :-) A lidi co si to koupí a vypláznou těch nechutnejch XYZ tisíc, tak ty pak nebudou mít problém zaplatit i za tu hru :-) Když už to mám doma! :D A upřímě když se podíváš do Německa, tak během 14 dní se vyprodal PS VR, takže, ono těch lidí co si to VR koupí bude dost, to se zase nemusíš bát... A kvalita té hry zatím nemusí být úplně top, protože tu není konkurence! :-)
        • Lukyz
          A jak teda zní ten vtip o meteorologovi a indiánech? *4*
          • Coffin.Corner
            Indiáni se přijdou za šamanem zeptat, jestli bude tuhá zima.
            Šaman rozhodí kamínky, podívá se na ně a řekne:
            „Nevím, Velký Manitou mlčí. Ale pro jistotu štípejte dříví.“
            Tak indiáni odejdou, štípají dříví, ale za týden se přijdou zeptat znova.
            Šaman tedy zase rozhodí kamínky a povídá:
            „Nevím, Velký Manitou stále mlčí. Ale pro jistotu štípejte dříví.“
            Indiáni zase odejdou a štípají dříví, ale šamanovi už je to blbý, a tak se jde
            zeptat na meteorologickou stanici, jaká ta zima bude. A tam mu odpoví:
            „My nevíme, ale asi pořádně tuhá. Indiáni už čtrnáct dní štípaj dříví.“
  • Hry vypadá dobře, škoda tý VR :/
  • To snad není pravda. Jsem zvědavej, kdy ta VR vyšumí tak jako kinect nebo ps kamerka.
    Jinak ta hra samozřejmě vypadá parádně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit