Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, Overwatch
  • ja jsem hral od HI-Rez vse a vždy jejich hry měli vlastní originalni napad, GA mi do dneska hrozne chybi a at se name nikdo nezlobi, ale TF nesaha GA ani po kotníky protože UT engine je uplne nekde jinde nez Source engine, o SMITE ani nemluvit pro me nejlepší MOBA na trhu, Tribes Ascend je na me moc rychli to jsem fakt nedal, ale u me je to otom ze jsem odkojenej na strileckach a nejaky klikacky me neberou a pokud tady chce nekdo srovnávat tak muzu taky rict ze Overwatch je kopírka Firefallu protoze ta stylizace je uplne stejna, jen me mrzi ze Hi-Rez se uchylil kte fantazy stylizaci neb nemam rad trpaslíky... *1*
  • Tak sem na to koukal a ti vyvojari vypadaj jaak kdyź si ŕíkaj tohle: Tvl Mno nebude to moc nápadné že je tam 90% ukradenýho? Hmm ne mám prece říkat jak na tom dřem a jak je tu super.
  • Tohle je vážně "FailBattle" roku... protože i když veřím tomu, že na projektu pracují možná déle jak Blizzard na Overwatch, tak je to jedno a to samé....
    Nehledě to, že je vizuál 1:1 s Overwatch...

    Kdo ví, třeba to Blizzard převálcuje, ale nemyslím si.... Activision Blizz je až moc silnej monopol... :(
    • Asharak
      Přesně, těmhle jde teď hlavně o prachy, a jelikož je tu vždycky hodně haterů u Blizzard her, rádi dají prachy jim než Blizzardu a budou hrát sice stejně vypadající a podobně fungující hru jen k vůli tomuhle.
      Až se mi chce vyzkoušet Team Fortress a hypovat For Honor :3
    • Zrzzek
      Když se na trh vejde DOTA2, LoLko, HotS a Smite, proč by se nevešlo Overwatch, Battleborn a tohleto? Oni nepotřebují aby to ostatní převálcovalo. Vydělávat by to mělo i tak...
  • Zrzzek
    Tihle vývojáři zatím +- sází na jistotu. Nedělaj žádný novoty, ale když něco udělaj, tak řemeslně dobře. Tahle hra je prostě kopírka Overwatche. Když jim to budou lidi hrát a bude jim to vydělávat, tak proč ne...
  • Asharak
    A to začali tak "originálně"...
  • No kdybych neviděl ten název tak bych přísahal že koukám na záběry z Overwatch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit