Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tag stealth je teda fakt boží *15*
  • Black_Hand
    clovek si rika, ze kdyz muze hrat Payday nebo Spec Ops: The Line, tak by mohl za zaporaka hrat i tady...
  • Krescz
    to je divny a uchylny *11*
  • ucho
    apropo za zmínku myslím stojí, že z názvu A Voyeur for September jde poskládat Super Meat Boy Forever, takže... ale hlavně že víme, že Aleš by za voyeura nehrál :)
    • Novej Super Meat Boy? To je klidně možný. Je jasný, že tohle je jen divadlo na upoutání pozornosti na... cosi.
      Téměř jistě jde nějakou 2D arkádu.. Taky není vyloučený, že se za tím skrývá jen oznámení vydání The Binding of Issac: Rebirth už v září.
      • ucho
        tak podle toho názvu to na toho super meat boye celkem ukazuje. a ono je navíc jednodušší stavět na něčem, co fungovalo, než dělat něco novýho od nuly. na SMB vydělali dost peněz. pokud udělají nějakou další verzi nebo další díl, mají celkem slušnou záruku, že na tom opět slušně vydělají...
  • ucho
    Já bych zůstal nohama na zemi. Dělají to dva lidi a v podstatě známá dvojice (tedy víme, jak vypadá jejich práce). Edmund McMillen je pokud vím převážně grafik a designer a víme, jaký je jeho styl a jak kreslí. Tedy hra má zdá se provokativní název a teď se snaží upoutat pozornost veřejnost, ale neřekl bych, že hra by šli najednou do 3D, FPS a simulátoru voyaura... bůh ví, co z toho vyleze, beztak nějaká 2D stealth hříčka...
  • Lotr
    Výborně konečně jsem sehnal videonávod
  • Robotron3
    Ha, to mi stylem a náladou připomíná hru Přítmí. Jestli si na to ještě někdo pamatuje... :)
    • Black_Hand
      tak pritmi mam vytazeny, ze ho zase zkusim. mam na to docela dobry vzpominky, az na obcasny pixel hunt.
      • Hlavně na Rybku v roli pana Jánského *4*
        • Black_Hand
          apage sathanas! ten konec byl pekne mesuge :). kluci tady meli level tv a score melo hlavne pritmi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit