Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už demo bylo nabito hodnľ silným herním nábojem. At zremakujou i dvojku a moj o výdelek postaráno.
  • vypadá to skvělé a jsem nadšen, že to vyjde i na PS4. Kupuji hned první den.
  • snad vyberou co nejvic penez, je to legenda tak by mi prislo ze aspon 2mil USD by tomu sluselo, plus pak pri vyvoji hry něco přez paypal... ale hlavně že ten základ maj. Jinak to vypadá fakt parádně, díky games za zmínku, promo je potřeba!
  • Coffin.Corner
    Pokud jsou automaty na jídlo na principu replikátorů á la Star Trek tak mi zase nepřijde tak nelogické že po hacknutí vydávají místo nanuků Magnum, náboje Magnum. Je to přece sci-fi...
  • Corvus
    Zabackoval jsem si Cyborg Enforcer edici + artbook (navíc 25 dolarů) a nemůžu se dočkat. Nicméně opravdu doufám, že ke konci kampaně (jak je na KS zvykem) se výběr dolárků dostane do laufu a na 1,4 mega se dosáhne. Jsem opravdu rád, že Nightdive Studios přistupují k legendě s respektem a citlivě, ale neskutečně mě láká přidaná patra stanice či kyberprostoru. Snad se zadaří...
    • Taky doufám v 1,4 ale vypadá to bídně.
    • no a co? :)
      • A?
  • Ještě se sluší dodat, že demo běží velice slušně i na strašlivejch plečkách. Otázka zní, jak to nakonec bude s finální hrou, ale ochutnávka je hratelná i na GTX 460. A to je karta stará kolik? 6 let?
    • Tak ono sa to vo finále ešte nabalí nejakými detailami a efektami, ale mne osobne aj terajšia podoba bohate stačí. Moja starká GTX 760 ešte rozhodne nepovedala posledné slovo :)
  • Paráda. Doufám, že udělají i remake dvojky. *14*
  • BoB.2
    Podpořte vznik češtiny.
    https://prekladyher.eu/tema/ovlivn%C4%9Bte-vznik-dal%C5%A1%C3%AD-%C4%8De%C5%A1tiny-od-farflama.916/
    • Proč ne, ale je to nejméně rok a půl než to vyjde. Trochu brzo na podobný akce..
    • http://www.helpforenglish.cz/
    • Nepodpořím, umím anglicky, tak se to konečně nauč taky.
      • Fratus_Sinister
        Dostal jsi od paní učitelky jedničku?
        • Hrať v angličtine je nejaká frajerina? Ja nemám s angličtinou problém, ale rád si zahrám s prekladom, čo je samozrejme hlavne čeština, ktorej rozumiem ako rodnému jazyku...
          • souhlasím....u textově obsáhlých RPG her. Ale u System Shocku? :-D co na tom chceš překládat?
  • teda to video z toho pre-alpha gameplaye vypadá fakt parádně, temná atmolsféra a hodně prvků mi v o moc hezčí grafice připomíná jedničku i dvojku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit