Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu, proč tu není uveřejněné video z kickstarteru, když obsahuje spoustu nových záběrů z hraní....
  • Suverenne najlepsi klon Diabla a som na Grim Dawn zvedavy urcite, Diablo 3 uz mam predplatene holt tento rok bude co hrat.

    Inak z Diablo klonov co sa chystaju je najrajsi urcite Lineage Eternal a vyzera podstane lepsie ako Grim Dawn ci samotne Diablo 3 :) Ale aj tak budem hrat vsetky.
  • rami.cz
    Nejlepsi klon diabla :) Mam ale obavy, ze D3 zastini vsechny (nejen) RPG hry. Kazdopadne jsem na to zvedavy a drzim klukum palce *3*
    • D3 zastini vsechny hry. A po 12 letech by i mela.
  • Ti by to vydali s kik nebo bez kik. Prijde mi, ze to maj uz podchyceny a kick starter bude jejich predplatny, z kteryho jim zbyde vic pro sebe. No proc ne.
  • BoB.2
    Podle mě je Titan Quest lepší než Diablo.
    • Důvod?
      • BoB.2
        Grafika,možnost kombinovat povolaní,multiplayer,bosové.........atd jediné co mě vadí je že nemá generované prostředí jako Diablo
        • MrSanta
          Až na ten MP (kterej nehraju) souhlasím.
          Grim Dawn by měl být generovaný.
      • protoze d2 se uz dneska nehraje, ale TQ se phraje porad
        • rami.cz
          D2 se hraje furt :) D1 s kamosema po "virtualni" IPX neni problem :) Dokonce je na D1 the awakening mod, ktery hru umoznuje hrat po siti pres klasicky protokol TCP/IP... Kdyby to nekoho zajimalo, viz http://www.youtube.com/watch?v=gUmEEOgczDw.
        • divnej duvod. Diablo je o nakej pet let starsi tak je asijasne ,ze se nehraje tolik. Navic Titan Quest taky neni nak extra hranej.
  • Tohle me zajima vic nez diablo3 od jisty doby
  • jakubtomsa
    TQ i s datadiskem jsem miloval a jeden čas to hrál pořád dokola. To byla fakt výborně udělaná hra. Když si vzpomenu jak mi na nejvyšší obtížnosti chyběly rezistence na jed... uff.
  • Já jsem diablo nikdy nehrál a začínal jsem na Titan questu, diablo3 s nejvyšší pravděpodobností hrát nebudu nevidím v dnešní době na něm nic vyjímečného, nelíbí se mi neustálé připojení k netu, ale rpg od lidí TQ si rád zahraju
    • To jsi přišel a přijdeš o hodně
      • MrSanta
        Neřekl bych. Prostě pro některé hráče Diablo až tak super není. Já mám taky mnohem raději Titan Quest, než Diablo 2. O koupi Diabla 3 ani neuvažuju. Ale Grim Dawn - to je jiná káva.
      • mozno aj ty o vela prides, z pc, tym neustalym pripojenim :)
  • vypada to pekne len to ma hacik roztrhlo sa vrece s diablovkami v case ked vyde diablo 3 ako naco kde boli vsetki tych dobre nie 10 ale 5rokov osobne ked vyde diablo tak zhruba rok(odhad mozno viac :D) ma ziadna ina diablovka netrapi...
    • Mna napriklad Diablo 3 od urciteho casu vobec nezaujima. Titan Quest a hlavne s datadiskom ma bavil bohovsky, takze si hru rad predplatim :)
  • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit