Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si nedovedu zfilmovany got představit jinak nez jako akčnejsi the sim
  • martin ve čtvrtém a pátém díle natolik rozmělnil svou vizi, nacpal do ní tolik zbytečných postav a obdařil je tak nudnými příběhy, že vidět něco více z tohoto světa mě vůbec neláká. kromě zdi a toho, co je za ní, a braavosu tam není jediná lokace, která má nějaký potenciál vytvořit atraktivní základ pro nějakou epičtější počítačovou hru. předpokládám, že seriál ještě udrží ten hype jednu sérii a to jen kvůli jedné zápletce. pak už tam nebude nic tak velkého, jako třeba blood wedding, aby to zakrylo neumětelství tvůrců a lacinost příběhu. myslím, že pro telltale to bude krok vedle
  • up_er
    Kdyz se podivam na hry podle filmu/serialu/knihy, tak vetsina dopadla prabidne.
    Telltale nejsou spatni, ale to by si vzali docela velkej kalibr.
    Jedine snad kdyby to byl spin off s par postavama uplne mimo dej cele sagy, ale to by zas asi nebylo tak epicky....nebo ze by jim GRRM dovolil stourat seve svym pribehu?
  • 15k3
    Blobst radči bi bilo, že udělali VrBA, jinak tudle krábovinu. *16*
    • up_er
      Ja nerozumnet reci tveho kmene
  • Jack1947
    Mozna tim napravy "herni serii" spis bych ale od nich neco na zpusob tech Wolf among us, WD uz jen proto ze v tomhle jsou tak vyjimecne dobry. *4*
    • Jak jinak než na tenhle způsob by to Telltale mělo dělat? Z článku mě ani nenapadlo pochopit, že by se vzdali adventur a přešli třeba na střílečku z prostředí Hry o trůny, kde na mě vyskočí Varys se samopalem. *8*
      • Jack1947
        Teda nejsem znalec Game of thrones ale taky si to moc nedovedu predstavit jako adventuru... no prinejmensim to bude zajimave jak se s tim poperou, drzim jen palce. *4*
        • GlaDOS
          Chuan napsal přesný opak. Že by si GoT nedokázal jako střílečku (v tomhle případě spíš akční hru) představit.
  • Radšej by som videl Prison Break alebo LOST od telltale, najväčší môj sen by bol dočkať sa niečoho v štýle Breaking Bad.
  • muttant
    zo sveta Star Wars hru ale urobiť nemôžu, nie? keď má teraz EA exkluzívne práva...
  • Pilgrim66
    Radši mi už dejte druhou episodu s mým oblíbeným Bigbym
    • Dvakrát denně kontroluju, jestli už to nevyšlo :D
  • hra o truny je fajn alespon knihy ale ten svet zas tak bohatej neni a jako hra me to moc nezajima za to si ale naprosto skvele predstavit nejakej pribeh ze sveta malazu kde je ten svet strasne bohatej a fantasy dava naprosto novej rozmer
    • Mi naopak ten svět přijde moc bohatý. Nezapomeň, že ani sám Martin tam ještě nenapsal o všem. Celý svět není jenom Sedm Království a Essos.
    • je to muj nazor castecne je prave ovlivnej tim ze jsem cetl malazskou knihu padlych svet pisne ledu a ohne stoji predevsim na postavach svet jako takovej je prakticky stredovek z prvkami fantasy Malazska kniha padlych taky stavi na postavach ale zarovej tvori temnej fantasy svet kde se objevuje magie ale naprosto jina nez ji znas v jinem fantasy objevuji se tu ruzne rasy ale nejsou tu zadni elfove stejne jako u martina tu postavy umiraji ve velkem clovek nemuze bejt jistej kdo patri mezi hlavni postavy dokud tam nejsou aspon 4 knihy jenze zatim co martin polovinu knihy pise o tom co postavy zrovna ji tak u eriksona se stale neco deje z pohledu postav clovek vi pouze to co postavy reknou no pro predstavu http://www.postavy.cz/svet/malazska-kniha-padlych/
      • omlouvam se pisu fakt hrozne padaji mi oci
        • vpoho ale zkus použivat čárky mezi větama a odstavce, bude se to všem lip číst
          • Pilgrim66
            A tecky...
    • " zas tak bohatej neni " ...úplný nesúhlas...
    • Pilgrim66
      Svět není bohatej?

      ...What?
      • svět je bohatý na úplně zbytečné a nezajímavé postavy
  • Kr.Pa
    A bude to stejný odpad jako 2 hry předchozí?
    • Kr.Pa
      Jakože fakt? Ty dvě hry na tema GoT dostaly na games 6 a 4 z 10!
      • Tak zrovna recenzema na zdejsim webu bych se fakt neridil
      • Pilgrim66
        A tvuj problem je kde?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit