zavřít
...

Tvůrci Wargame představili druhoválečnou strategii Steel Division: Normandy 44

Byznysová oznámení o partnerství mezi vývojáři a vydavateli obvykle nejsou důvodem pro nějaké obzvláštní vzrušení, ale včerejší případ je výjimkou potvrzující pravidlo. Ze spojenectví Eugen Systems, autorů strategické série Wargame, a Paradox Interactive stojících třeba za Hearts of Iron IV nebo Stellaris,...
 • Adam (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Proboha skvělá hra Steel Division se dočkala aktualizací ve které již nemohou minomety automatciky střílet.Dále jim stačí munice jen na 2 minuty hry a obklíčení trvá klidně i 15 minut.

  Jak zmršit svělou hru díky aktualizacím nějakých příživnických parazitů,kteří se v kanceláři nudí a tak zkuXXví ostatním skvělou hru,protože by jinak museli přece propouštět?
  Najednou si vzpomněli,že ještě něco dodělají...
  Jak se zakazují aktualizace hry v steamu?Jinak už vážně začnu stahovat hry přes torrent a již nikdy za žádnou nedám peníze,protože u kreknuté hry aktualizace nefungují *3*
  15.3.2018

  reagovat

 • Zrzzek facebook.com
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Takže Wargame z druhý světový? IMHO proč ne...
  3.3.2017

  reagovat

 • jamar28 tiscali.cz
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Tak to je skvělá zpráva! Obě studia mají podobný (realistický) náhled na tvorbu. Tohle bude klenot.
  2.3.2017

  reagovat

 • barat (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Where is my Vicky 3?
  2.3.2017

  reagovat

 • enfee (anonym)
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Super zpravy :) Takova strategie tady moc chybi. Se Sudden Strike 4 to bude docela dobry WWII strategicky rok :)
  2.3.2017

  reagovat

  • Paulcz tiscali.cz
   0 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Bohužel nebude :) I když tohle tedy vypadá mnohem lépe než Sust 4, záleží jaké to bude mít herní mechaniky. Volně poletující kamera je trošku problém na to, aby to bylo více hardcore, ale uvidíme.
   2.3.2017 upraveno v 13:55

   reagovat

   • aaa (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ten komentář bych chápal tak někdy kolem roku 2000, kdy skutečně občas byl problém s oddálením nebo správným úhlem, ale dneska už to mají zmáknuté. Nebo se vám supreme commander nebo wargame zdá nepřehledné? Kdy jde vše oddálit a hrajete si na minimapě s obdelníčky nebo naopak můžete zoomovat až k trávníku.
    2.3.2017

    reagovat

 • ggg (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Dobré
  2.3.2017

  reagovat

 • pepa (anonym)
  0 souhlasí, 13 nesouhlasí
  Vypadá to jako world of warplanes a world of tanks dohromady.
  2.3.2017

  reagovat

  • Bores (anonym)
   2 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Né nevypadá
   2.3.2017

   reagovat

  • aaa (anonym)
   1 souhlasí, 1 nesouhlasí
   To je názor. Bude to mít tanky a budou tam letadla, ale tím podobnost končí. Nicméně bude tu nejspíš i pěchota a auta, a že se jedná o strategii už vám asi uniklo.
   2.3.2017

   reagovat

 • Peacemaker tiscali.cz
  0 souhlasí, 11 nesouhlasí
  Nemám rád stratégie, kde dostanete pevne daný počet jednotiek a počítač pritom používa neustály respawn. Pamätám sa, že toľko ospevovaný Supreme comander bol pre mňa z toho dôvodu absolútny šit a po 30 minútach hrania som sa k nemu už nikdy nevrátil.
  2.3.2017

  reagovat

  • cleon (anonym)
   0 souhlasí, 1 nesouhlasí
   nemyslím si že to bude v téhle hře takhle fungovat
   já bych typnul, že AI bude mít klasicky nějaký bonusy aby se vyrovnalo to že na rozdíl od člověka neumí přizpůsobovat situaci ale jinak že budou pro oba platit stejný principy
   2.3.2017

   reagovat

  • Killer (anonym)
   0 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Tak ty nemá rád asi nikdo, nicméně jsem dlouho takovou neviděl (naposledy Sudden Strike 3, který tímto u mne skončil) a hlavně pochybuji, že toto bude ten případ.
   2.3.2017

   reagovat

   • Paulcz tiscali.cz
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Tam ale nebyl respawn, mise v Sudden Strike 1-3 fungují tak, že máte omezený počet jednotek a podle toho kam se na mapě dostanete se spouští různé skripty - nepříteli přijedou posily atd. Takový koncept je pro válečné hry mnohem lepší než stavět baráky a těžit suroviny. Můžete se soustředit přímo na boj.

    Problém Sust 3 je, že to je špatná hra. I v předchozích dílech to moc nefunguje, jelikož jednotky mají malý rozhled a všude je fog of war. S mody, to je ale o něčem jiném :)
    2.3.2017

    reagovat

  • jamar28 tiscali.cz
   1 souhlasí, 1 nesouhlasí
   A to je snad případ Wargame?
   2.3.2017

   reagovat

  • XorxoxTalarius tiscali.cz
   3 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Vis o tom ze ta schopnost neustaleho respawnu jednotek je jednim ze zakladnim piliru Supreme Commander? Vyhrava ten kdo tento proces dovede k lepsi dokonalosti.
   Takze nemas rad hry kde mas presne stanoveny pocet jednotek a jako priklad uvedes hru ktera je naprosty protipol *7*
   2.3.2017

   reagovat

  • aaa (anonym)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Nechápu ten pevný počet u supreme commandera. Ten robot, kterého jste dostal na začátku uměl stavět budovy a z nich jste mohl vyrábět jednotky i vy. Nepřítel je nespawnoval, ale vyráběl - pokud mu zničíte továrny, tak spawnovat nebude. Wargame tohle řešili tím, že jste si na začátku složili armádu a pak si během hry posílali ze zázemí nové, dokud vám nedošli, ale stejné omezení měl protivník také.
   2.3.2017

   reagovat

 • G (inkognito)
  6 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Paráda
  2.3.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.68.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.