zavřít
...

Tvůrci Wild West Online mají velké plány, ale brzdí je nedostatek zkušeností

Wild West Online je multiplayerová westernovka, která si zajistila slušnou reklamu jediným obrázkem, který celý svět považoval za uniklý materiál z Red Dead Redemption 2. I po tomto zjištění se však nedostavilo úplné zklamání, protože Wild West Online na papíře nevypadá vůbec špatně – velký svět, svoboda...
  • Dave (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    No uvidíme. Vzhledem k tomu, že ty sígři z Rockstaru RDR2 na PC stejně neudělaj, tak by se na PC mohl objevit slušnej western. I když osobně z MMO moc odvázanej nejsem. Singl s multiplayerem a nebo kooperací by mne potěšil víc. No uvidíme.
    28.6.2017

reagovat

• Bobanek (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    hnus
    21.6.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Zkušeností nebo peněz ? nebo obojího *7*
    20.6.2017

reagovat

• Bob (anonym)
    2 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Onlinovky nehraju, ztráta času a peněz.
    20.6.2017

reagovat

• pepe (anonym)
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Ja si obcas zahraju milovane wowenko;)
      20.6.2017

reagovat

• yz (anonym)
      4 souhlasí, 0 nesouhlasí
      hlavne ze citanie clankov o onlajnovkach a pisanie zbytocnych komentarov ktore nikoho nezaujimaju pre teba strata casu nie su...
      21.6.2017

reagovat

• CRYPT tiscali.cz
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Na toto se fakt tesim, jsem zvedavej jak se pojedou raidy a kdo tam bude jako World Boss a pak PVP!
    20.6.2017

reagovat

• Ghost47 tiscali.cz
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Sem by věci z klasického MMO (boss kterého zabíjí 20 lidí hodinu a podobně) pasovaly jak pěst na oko... spíš bych čekal věci jako odražení útoku indiánů, výprava proti tlupě banditů v horách, transport zlata - a nebo za druhou stranu přepadení vlaku, banky, osvobození parťáka z vězení...
      20.6.2017

reagovat

• XorxoxTalarius tiscali.cz
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Mne tohle dost stavalo uz v Division (a to je pseudo MMO), pizlani bose deset minut tezkym kulometem ... To mne vzdycky tak znechutilo hru ze jsem si musel dat den pauzu
        20.6.2017

reagovat

• Ghost47 tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          On se boss s hromadou životů a naskriptovaným chováním snáz píše, než skupina banditů, co sice sami o sobě nejsou nijak extra silní, ale jsou dobře vyzbrojení a dokážou spolupracovat
          20.6.2017

reagovat

• jindra.veliky tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    btw: nemelo byt na E3 RDR2?!
    19.6.2017

reagovat

• wtf (anonym)
    13 souhlasí, 8 nesouhlasí
    To je jak Kingdom Come. Velké plány a nakonec to osekali a zmenšili. Děti nebudou, crafting nebude, pes nebude bojovat a ještě to bude menší... Hlavně, že dělali na KC machra, jak mají zkušené borce.

Nemají, Kdyby měli, tak odhadnou svoje možnosti.
    19.6.2017

reagovat

• Bob (anonym)
    1 souhlasí, 13 nesouhlasí
    Vypadá to slibne ale doufám že to bude free 2 play. Placené hry poslední dobou nehraju. Nemám problém finančne podporit tvurce pokud ve hre stravim dost času a hra se mi líbí, treba formou mikrotransakcí nebo DLC.
    19.6.2017

reagovat

• xy (anonym)
    6 souhlasí, 4 nesouhlasí
    "hráči řízená ekonomika" ... takze setrvala hyperinflace ...
    19.6.2017

reagovat

• XorxoxTalarius tiscali.cz
      1 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Nemusi byt, pokud udelaji omezeny pocet penez a surovin k vytezeni, navic kdyz to nebude ze zabijes tricet kojotu a z kazdeho ti vypadne nekolik dolaru, tak nevidim problem.
      Nebo to taky muze byt PR rec, uvidime.
      19.6.2017 upraveno v 15:59

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.144.33.92.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.