Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No uvidíme. Vzhledem k tomu, že ty sígři z Rockstaru RDR2 na PC stejně neudělaj, tak by se na PC mohl objevit slušnej western. I když osobně z MMO moc odvázanej nejsem. Singl s multiplayerem a nebo kooperací by mne potěšil víc. No uvidíme.
  • hnus
  • Jack1947
    Zkušeností nebo peněz ? nebo obojího *7*
  • Onlinovky nehraju, ztráta času a peněz.
    • hlavne ze citanie clankov o onlajnovkach a pisanie zbytocnych komentarov ktore nikoho nezaujimaju pre teba strata casu nie su...
    • Ja si obcas zahraju milovane wowenko;)
  • CRYPT
    Na toto se fakt tesim, jsem zvedavej jak se pojedou raidy a kdo tam bude jako World Boss a pak PVP!
    • Ghost47
      Sem by věci z klasického MMO (boss kterého zabíjí 20 lidí hodinu a podobně) pasovaly jak pěst na oko... spíš bych čekal věci jako odražení útoku indiánů, výprava proti tlupě banditů v horách, transport zlata - a nebo za druhou stranu přepadení vlaku, banky, osvobození parťáka z vězení...
      • XorxoxTalarius
        Mne tohle dost stavalo uz v Division (a to je pseudo MMO), pizlani bose deset minut tezkym kulometem ... To mne vzdycky tak znechutilo hru ze jsem si musel dat den pauzu
        • Ghost47
          On se boss s hromadou životů a naskriptovaným chováním snáz píše, než skupina banditů, co sice sami o sobě nejsou nijak extra silní, ale jsou dobře vyzbrojení a dokážou spolupracovat
  • jindra.veliky
    btw: nemelo byt na E3 RDR2?!
  • To je jak Kingdom Come. Velké plány a nakonec to osekali a zmenšili. Děti nebudou, crafting nebude, pes nebude bojovat a ještě to bude menší... Hlavně, že dělali na KC machra, jak mají zkušené borce.

    Nemají, Kdyby měli, tak odhadnou svoje možnosti.
    • Nebo jako ff15...
  • Vypadá to slibne ale doufám že to bude free 2 play. Placené hry poslední dobou nehraju. Nemám problém finančne podporit tvurce pokud ve hre stravim dost času a hra se mi líbí, treba formou mikrotransakcí nebo DLC.
  • "hráči řízená ekonomika" ... takze setrvala hyperinflace ...
    • XorxoxTalarius
      Nemusi byt, pokud udelaji omezeny pocet penez a surovin k vytezeni, navic kdyz to nebude ze zabijes tricet kojotu a z kazdeho ti vypadne nekolik dolaru, tak nevidim problem.
      Nebo to taky muze byt PR rec, uvidime.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit