Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přibyde? :D (pak logicky jsem => bydu / je => "byde")
  • risa2000
    Nechcete také zrecenzovat Steam-link? Mám pocit, že to by mohlo být pro hodně lidí zajímavé, zvláště pokud uvažují o hraní v obýváku, ale nechtějí konzoli. *3*
  • Zkoušel jsem pár her a jako chce to si zvyknout a pak je to pohoda. Diablo III se s tím hraje dobře, Stonekeep a Albion parádně. Horší jsou tps a fps, ale taky to jde.
    • Tie tps a fps su na steam ovladaci horsie hratelne v porovnani s xbox ovladacom, ci v porovnani s k+m?
      • Řekl bych, že s obojím. Respektive - fps hraju v podstatě jen s k+m a s ovladačem jsem dohrál jen HL2 a epizody na ps3, no a se steampadem se prostě nedá hrát tak dobře, myš je prostě na míření lepší. Zase ale se s tím fps hrají líp než s x360 ovladačem. Tps hraju zase většinou s ovladačem a tam je x360 pohodlnější, ale může jít jen o otázku zvyku a hlavně nastavení steampadu. Když jsem zkusil Zaklínače 3, tak jsem v první chvíli dost nadával. Jenže pak jsem se začal vrtat v nastavení a dostal to do stavu, kdy po pár minutách nevidím rozdíl.
  • Přítelkyni autora se zdá ovladač robustní? Asi holt není zvyklá držet v ruce robustní věci...
    • Divne, ze? Mne sa tiez lepsie drzi robustnejsi ovladac, pretoze potrebujem citit v rukach nejaku oporu, naopak prilis "tenke" ovladace, ako je napr. ten k PS3 sa mi drzal zle a vzdy som radsej hral na K+M nez na nom, ale ja som drzat robustne veci zase zvyknuti no *16* *12* *1*
      • Jestli rád držíš robustní věci tak to bych tu pro tebe něco měl. Zrovna jsem si to nechal udělat *3*
  • calwin
    dôvod neúspechu tejto vecičky vo východnej a strednej európe... big picture = steam = potreba kupovania originálnych titulov :D
    • prave ze vubec, pridas do steamu normalne cracklou hru jako "non steam game" a fungujes...
    • To si si potom vychodnu europu sekol s Ruskom
    • Draken69CZ
      Takže na FIFu to nebude fungovat?
  • Nechci rypat, ale "konkavni" znamena presny opak, tedy prohnuty ven. Dovnitr je to konvexni.
    • Tilwaen
      To ale nemáš pravdu.

      Jako konkávní (vydutý) se označují (...) takové formy (plochy nebo křivky), které jsou vyduté směrem dovnitř. Formy, které jsou vyklenuté směrem ven (tj. vypuklé), se označují jako konvexní.

      Dává to smysl. Pokud si představíš libovolný konvexní polygon, bude vždy "vypuklý". Stejně tak bude vždy vypuklý i konvexní obal nekonvexního polygonu.
      • http://mathonline.fme.vutbr.cz/UploadedFiles/100.png
        • Tilwaen
          Pro plochy a polygony přesně "naopak":

          http://www.rustycode.com/tutorials/convex/concavevsconvex2d.jpg
          http://www.rustycode.com/tutorials/convex/concavevsconvex3d.jpg
          • Vypada to fakt divne, ale zda se ze mas pravdu. U teles je to presne obracene nez u jednorozmernych funkci.
            • risa2000
              Těleso (nebo 2D útvar) je konvexní, pokud pro jeho libovolné dva body platí, že s nimi obsahuje i jejich spojnici. Konkávní je pak opak.
              U funkcí (křivek) neexistuje něco jako intuitivní vnitřek, takže se to prostě definuje tak, že funkce je konvexní, pokud celá spojnice jejích libovolných dvou bodů leží "nad ní". Že to zrovna znamená "ďolík" a dá se do toho ďolíku v češtině nalít káva je bohužel irelevantní.
            • Tilwaen
              Když jsem si ten článek četla, ta konkávnost mě také hned praštila do očí a musela jsem si představit, jak to vlastně autor myslel.

              Je zvláštní, že je to u funkcí naopak - beztak za tím bude nějaké chytré matematické vysvětlení, které mě ale z hlavy nenapadá.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Rád bych vám v tom nějak poradil, ale já jsem bohužel odborník hlavně přes isometrii. Takže jediné co mohu dodat je, že tento ovladač není isometrický.
    • do konkavy kavu nenalejes, se dobra pamatuje *4*
  • Koupí se a uvidí se
  • a kde se to dá koupit v ČR?
    • Draken69CZ
      kontaktuj mě na smelinar@zlodejicek.cz rád ti to zařídím.
    • staci to kupit priamo na Steame a pride ti to az pred dvere
  • Ovladac je direct input a je proto predem receno ze jako kazda jina periferie tohoto typu musi byt predem nastavena. Coz je jedna z veci ktere jsem se obaval osobne davam prednost xinput kde nic nastavovat nelze/nemuzete a hra se chova jako na konzoli. A pro zajemce jen uvedu, ze ovladac je lepsi objednavat na amazonu usetrite penize a prijde driv ;)
    • to, ze je nieco direct input neznamena, ze nemoze byt take zariadene prednadstavene. Ai mys, ani klavesnicu nastavovat pri kazdej hre nemusis a pouziva sa deffautlne nastavenie hry. Nevidim ziadny dovod, preco by takto nemohol fungovat aj tento ovladac, ktory sa bude spravat deffaultne ako xobx ovladac. Ostatne rovnake popisky by to aj naznacovali.
      • WalkingWad
        Nebude se chovat jako xbox ovladač protože to není xinput, jak tady píše kolega. Takže hry nebudou přímo pro něj stavěné se k němu budou chovat jak k nějakému sh*t ovladači za 5 korun. V roce 2015 už sem na ten xinput tak zvyklej, že otravovat se běžným ovladačem a tím nastavováním.. není to prostě pohodlné.. Popravdě jsme trochu doufal, že ho to bude nějak emulovat, nebo tak něco.. Ale počkám až dle zkušeností ostatních.. *7*
        • Preboha tak prečo si to nenastavíte cez big picture aby sa správal ako xinput gamepad? Má tri základne sablony preddefinovane: gamepad, gamepad + myš, klavesnica + myš. Prosím nesnažte sa hodnotiť joystick pokial s ním neviete ani robiť.
  • Hnisavec
    Nezmyswelný Gimmick ako celé Valve
    • A jako vždy nesmyslný koment od Hnisavce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit