Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy jsem ovladac nedrzel ani v rukou, ale v soucasne dobe uvazuju nad porizenim jednoho ciste kvuli hrani zavodnich her.

    Nezkousel nekdo jak se na nem hraji zavodni hry v porovnanim s klasickymi ovladaci? Z toho co jsem vycetl jde na beznem ovladaci mirou vychyleni packy udrzovat ruznou rychlost auta, jak je to ale u steam ovladace bez pacek ?
    • Gabepad ma triggery o malicko kratsi nez X360 a PS3 controller ale na dorazu-domacknuti ma tlacitko ktere ani na jednom z vyse uvedenych controlleru nenajdes tak se da dobre pouzit na dve akce najednou (napr. podle pres miridla pri namacknuti a vystrel pri domacknuti). Na plyn se triggery daji pouzit ale na hrani simulatoru to rozhodne neni protoze zadnej z tech triggeru nema ten prubeh nejak extra dlouhej a naucit se na tom ten plyn ridit s citem neni uplne jednoduchy.
      • To míření se SteamC zní na jednom tlačítku dobře. To se mi líbí.
        Jinak máš pravdu - hrát simulaci vozidla bez kvalitního volantu je ochuzení sebe sama. Ovšem na klasické poloarkádové závodní hry gamepad stačí a zvykne si člověk rychle. Na klávesnici se snad dnes ani pořádně hrát třebas s nějakou zadokolkou nedá, ne? A na pravém analogu jsem měl jeden čas plyn snad jen u Spintires *3*
    • SteamC to bude mít podobné jako PS

      http://techgadgetcentral.com/wp-content/uploads/2015/11/steam-controller-back.jpg
    • Máš na mysli trigger spíš, ne? Tím se přidává plyn na gamepadu. Taková ta spoušť ;)

      http://venturebeat.com/wp-content/uploads/2013/10/shoulder-buttons-dualshock-3-vs-dualshock-41.png

      Páčky - analogy -se používají k zatáčení a pohybu kamery.
  • "V podstatě funkční výrobek."

    - hlavní sdělení článku
  • Paul_cz
    Je to zajímavá věc. Kompletně nový koncept ovládání a tak trochu revoluce. Je jasné že trvá než si na to člověk zvykne, když je dekády zvyklý na páčky. Ale ten potenciál je obrovský. Už jen to že pohodlně na televizi zpřístupňuje všechny ty hry které na normálních ovladačích hrát nejdou vůbec, je skvělé. Ale u first person her potrvá než si člověk zvykne, a chápu pokud bude preferovat klasický pad. Já jsem steam controller zkoušel taky ve Fallout 4, a hratelné to bylo. Jenže mě se na x360padu líbí, že můžu pohnout trochu stickem, a kamera se mi sama rovnoměrnou rychlostí pohybuje - může se kochat prostředím aniž bych musel hýbat prsty. Toto se Steampadem není možné - tam je pro jakýkoliv pohyb kamery nutné stále jezdit palcem. Takže možná na hry které jsou zaměřené na rychlé míření bude Steampad lepší, ale na hry kde se chci kochat okolím, budu stále používat x360pad.
    Ale třeba Pillars of Eternity nebo ty Cities Skyline si člověk na TV bez Steampadu moc pohodlně nezahraje, takže tam se hodí velmi.
    • "Jenže mě se na x360padu líbí, že můžu pohnout trochu stickem, a kamera se mi sama rovnoměrnou rychlostí pohybuje - může se kochat prostředím aniž bych musel hýbat prsty. Toto se Steampadem není možné - tam je pro jakýkoliv pohyb kamery nutné stále jezdit palcem.”

      Je to možné. Stačí nechat palec u kraje a kamera se sama pohybuje. Stejný efekt jako s nakloněnou páčkou.
    • Pillars of eternity tady na takovém šmatlači to si děláš srandu ne, to může hrát jedině masochista.

      Myš je myš, tečka.
      • Páni, nejenže tedy mustardi nesnesou, když někdo zvolí jinou krabičku na hraní, ale že nesnesou i to, že někdo hraje na stejný krabičce jako oni, ale jiným způsobem ovládání, než je pro určitý žánr obvyklé, to bych teda nečekal.
        Já měl za to, že hrát na PC je o možnostech volby a každej si má možnost zvolit, cokoliv mu vyhovuje (třeba já jsem The Secret World hrál právě hlavně na gamepadu a když to vezmu kolem a kolem, tak na myši a klávesnici už vlastně hraju minimálně, i když nesedím v sedačce u telky).
        • xxxy
          hrat pillars bez mysy je ako vytierat si zadok smirglom, mozes to robit a ludia sa budu cudovat, ale je to tvoja volba :)
          • ty nekomu sdelujes svuj zpusob cisteni zadku?
  • Platí se něco za dopravu?
    • bony

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit