Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peknej kram ovladac k ps4 takhle vypada po mesici intenzivniho pouzivani: http://imgur.com/a/rldKG *11*
    • kejo
      a to ho puzival pes?
  • dnes jsem měl možnost si vyzkoušet v obchodním domě PS4 a FIFU14 a jsem příjemně překvapen. Celkový dojem ze hry byl parádní. Už to hodně připomíná fotbal v TV, rychlost hry je hodně vyvážená, hřiště působí rozsáhle. Z PC verze jsem měl pocit, že hřiště je hrozně malé a hra na můj vkus moc rychlá, ale to je jen můj dojem. Konzole vypadá velice dobře a nový ovladač parádně padne do ruky. Kdybych nedávno nekoupil PS3 nejspíš bych do této konzole šel, ale počkám do dalších vánoc až bude více her *3* těm kteří mají objednáno mohu říct, že udělali dobře a celkem závidím *1* Na Full HD TV a pořádné uhlopříčce musí nové hry vypadat parádně. Kdo neměl možnost vyzkoušet a čeká až mu konzole příjde domů, tak očekávání tato konzole určitě splní, je to povedený kousek
  • tak parada na CZC skladem 5 a vice kusu!v pondělí mam doma
  • jo to je vlastne druha varka no mel jsem udelat predobjednavku jak hnup
  • můžete mi rict kolikatyho teda vychazi ps4?vim je to na 13 prosince ale všude mají psano az leden 2014 tak nevim
    • Ronox
      Zítra na prodejnách ELVIA. 30 až 60 minut a budou fuč údajně, ale Electroworld prej má velkou hromadu.
  • Mart9
    "V současnou chvíli se evropská PS4 až nápadně podobá úplně prvnímu PlayStationu: umí přehrávat hry. Nic moc dalšího nečekejte."

    Nečekal jsem, že tuhle větu ještě někdy budu číst o nové konzoli. A tak to má být!
    • A brouzdat po netu a přehrávat hudbu a přehrávat filmy:-) Nic víc od ní taky nečekám:-)))
      • Mart9
        No to ne. Od toho je PC, které má beztak každý. Kouzlo konzole má podle mě být v tom, že prostě zasedneš a hraješ, aniž by tě rozptylovaly další funkce.
        • Vetsina standartnich hracu hraje na konzole.Pokud ale chces poradny racing simulator nebo rychlou FPS tak PC je pouze cesta k poradnemu rychlemu hrani.
          Myslim si ze konzole jsou nejlepsi reseni pro prumerne hrace.
          • Naprosto souhlasím. Pro nestandardní hráče,kteří hrajou ultrarealistické simulátory nebo FPS ve stylu counter strike je lepší PC. Já se řadím mezi ty průměrné hráče. Z CS uz jsem vyrostl a místo hraní racing simulátrů si jdu zajezdit autem v reálu:-)
        • Kouzlo konzole má být kromě hraní " bez údržby"(žádné instalace driverů, nastavování grafiky atd)v tom, že nemusím vstávat z gauče a jít zapnout PC pokaždé, když se chci podívat na film, nebo si poslechnout hudbu...
  • mondzi
    Ako je to s "okamzitym" hranim hier po vlozeni disku? Na PS3 sa niektore velke hry instalovali aj 30-40 min, je to lepsie?
    • Ted to trvatak 30 az 40 sekund.
    • Ja teda nevim, ale krome Gran Turisma 5 si nepamatuju na neco, co by se instalovalo vice nez par minut. Naprosto drtiva vetsina her (tak 95%) se naopak neinstalovala vubec.
      • Ronox
        Já si jich pamatuju docela dost. Stahování updatu, instalace updatu. Někdy to hodilo i error. Vím, že u PS3 jsem si uvědomil, jak už opustily konzole tu základní věc a to: strč cd a hraj. Podle mě i tahle doba může za velkou řadu bugů ve hrách, protože dřív ty hry musely být úplně odladěné před lisem, protože instalace nějakého patche na PSX/PS2 nebylo možné.
        • Stahovani updatu snad ale neni specifikum konzole. Na PC se snad update snahuje rychleji?
        • Jack1947
          To jo no, pak malej skrabanec ve Video vrstve a byl utrum, Hra za 2litry v pytly.

          Radsi instalaci, jeste muzeme rict ze to je ok ze jsou nejake DVD/BD vubec... nastane doba kdy i tohle uz bude pryc a vse uz bude jen digitalni, protoze lidi uz nebavi mit spoustu krabicek a disku.

          Nehlede jak mechanika pri bezinstalaci aspon u Xboxu trpela, celkove dochazela i k prehrati Hlavne starsi revize co nemeli uplne tak doresene chlazeni, odvetravani. ( u PS3 nevim a u PS1/2 by to bylo zly pac tam nebyla jina cesta i kdyz taky zamrzli.)
    • Ronox
      Buď hraješ hned a nebo proběhne rychlá instalace nějakého základu a poté se instaluje na pozadí, když už hraješ.
  • Asi takhle. Na PS3 vyšly naprosto skvělé hry(Heavy rain, Last of us,Beyond two souls, Killzone3), kvůli kterým váhám, jestli ještě nekoupit PS3 a ps4 až za rok či dva, až na něj vyjde víc titulů. Na druhou stranu se na PS4 můžeme těšit na mnohem rozlehlejší hry a MMO. Safra, když by mi někdo zaručil, že mi na PS4 časem poběží výše zmíněné tituly, neváhal bych ani minutu...
    • tonnymontana
      nevahej kup ps3 a na ps4 si pockej za 2 roky urcite bude nejaka revize, prvni varka muze mit problemy jak to tak bejva a hry jsou nic mco at si kazdej rika co chce. za dva roky tam budes mit daleko lepsi hry, ty stare v bazaru za par kacek a mozna i ps4o nejakou tu stovku levnejsi nebo v bundlu. ps3 aktualne macka z vykonu neuveritelne veci i kdyz jsem pc hrac musim mu to priznat taklze nevahej:) ja premyslel jako ty a skoncil jsem u PS2 :D ale to je jinej pribeh
    • Tak pokud nemas na oboji, tak urcite momentalne PS3. Je tam opravdu mraky exkluzivnich titulu a budes mit rok co hrat. PS4 je sice urcite super, ale nabidka launch titulu je opravdu chaba. Ja to kupuju ciste z povinnosti, vyzkousim Kilzone a AC4 a budu hrat dal na PS3 nez na PS4 vyjde neco zajimaveho.
  • Daj se tam spustit hry původně pro PS3?
    • Jack1947
      Nectes nebo co, to pujde ale u nas urcite jeste ne a dlouho ne. Pres Gaikai...
    • jeste to neni pc, porad je to jen na pul cesty, ale treba uz pristi generace to konecne prizna a taky vam tam prida vsechny bezny funkce i tu kompatibilitu... *5*
    • Ronox
      Ne.
      • Ok, díky.
  • Vsetci tu pisu strategie sa nedaju hrat na gamepade to je asi taka pravda ako Hrat Racing a sportove hry na pc polka ludi ma na tieto hry pri pc Gamepad lebo sa to hraje blbo na klaveska a tak extra specialna mys tak sa dala hrat fifa 11 s mysou kolko vas ju hralo s mysou,ked ju tak obhajujete
    • Já teď hraju Assetto Corsa na klávesnici. A docela obstojně, pokud máš dobrou herní klávesnici se slušnou citlivostí a stiskem, závodní hry se dají hrát v pohodě a na gamepadu to není o moc lepší (ve Forze mám něco naježděno), i tak gamepad za pá stovek můžeš připojit, je to možnost volby, podstatný rozdíl je až na volantu.
      • Jak chces na klavesnici vyrobit analogove zataceni, plyn a brzdu?
        • od toho mame volant *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit