Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hznk89
    Škoda, velká škoda. Tohle DLC jde úplně mimo mě. Nechci ať to dopadne tak, že v dalších dílech se budou vyvojáři chtít ještě víc odvázat a ukážou nám hlavního hrdinu například mlátit obří pavouky.(To je příklad)
  • Smetana.pavel
    Tak já nevím, myslel jsem že kouzlo AC série bylo jak se jim hezky podařilo do historických reálií skrýt svůj příběh, ale jak chtějí osvětlit tohle?
    Desmonde, rozbil se Animus a tvoří paralelní vesmír? Musíš spravit minulost a zachránit budoucnost? Nebo prostě jen tak se to stalo a hráči poper se s tím? Hrátky s alternativní minulostí se mi často líbily, ale jejich zasazení do hry držící se očividně jiných pravidel... Palec dolů...
    • Ale však nemusí zasazovat tohle DLC do příběhu AC, popravdě by mě tím docela naštvali. Myslím že tohle DLC by bylo nejlepší bez Animusu a té linie v přítomnosti, prostě jen užijte si jaké by to bylo kdyby... :)
  • Magister_Peditum
    Název je tak trochu narážkou na tzv. šílenství krále Jiřího, v angličtině madness of king George, co? *15*
    • Ty seš jasnej Hairy Ass
      • Magister_Peditum
        JJ, jen jsem už nechtěl používat ten nick. *15*
        • No jo ale teď si připadám jak deb*l. Protože jsem zrovna nechoval vhodné ohledně toho AC: Game of Thrones. *4*
  • BoB.2
    CO to ma na hlavě to je liška nebo hlava gryfa?
    • Smetana.pavel
      Máslo.. *3*
      Pod levou orel, pod pravou to vypadá na Apple of Eden, a na hlavě to působí trochu jako káně (ta hlava je oproti orlovi štíhlejší), ale bude to káně nebo orel, v 0:38 je to dobře vidět

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit