Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim že po vydaní GTA V zjistili ze ta jejich hra je docela nuda.

    Tipuji že to vyjde 28. června. Bylo by super kdyby R* vydal ve stejny čas i GTA V na PC.
    • *15* No ... nuda . Pro mě synonymum pro GTA Online ;)
  • Amylee.Anderson
    Více článků od křišťálové koule!
  • Jack1947
    Pockat ? To uz zase chtej spozdovat ( nebo spise "konecne")... ta hra je tak nesmirne ocekavana ze to dopadne bud paradne bude to pecka a nebo v mnohem horsim pripade uplny pruuser.

    Doufam ze to bude pecka zkazit to nemuzou preci. Kdyz to zkazi tak asi UBISOFT pro me nejspise skoncil. Takove fiasko uz by jim maloco odparalo.
  • stejně to bude jen další Assassins Creed, akorát jen v budoucnosti.
    • Dementní názor. To je jako bych řekl, že Titanfall bude jako CoD, akorát v budoucnosti...
      • Dementní jsou pouze lidé, kteří reagují přehnaně na názory s kterými nesouhlasí. Bude to stejná sandboxovina, na kterou naroubují rádo-by příběh mstitele z lidu, který půjde nakonec po nějakém vyšším spiknutí. Assassin hadr. A stejěn jako Assassin to bude vycházet do haleluja dokud to lidé budou kupovat a nikomu snad ani nevadí, že to nemá žádný cíl ani opravdovou myšlenku, jak už samotní scénáristé Assassina přiznali. To je velmi smutné.
        • Nemel kraviny. Zaprvé nemáš věšteckou kouli, můžeš si myslet, ale nepiš tu, jakoby jsi tu hru hrál. Zadruhé tohle je naprosto něco jiného (prostředí, herní mechanismy, styl, postavy, příběh...), samozřejmě, že ta základní premisa (chodíš s postavou) je vždycky stejná, byl by jsi radši, kdyby jsi tam lítal na drakovi? Uklidni se.
      • nj, ale ty si na to kapl
      • a nebo že jeho sestra bude jako matka, akorát v budoucnosti
  • Mě by zajímalo, co na tom půl roku dělají od toho listopadu.
    • ladej to pro konzole, osekavaj, komprimujou textury atd. at to jede aspon tech 25fps
      • Tak ono kdo by se dělal s nějakým vychytavanim portu WD na platformu, ze které ma stejne poloviční zisky oproti pouze jedné ze starých konzoli,ze?
        • njn kterapak skupina lidi kupuje tu nejmin povedenou a technicky omezenou verzi za 2nasobek ceny? to musej bejt echt Oligofrenici *1*
          • Tjn, na kterou skupinu vydavatele se*ou, protože si to každy ukradne a pak se ještě ta skupina diví a brečí, ze na ne vydavatele se*ou? Jaké to vubec je hrát druhé housle v herním průmyslu a doufat, ze vám bude milostivé predhozen alespoň port, který snad půjde i spustit? Možná když slibite, ze ty hry nebudete tolik piratit, tak vám portnou i to špatně optimalizované GTA, které si budete muset sami opravit...az tak na vas kaslou. Chudacci
            • Shaker
              :-D Good one, ovecko, jeste zabeč.
          • a ze jich je!
      • Jakože za měsíc slavnostně ohlásí, že na "next-shitu" to pojede v 1080p a 30fps jo ? :D
  • KIMCID
    že by květen?
  • Lukyz
    No já už nedočkavostí snad puknu *1* Po dlouhý době jsem šel do rizika, udělal předobjednávku a to ještě Dedsec edice, takže si držim palce ať z toho nevyleze nějaký bullshit.

    Po každym díle Person of Interest lezu na net, jestli už neoznámili datum vydání *14*
    • Konecne naky fanousek Person of Intetest. Perfektni serial a je pravda ze Watch dogs ho hodne pripominaji:)
    • Tak si vzpomínám na Duke Nukem For Ever .... taky to tak napínalo až nakonec ani nebyl zájem .
  • Hra vypadá dobře, ale to neustálý zdržování je už dost otravný.
  • Tuto hru bych opravdu rád vyzkoušel. Ale počkám, až bude levnější, nebo jí koupím v bazaru.
    • a jak to chces udelat, kdyz to vsichni budou mit na Uplay acc
      • Jason_dinAlt
        Cena hry nemá přeci nic společného s tím jestli je na Uplay nebo ne. Pokud zase budou hru rozdávat jako bonus třeba ke grafickým kartám, tak o to dřív se nám podaří zakoupit za nižší cenu než na UPlay store. Takhle jsem koupil BF4 za cca 500 v době kdy stojí cca 1000.
      • neznáš slovo crack ?
        • Třeba v Diablo 3 je crack hodně platný, co? *1*
    • Tak si čekej, já zapařím hned a zadara
  • kennyB
    Tahle hra začíná být čím dál tím méně zajímavá *9*
    • A proč,jenom protože hypová vlná odplula?
      • kennyB
        To ne, není to jen odkladama, ale i tím, že je to vlastně další "Driver".
        • sprymoval jsem, ale co to placas ? sis precetl, ze vzali zaklady z pripravovane hry pro dalsi Driver a z toho dedukujes, ze to bude jen dalsi Driver ? Videl si vubec gameplay, nebo to je pokrocily druh trolovani...
          • kennyB
            Všiml jsi si těch uvozovek???
            • Kdyby dělali Zaklínače 3 na engine pro použitý pro mineceraft, tak je mi to jedno, pokud vývojáři věří, že na to stačí. Engine Drivera mě vážně netrápí. A to zpoždění má jednoduchý důvod. Někdo v Ubisoftu se rozhodl, že je potřeba něco na té hře změnit. Jinak řečeno, díky bohu, že bylo vydání odloženo. Ani to mě netrápí. Počkám si prostě, až hra vyjde a uvidím potom.
            • Hontou: jenze to mela byt zavodni hra s enginem Drivera, jenze pak ji resetli a pokracovali s ni jako s mestskou akci. A to spozdovani je zvlastni, nemyslis? Doufam, ze to bude dobra hra *3*
            • kennyB
              To mám vážně vysvětlovat, proč se mi ta hra líbí čím dál méně??? Ok: neustálé odklady nenaznačují nic dobrého a to, že se budeš muset pořád někam hackovat po počáteční euforii už taky opadlo. Hra nemusí být špatná, ale už mě prostě tak neláká, jasné??? Tak můj názor laskavě akceptuj, nebo mi dej mínus *3*
            • Tak proč jsi to psal, když jsi to díky famózně použitým uvozovkám nemyslel vážně?
    • ale nepovidej... jak to bude venku urcite si cvrknes radosti
      • kennyB
        Jj, určitě jo *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit