Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh, AC je tu pro zapálené fanoušky, pro ty, jimž buť styl vývoje série nevadí, nebo pro ty, kteří AC zkouší poprvé. Jak tak, tak či tak, AC prostě bude vždycky oblíbený titul, protože je stále dost atraktivní alespoň pro tu většinu lidí, kteří vámi popsané 'hovadiny a opakující se systémy na ho*no' stále milují. Já mám Ubisoft rád, pro všechny jeho tituly, od AC přes FarCry až po Watch Dogs. AC zbožňuji a ročně si ho kupuji jak proto, že to je AC, tak proto, že je to nový AC s minimálně z 25% novým obsahem. A pokuď tu jsou lidé, kteří AC, nebo Ubisoft, odsuzují jen proto, že Ubi chce sérii vydávat každý rok (a k tomu neberou v potaz fakt, že Ubi načne jednu hru, dělá na ni tři roky, během vývoje ještě po roce začne druhou a taky ji vyvíjí tři roky, tím pádem tu máte časový interval jeden rok, ale obě dvě hry jsou řádně a dostatečně dlouho vyvíjené) a přivydělat si, tak tu nemusí haitovat a zbytečně odrazovat lidi, kterým se to líbí.. *7*
  • Já chtěl návrat ke kořenům.
    Já chtěl další Assainscký díl s Assasinem.

    Já chi hru s atmosférou nájemných zabijáků, kteří v tichosti dokázali vniknout k nejstřeženějšímu hradu ve svaté zemi, kteří dali Richardovi I na stůl mísu s otrávenými pokrmy a pozdravem od Saladina.

    Ke všemu ten MP se stále opakuje.
    Kdo čekal na Navy Battle u AC4 ?
    Já čekal na co-op nájemný mise.

    Mě se to zdá strašně uspěchaný. Tolik věcí se tam dá ještě dodělat.
    • Oprava : Pozdrav od Mistra Assasínů.
  • Blbost, jediný kdo chce pokračování každý rok je vydavatel co ždímá peníze. Hráči mají dost jiných her a rádi si počkají aby byl titul kvalitní.
    • To by me teda zajimalo dost jakych her ti hraci maji? Pouzitelnych her vychazi cim dal mene. Kdo hraje casteji tak vetsinou nema co hrat. Takze ja osobne jsem za jakykoliv dobry Ackovy titul vdecny. K trendu indie titulu o 2 barvach a 16ti pixelech jsem zatim cestu nejak nenasel. AC neni mozna to nejlepsi pod slucnem, ale je to slusna zabava na pomerne dlouhou dobu. Snad krome trojky, ta byla podle me opravdu otresna.
  • Ristoro
    Pokud si bude držet kvalitu tak, jako doteď, tak proč ne? Zatím k žádné dosud vydané hře jsem se nevrátil tolikrát jako k AC sérii. Každý díl má něco do sebe, každý díl je jiný a přitom pořád stejný. A přesně takhle to jako fanoušek AC chci. Chci aby se konečně zlepšil soubojový systém, chtěl bych chytřejší AI a trochu propracovanější stealth a variabilnější mise, ale zatím mě žádné AC nezklamalo, protože atmosféru si drží pořád na hodně vysoké úrovni, což u dnešních her cením. Ta hra má prostě určitý feeling, který poznají jen praví fanoušci assassina. Ten pocit, když se zjeví Ezio a začne mluvit(bezkonkurenčně nejlépe nadabovaná postava herní historie) nebo když tolik nenáviděný Connor zabije svého otce, prostě v jiných hrách není.
    PS: Ve které jiné hře se můžu jen tak plavit po moři nebo si běhat po výborně zpracované americké krajině a dokonce i ve sněhu s perfektními efekty? Jen tak si lovit v lese nebo si procházet Benátky nebo vraždit v Istanbulu?
    • Ten spoiler jsi si mohl odpustit...
      • Ristoro
        Ta hra už je venku dost dlouho...
    • aneb jak se dá krásně načančat slovíčkama pětkrát to samé ... jako jo máš v něčem pravdu ale diť ta série je už jak vymačkanej pomeranč ... pokaždý pouští míň a míň šťávy, teď u black flagu někdo zmáčknul o trochu víc, ale to je asi vše .. a otěch zmíněných zlepšeních si můžeš tak leda nechat zdát a vyprávět legendy
  • Co že to chci?
  • Řekli jste si o to! Sešlu na vás ještěří bouři a ani vesmírní lidé vás nezachrání!
  • Generalmagor
    Ano, chci. Ano, není to lehké, ano, snažte se víc, at' mi ty prachy za to stojí utracet.
  • fallanga
    Může mi někdo říct, kde to Ubi vzalo? Pokud vím, tak žádný dotazník nerozesílali a to, že se to prodává, neznamená, že to hráči chtějí každý rok. Z kama si to vycucali?
    • Tak pokud si nekdo kazdy rok koupi neco, co vubec nechce, tak je to proste blazen. A ze by jich bylo tolik?
      • fallanga
        Myslím, že většina si to koupí jen kvůli tomu, že se to jmenuje AC. Ať je to jakýkoliv shit, tak značka to prodá.
        • Malleth
          Já myslim že to právě se značkou nemá moc společnýho. Lidi to kupujou, protože to jsou ambiciózní open world hry, který vypadaj výborně v trailerech.
          Taky to, co jde ukázat v trailerech Ubi celkem vymakaj. Třeba ty souboje vypadaj pěkně, ale že jsou ve finále stupidní a blbě se ovládaj, to už je nezajímá.
        • V tom případě si koupíš například posraný tričko ze second hand, hlavně že má značku adidas.
        • Kdyby byla kazda ta hra shit, tak jde povest te znacky do kytek a nikdo si to nekoupi.
          • fallanga
            Každá hra ne, ale hráči si tu hru koupí i přesto, že je to bullshit a to jenom kvůli tomu, že je to slavná značka. Viz. CoD.
            • Jako proc si nekdo koupi CoD je mi take zahadou, ale evidentne to asi necim zabavne byt musi. Me to nebavi, ale znacku kvuli tomu neodsuzuji. Pochybuju ze miliony lidi hraji neco co je nebavi. Totez plati o AC.
            • fallanga
              Neleží mi v žaludku značka, ale Ubi.
            • Jack1947
              To se prece o serii AC rict jeste neda, a AC je hlavne o SP takze az z toho udelaji Sp zalezitost na 4-5hodin pak se muzeme bavit o sracckach. Nebo to je jinak a uspech teto znacky spis lezi tobe tak trochu v zaludku? *7* treba si to vycucali z prstu... kdovi. Jiste je ze ma uspech a pravoplatny.
  • yenda1
    "Hráčí chtějí to, co chceme aby chtěli."

    To jest kupovat AC. Ale jako přiznejme si, že to není zase taková hrůza. Ta resesanční Italie se jim povedla. Mě hlavně na těch dřívějších dílech bavila ta velikost měst a i svým způsobem věrohodný ztvárnění. A chystaný díl vypadá jako návrat k osvědčenému. Nic víc, nic míň.
  • Když jí miluješ, není co řešit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit