Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak by mě zajímalo, kolik Poláčkovi platěj za to aby klidnil davy. Že se nestydíš člověče.
  • esi mam zas ban tak sem uz nikdy nevlezu, a viim svy smazany prispevky, tak uvidime, rikam, ban a uz nikdy! trapaci, tdy lidi nadav, pouzivaj sprosty slova, nevim co, a ja mam ban kazdej den co mi ban zrusej, naposled sem mel 8dni ban za nesmysl... tak se vokazte!
    • mate stesti, ok, sry za ot... jen mi to promazali
  • Jack1947
    Nedokážou si přiznat že by to prostě nezmákli? takže tentokrát je to fifty-fifty a třetí se směje. (PC)
    *7*
  • La_Furia_Roja
    GGG tohle tě opravdu baví? Mi je fakt úplně jedno co a kde pod mojím nickem napíšeš takže si klidně posluš. *3* Ale někdy zkus třeba vylézt ven mezi lidi možná se ti uleví když se pobavíš s opravdovýma lidma *1* BTW. neměli by vás v družině pouštět na net *1*
    • Co je zase tohle za žvásty? Zloděj a ještě k tomu blbec. To si pode mnou zase prezentuje hňup.
    • nebreč cipísku a běž se raději projít na čersvý vzduch místo kradení nicků, máš tu přísvěvek pod každou diskuzí...
      • La_Furia_Roja
        No mám, protože jsem zavřený v práci a nudím se. Zato ty bys měl jít ven beztak na tebe čekají kamarádi *3* Jinak je strašně zábavné jak jsi mrzký a chytáš totální rage. Paráda jen tak dál takových komediantů tady moc není *1*
        • A proč si teda nepoužíváš svoje klasický jméno? Nejsem tu moc dlouho, ale co jsem pochytil, tak jedinej zavřenej a nic nedělající v robotě je ten pitomec Izmael.
          • La_Furia_Roja
            Bohužel pro tebe milý GGG tohle je moje klasické jméno. A teď ses prozradil, protože bych nikdy neřekl "klasický jméno" nebo "jedinej zavřenej" jelikož nejsem čecháček *2* Synku ty jsi fakt trouba, že tě to baví takový trolling.
            • Moudřet nepotřebuju. Co nesnáším jsou debilové co normálnímu člověku otravují život a kradou mu na internetu jeho jména.
            • La_Furia_Roja
              Já už te jebu ty očividně trpíš nějakou schyzofrenií. Prý je na to dobrá travka a možná, že bys po ní i trochu zmoudřel. *3*
            • Moc jsem nepobral dědku. Já jsem já a ty jsi ty. Moje jméno je to pravý a ty jsi debilní zloděj. To je jednoduchý. Je mi jedno jak píšeš ty. Jinak ta logika píšícího člověka, který se tím bude pasovat buď k čecháčkovi nebo někam jinak je hodně zajímavá. Tobě už vážně hrabe.
  • životní nuly hrbící se u počítače den za dnem, nemající nic na práci, mají zase o něco lepší život, nový AC pojede na konzoli jen na 30FPS a 900p, čas bouchnout bublinky a taky si v tom posraným životě něco užít a hlavně o tom neustále referovat mezi dalšímí zkrachovalci...
    • Ale no tak GGG to přece není hezké krást lidem nick. To je od tebe velice zbabělé.
      • Rozhodně.
        • La_Furia_Roja
          a máš útrum teploušku *1*
          • La_Furia-Roja
            ???
            • Je mi jedno, kdo to je, ale štve mě s tím. Musel jsem se kvůli němu registrovat.
            • del0
              "tohle je k zbláznění"

              Tohle psal i pod mým ukradeným nickem. Očividně ten samý kktek. TheGGG? He/he? *15*
            • Můžete mi volové prostě přestat krást nick.
            • Pravda, taky už si tím nejsem 100% jistý.
            • Těžko říct, kdo je vlastně kdo.
            • La_Furia-Roja
              Nechápu o co se tu snažíš a nechápu proč mi kradeš nick. Udělal jsem ti sakra někdy něco, tohle je k zbláznění *9*
            • La_Furia_Roja
              No to to trvalo než ti ten tvůj mozeček zapracoval *1*
    • del0
      QQ level: 9999
    • tak ses nam popsal. a co jako.
  • Dovolte jeden ze slabšího soudku:

    Víte, proč Call of Duty 2 nikdy nevyjde v žádné re-edici na konzole "nové" generace? Protože standardních 250 fps by neměly šanci utáhnout *5*
    • To je spíš kvůli obtížnosti, konzolisti tak těžké hry nehrajou *1*
  • ubisoft ? WD2 ? graphics downgrade ? AT SHOREJ DEVvKY. *10* *16* *16* *16*
  • kubi-wan
    Nevim, co se všichni můžou z těch rozlišení a fps pos*at... když je hra zábavná, je to fuk, ne?
    • C-BEAM
      ne, potom je to ešte dôležitejšie pretože to kazí dobrú hru.
    • Mě grafika taky nezajímá ale pokud někdo něco naslibuje tak by to měl dodržet. V tomhle případě to byl slib next genu, který jsem zatím ještě nikde neviděl.
    • Magister_Peditum
      Takže když je zábavná, tak se může i sekat? *15*
      • kubi-wan
        To ne. Ale například filmy se točej ve 24 fps a nemám pocit, že by se sekaly... takže 30 je podle mě úplně v pohodě.
        • del0
          Srovnávat hru a film? Makes sense...
        • C-BEAM
          pred 15 rokmi by sa ľudia na internete na tvojom príspevku škaredo zabávali a nechápali by ako niečo také môžeš napísať. Dnes sú ale komenty ako tvoj už tak časté, že to už človek berie ako samozrejmosť a typický produkt dnešnej doby keď človek pod tlakom PR kecov predsvedčí sám seba, že biela je čierna.
        • U filmů mají víc než 30 jen venezuelské telenovely.
          • Magister_Peditum
            A Hobit.
            • Magister_Peditum
              On taky byl ve 48fps promítán snad jen v Premiere Cinemas.
            • No byl jsem na něm v kině takže těžko říct. Ten přehnaný ohlušující volume ti zakalí všechny ostatní smysly takže se to pak těžko vnímá.
        • Magister_Peditum
          Film a hra je něco jiného. U jednoho jsi pasivní divák u druhého aktivní hráč. Zkus si hrát nějakou střílečku se 24fps a uvidíš ten rozdíl.
  • 900p a 30 fps no jo nextgen ty vole jak ve stredoveku totalni trapas
  • K tomu FPS, tak 30 sice má hra na konzolích mít, ale podle mě nejsou ani stabilní protože to stejně poskakuje. Podle mě to je udávaná hodnota maxima FPS. Jinak těch 60/s frejmů je opravdu znát oproti 30 a řekl bych takový standard pro hraní. O rozlišení 1080p nemluvě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit