Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pirátím a nestydím se za to, když se mi hra líbí, koupím si jí, ale Ubi už asi uvidím jen a pouze na tpb :-)
    Stejně (je jedno u kterého vydavatele/vývojáře/...) to vždy nejvíc "odsere" koncový zákazník, který za produkt zaplatí (nedej bože za fyzický nosič, který, když se poškodí, můžete si rovnou 300 připlatit za jeho náhradu)... Už jen fakt, že se mi u několika her stalo, že i oficiálně zakoupená a licencovaná hra obsahovala neplatný aktivační klíč člověka donutí k zamyšlení se: stojí to za to, když si u her (stejně tak jako u hudby) většinu částky strhnou řetězce a vývojářům se dostane jen nějaká minimální část (v poměru co se mezitím strhne z těch 16 stovek co si účtují u nových A-čkových her) :-D ...
  • Cavte nevite jak se spousti hra FarCry4 na ps3?kdyz to mam celou hru a nejde to musim se zaregistrovat na Uplay pomuzete? *9*
    • Potrbuju na to ucet z penezma? *13* *9* *11*
  • Tak uz jsou zname konkretni duvody: http://m.sector.sk/novinka/94701/ako_to_bolo_so_zrusenymi_uplay_klucmi_na_far_cry_4.htm
    • Lotr
      Kdyby autor článku uměl anglicky pak možná kývnu "ano je to takhle"
      Ubisoft nikdy neřekl že ty klíče co zablokoval byli zakoupené pomocí kradených kreditek. Řekl že bojuje proti neautorizovaným prodejcům protože by ty klíče mohli být zakoupené pomocí kradených kreditek.

      To je jako kdyby stát zavřel všechny prodejny ojetých vozů protože tam mohou být kradená auta.
      • Lotr
        A to je v naprostém pořádku. Ale kontrola zda je klíč ke hře kradený už tu je. A zákazník který si podobný klíč koupí dostane náhradu.
        Ale v tomto případě jde jen o výmluvu Ubisoftu. Nezakazuje kradené klíče. Ale všechny s odůvodněním že některé teoreticky mohli být koupeny pomocí kradených kreditek
        • Jack1947
          No, to je tak když se cítí právem ale ve skutečnosti to tak třeba není.
      • Jack1947
        No ale plánuje se systém který bude kontrolovat všechny auto prodávané v autobazarech právě proto aby se předešlo možnosti keradených a jinak - požkozených aut atp... jo ale kdy to bude a koolik bude stát to neví ani oni sami.

        Jen tak navrch - mimo mísu.

        Řekl bych že to je podobné ale neúplně to samé, trochu jiná problematika i když vím že to je jen příklad.
  • Ten Ubi je fakt mimo, mám děravou distribuci, tak potrestám platícího zákazníka *11*
    Jen se mi potvrzuje, ze je dobre, ze uz od nich nic nehraju ani nekupuju.
  • Jo a pro info. Někdy cca před měsícem G2Play daly že budete za hry platit DPH podle státu ve které jste. 20% v ČR a jiná DPH v Evropě.
    V USA 0%
    • to nove plati pro kazdej eshop v EU odvadet DPH podle statu zakaznika....
      • Jack1947
        Jedním slovem Demence. *7*
  • Samozřejmě je to všechno lež, žijeme 21 století. Člověk má právo prodávat a dále pronajímat věci které nabyl, tohle je prostě ubohá snaha pouze vyždímat prachy z hráčů. Jednoduše řečeno někde je sleva někdo to koupí a přeprodá dál, nechápu kde a kdo na tom tratí, nemají to tedy za tu slevu prodávat. Jestliže mají rozdílné ceny v regionech, je to víceméně opět jen diskriminace, nikdo nemá právo vám nařizovat odkud si máte hru, licenci pořizovat. Jinými slovy jedinný legitimní protest, je hry pirátit a já se k němu oficiálně přidávám!
    • Jediny legitimni protest je hry nekupívat, nikoláv krast. Takhle jsi se sam pasoval na zlodeje, ktery si hleda ospravedlneni.
      • Proc? Pro vydavatele je vysledek v obou propadech stejny stejny, tedy jeho zisk je 0.
        • neni pravda prokazatelne vydavatel jehoz hru si upirati 100tisic lidi na tom bude mnohem lip nez vydavatel jehoz hru bude hrat 0 pac tech 100000 ma dalsi statisice kamaradu a udela hre reklamu = prodase jich prokazatelne vic! Takze potrestat vydavatele tim ze hru si nekoupis a ani ji nebudes hrat je HORSI TREST nez ji upiratit *3*
    • Do té doby než jsem vylezl ze školy tak jsem hry z 80% pirátil, ale po té co jsem začal vydělávat jsem pirátil už jen z cca 30% her a od UBISOFTU mam docela dost her(všechny AC hry a Settlery atd).
      Teď se přidávám na stranu pirátění od ubisoftu.
      Omluvám se :-(
    • cist licenci, licenci se musi, proto tam taky je....
  • MrSanta
    Jsem asi extrémní případ. Nevěřím žádnému přeprodejci. Když vidím někde ve kšeftě, že prodávají Steam klíče tak nemám zájem. Přijde mi divné kupovat si Steam klíč někde jinde než Steamu. Taky se mi nechce živit dalšího prostředníka. Když si chci hru koupit třeba za 500,-, tak si počkám až padne cena. Když padne dřív krabicovka, koupím krabici. Když padne dřív na Steamu, koupím na Steamu.
    Když někdo prodává v den vydání klíč na Steam za 500 kaček, když běžná cena je třeba tisíc, tak je mi to sakra podezřelé.
    • zivit prostrednika? Ked napr amazon predava steam/origin kluce za menej ako samotny steam/origin tak je to skor o tom ze steam/origin si bere vyssiu marzu, takze prostrednik je v tomto pripade lacnejsi :)
      Mne prijde divne kupovat si hru na steame ked je drahsia ako inde.
  • tak čekám kdy dojdu na řadu jsem kupoval na Kinguin a key for you ...
  • Omlouvám se redakci zapomněl jsem na slovo lejno *1* asi jsem už moc vulgárně založený!
  • P1trs
    Jen tak dal, Ubisoft nema v hernim prumyslu co delat. Greedy *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit