zavřít
...

Ubisoft představuje robustní plán podpory Far Cry 5. Můžete si zahrát na mapě z Assassin's Creed

Pojem „hra jako služba“ jistě netřeba příliš rozpitvávat. Velká studia se o tento model opírají čím dál častěji, a nejenže nadcházející Far Cry 5 nebude výjimkou, bude službou víc než kdy jindy. Šíří i hloubkou obsahu plánovaného po vydání chce Ubisoft udržovat pátý díl série při aktivním životě očividně...

Novější 1 2 Starší

 • Epero (anonym)
  8 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Hej, videli sme tú službu v AC: Origins. Dookola dávaj boj s tými istými troma bohmi a odmenou sú tie isté zbrane, len v iných farbách.
  Hra má byť v prvom rade dobrá hra pre jedného hráča. Nie služba do ktorej umelo vkladajú zbytočný obsah, pridávajú obsah unikátny za ktorý si treba priplatiť (viď. AC: Origins, v základnej hre tie isté brnenia prefarbené a originálne stoja všetky dokopy viac než samotná hra) a ešte aj chcú, aby človek pri tom strávil čas ako v práci.
  Hru sa mám hrať, nie čakať každý týždeň na stupídne ciele. Mám ju hrať, kedy mám chuť ja, keď si za ňu za platím, nie sledovať, aby mi náhodou niečo neušlo. A aby to skončilo ako staršie hry časom, kde v AC: Black Flag nie je možné dokončiť všetko na 100%, lebo niektoré veci sú prístupné len cez výzvy komunity, ktoré samozrejme už neexistujú.

  Zaklínača, Fallout, či TES hráme dlho aj po vydaní hry, lebo sú to dobré hry s hromadou obsahu. Nie je potrebná služba, ktorá sa tvári ako služba.
  Službou je 16 dlc do zaklínača, ktoré pridávali obsah, aktualizovali hru, opravovali chyby a reflektovali požiadavky hráčov. Veľké DLC za ktoré si človek zaplatil a ktoré mu pridali desiatky hodín hrania, nie pár brnení, ktoré stoja viac než dve AAA hry.
  8.3. (13 dnů)

  reagovat

 • Morraw tiscali.cz
  6 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Jako myslel jsem, že si zkrátím čekání na Deadfire a koupím si to, ale po posledních videích mě nějak chuť přešla. FC 4 jsem se taky vyhnul, ptže to byl fakt reskin toho samého. Líbilo se mi, kam se vydal Primal, ptže dost změnil prostředí a i některé mechaniky. Tohle je prostě další reskin s psychopatickým zabijákem.
  Co mi ale nejvíce vadí, že se snaží být s tou hrou co nejvíce cool o čemž vypovídají i DLC. S tímto posledním dodatkem to vypadá ne pěkný mišmaš, ale je fakt, že jinak tu takové open-world FPS nejsou.
  8.3. (13 dnů)

  reagovat

  • mozek (anonym)
   4 souhlasí, 6 nesouhlasí
   Takže tě přešla chuť na FC5, protože nabídnou ke hře bohatý editor prodlužující samotnou hratelnost. Ale mě to tady vlastně ani nepřekvapuje, naštěstí úspěch na zdejších konzervách nezáleží
   8.3. (13 dnů)

   reagovat

   • Rossie (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Zalez.
    8.3. (13 dnů)

    reagovat

   • njn (inkognito)
    5 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Tak ja bych taky radsi kdyby do hry pridavyli dalsi obsah mise navic a pod. nez pitome editory
    8.3. (13 dnů)

    reagovat

   • Morraw tiscali.cz
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Konzervách ? Hrál jsem všechny AC, FC, Watch Dogs, Division, Wildlands. Ty hry mají všechny stejný vzor jen jinak zakomponovaný. FC 5 vypadá úplně stejně jako FC 3/4. Po těch videích mě opravdu přešla chuť, ptže v hratelnosti nic nového nevidím. Takže editor je možná fajn, že budeme mít více "skvěleho" obsahu, ale zbytek zůstane stejný. Já to vidím tak, že Ubi neví, jak s tou sérií dál, tak dá prostor komunitě.
    9.3. (12 dnů)

    reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   1 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Dobrý názor, ta hra prostě za to nestojí vůbec.
   9.3. (13 dnů)

   reagovat

 • cNNk (inkognito)
  6 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Aha takze opet udelej si sam ... a nejlip to jeste zaplat :D
  8.3. (14 dnů)

  reagovat

 • Worhammer tiscali.cz
  4 souhlasí, 7 nesouhlasí
  Za to velký palec nahoru! Skvělý!
  7.3. (14 dnů)

  reagovat

 • Krescz tiscali.cz
  9 souhlasí, 7 nesouhlasí
  sakra kdyby mi bylo 13 a neměl bych kamarády tak bych do toho šel *11*
  7.3. (14 dnů)

  reagovat

 • babyšnym (anonym)
  7 souhlasí, 6 nesouhlasí
  takže další repetitivní srajda, hlavně že svět bude velkej, barevnej a prázdnej. lgbt and diversity friendly, kids welcome!
  7.3. (14 dnů)

  reagovat

 • Kravicka facebook.com
  4 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Dik za smazani slusneho komentare.
  7.3. (14 dnů)

  reagovat

 • Voju (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Hm, žeby? Lov mamutů pobíhajících po městě s nějakou pěknou, olovo chrlící hračkou? *5*
  7.3. (14 dnů)

  reagovat

 • Jikonekt (anonym)
  3 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Lost on Mars a ten Vietnam vypadaji vyborne. V takovy vizualni kavlite a na tohle tema bych bral i jako samostatny plnohodnotny hry *5*
  7.3. (14 dnů)

  reagovat

 • Pedro (anonym)
  1 souhlasí, 1 nesouhlasí
  "Ubisoft chce udržovat pátý díl série při aktivním životě očividně mnohem déle a mnohem intenzivněji, než jak tomu bylo u předchozích dílů" ...tak jasně, protože FarCry už se snad odehrával na každém běžném místě na planetě, reálném i trochu nereálném, takže by musel holt mimo planetu Zemi na Mars či Měsíc a to jaksi moc nejde. Fakt jsem zvědav, s čím vyrukují za 2-3 roky. To mi připomnělo, že jsem ještě nehrál 2 předposlední ACčka.
  7.3. (14 dnů)

  reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.166.146.211.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.