Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hej, videli sme tú službu v AC: Origins. Dookola dávaj boj s tými istými troma bohmi a odmenou sú tie isté zbrane, len v iných farbách.
    Hra má byť v prvom rade dobrá hra pre jedného hráča. Nie služba do ktorej umelo vkladajú zbytočný obsah, pridávajú obsah unikátny za ktorý si treba priplatiť (viď. AC: Origins, v základnej hre tie isté brnenia prefarbené a originálne stoja všetky dokopy viac než samotná hra) a ešte aj chcú, aby človek pri tom strávil čas ako v práci.
    Hru sa mám hrať, nie čakať každý týždeň na stupídne ciele. Mám ju hrať, kedy mám chuť ja, keď si za ňu za platím, nie sledovať, aby mi náhodou niečo neušlo. A aby to skončilo ako staršie hry časom, kde v AC: Black Flag nie je možné dokončiť všetko na 100%, lebo niektoré veci sú prístupné len cez výzvy komunity, ktoré samozrejme už neexistujú.

    Zaklínača, Fallout, či TES hráme dlho aj po vydaní hry, lebo sú to dobré hry s hromadou obsahu. Nie je potrebná služba, ktorá sa tvári ako služba.
    Službou je 16 dlc do zaklínača, ktoré pridávali obsah, aktualizovali hru, opravovali chyby a reflektovali požiadavky hráčov. Veľké DLC za ktoré si človek zaplatil a ktoré mu pridali desiatky hodín hrania, nie pár brnení, ktoré stoja viac než dve AAA hry.
  • Morraw
    Jako myslel jsem, že si zkrátím čekání na Deadfire a koupím si to, ale po posledních videích mě nějak chuť přešla. FC 4 jsem se taky vyhnul, ptže to byl fakt reskin toho samého. Líbilo se mi, kam se vydal Primal, ptže dost změnil prostředí a i některé mechaniky. Tohle je prostě další reskin s psychopatickým zabijákem.
    Co mi ale nejvíce vadí, že se snaží být s tou hrou co nejvíce cool o čemž vypovídají i DLC. S tímto posledním dodatkem to vypadá ne pěkný mišmaš, ale je fakt, že jinak tu takové open-world FPS nejsou.
    • Jack1947
      Dobrý názor, ta hra prostě za to nestojí vůbec.
    • Takže tě přešla chuť na FC5, protože nabídnou ke hře bohatý editor prodlužující samotnou hratelnost. Ale mě to tady vlastně ani nepřekvapuje, naštěstí úspěch na zdejších konzervách nezáleží
      • Morraw
        Konzervách ? Hrál jsem všechny AC, FC, Watch Dogs, Division, Wildlands. Ty hry mají všechny stejný vzor jen jinak zakomponovaný. FC 5 vypadá úplně stejně jako FC 3/4. Po těch videích mě opravdu přešla chuť, ptže v hratelnosti nic nového nevidím. Takže editor je možná fajn, že budeme mít více "skvěleho" obsahu, ale zbytek zůstane stejný. Já to vidím tak, že Ubi neví, jak s tou sérií dál, tak dá prostor komunitě.
      • Tak ja bych taky radsi kdyby do hry pridavyli dalsi obsah mise navic a pod. nez pitome editory
      • Zalez.
  • Aha takze opet udelej si sam ... a nejlip to jeste zaplat :D
    • Opět? Dafuq
  • Worhammer
    Za to velký palec nahoru! Skvělý!
  • Krescz
    sakra kdyby mi bylo 13 a neměl bych kamarády tak bych do toho šel *11*
    • ty ale nemáš kamarády takž....
  • takže další repetitivní srajda, hlavně že svět bude velkej, barevnej a prázdnej. lgbt and diversity friendly, kids welcome!
  • Kravicka
    Dik za smazani slusneho komentare.
    • Jojo, cenzor se urval.
  • Hm, žeby? Lov mamutů pobíhajících po městě s nějakou pěknou, olovo chrlící hračkou? *5*
  • Lost on Mars a ten Vietnam vypadaji vyborne. V takovy vizualni kavlite a na tohle tema bych bral i jako samostatny plnohodnotny hry *5*
  • "Ubisoft chce udržovat pátý díl série při aktivním životě očividně mnohem déle a mnohem intenzivněji, než jak tomu bylo u předchozích dílů" ...tak jasně, protože FarCry už se snad odehrával na každém běžném místě na planetě, reálném i trochu nereálném, takže by musel holt mimo planetu Zemi na Mars či Měsíc a to jaksi moc nejde. Fakt jsem zvědav, s čím vyrukují za 2-3 roky. To mi připomnělo, že jsem ještě nehrál 2 předposlední ACčka.
    • ty si nehrál AC:Origins jak fakt ?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit