Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Pro mě to vyjde až nejdřív za půl roku. Až to nedočkaví relase testeři pomohou Ubi poladit. A taky až bude původní hra, i s DLC season passem stát dohromady to, co za to teď chtějí. Ostatním radím to samé. Ušetříte si spoustu zklamání ;-)
  • Jsem rád, že lidi nadávají na ovládání aut/letadel. Jako sorry u tak obrovské hry mít tak praštěnej jízdní model to se vidí jen u Ubisoftu vážně. Nechápu a opravdu nechápu, že v každé jejich hře je ovládání jiné. To nemůžou mít za těch x her už vyladěné ovládání?! Proč tam nenacpou aspoň to z WD2 nebo The Crew? Tohle se fakt nedá. Všude jsem raději šel pěšky nebo motat se ze strany na stranu jak čamrda mě fakt nebavilo. Helikoptéra se v Closed Beta ovládala ještě obstojně a dalo se na to krásně zvyknout, ale Open Beta a teď?! Ta helikoptéra si dělá co chce. Hrůza děs tohle. Já čekal, že se v klidu projedu krajinou a budu se kochat při jízdě, ale takhle? Měli by toho někoho vyhodit.
    • nehrál jsem hru, kde by se helikoptéra ovládala tak snadno a intuitivně jako v grwl. problém je zcela jistě na tvý straně, gringo
      • Není to tak úplně pravda, má poněkud zvláštní odezvu na ovládání, ale jinak mě to až tak netrápí. Je to pouze přemisťovadlo po mapě stejnětak jako auta. Primárně je hra snad o něčem jiném.
  • Tieto emegentne kvazimmo ubisoft hry mi uz pekne lezu krkom...ludia nekupujte to...nex sa spamataju a prestanu robit tieto coop online chobotiny s ceckovym.singlacom a cez kopirak
  • U tohohle muzou saskovat tak maximalne priozrali lidi v coopu. Fajnsmekr by si o to neoprel kolo.
  • Beta ma bavila pol hodinky, ocakaval som od toho viac.
    Grafika... dalo sa (na GTX1070), ale hratelnost slabota.
    Hnevala ma jazda na motorke :D

    Ked to bude za 20ku a po 20tom update, tak potom to skusim znova :)
  • Ehm ... dalsi tardplay fps arkada?

    Autore, od taktickych veci tak nejak ocekavam, ze budou obsahovat tu taktiku = relativne pomaly promysleny koordinovany postup (a je jedno jestli s AI nebo hraci). Vsemozny graficky cingrlata kolem jsou pak naprosto nezajimavy.

    Puvodni dily presne tohle obsahovaly a predevsim ta taktika byla dotazena do nejmensich detailu.

    Co vidim v tomhle? Naprosto neovladatelnou techniku (povestnej zavod v M1 je proti tomu hadr), totalne dementni AI ...Jasne, pojedem pekne po silnici, a az uvidime enemaka, on nas samo neuvidi a drona neuslysi, auto vpohode zaparkujem, a enemak na jediny pristupovy ceste stoji zady ke vchodu ... lol. Mno a hlavne je treba aby na nas pekle blikaly vybuchujici sudy. To kdyby dment za packovacem nahodou nechapal, ze do nej ma strelit. Cestou k enemakovi nakopnem slepici, ale enemak vubec nereaguje. Pak to porsycht vemem pres drevenej most, kterej vlastne vubec nevrze a neskripe, takze o nas zase nikdo nevi. Dmentni spoluAI pak misto aby hrace aspon kryla, tak se mu plete pod nohy, a misto aby se schovala tak stoji uprostred palebny zony a cumi.

    Takze pocitam ... 8/10 ... (nejmin)
  • Jako virtualni dovolena do Bolivie za 60€ asi dobry, ale jako takticka strilecka uz trochu slabsi...
  • BoB.2
    Má na to někdo železo?
    • Veny
      Ehm, já to hrál na noťasu kterej mafii 3 "rozjel" asi s 0-5 FPS...
      Samotnej Ghost Recon měl pak stabilně tak 20-30 FPS, samozřejmě všechno na low :D
    • nightborne
      Plná palba, 4K, 41 fps v průměru (rozteč cca 35-45). Je to v klidu hratelný, ale kdybys chtěl stabilních 60 ve 4K, tak by to chtělo FAKT monstrum.
      • Draken69CZ
        i7+Titan?
        • nightborne
          7700k a Titan, mhm. Přidal sem trochu takty - ale už se bojim to tlačit dál - a dosáhl sem průměrných 42 fps. A to se vyplatí *7* .
          • Draken69CZ
            Když je to pod vodou tak se dá ten Titan pěkně honit *15* Ale i tak je to masakr
            • Draken69CZ
              Jj grafika dělá hodně, to pak i zkušeného recenzenta můžeš opít rohlíkem, koukni se na Volejňase a The Order: 1886 8/10 *15*
            • verim tomu že na podobne sestave i ten ghost recon wildlands bude osmičková hra, tedy alespon pro elvéčko, drakena a nightborne (asi jedna a ta sama osoba). proste 100 fps trava zelenejší atd.
            • TO je uplni parada
            • nightborne
              Právě že ne, jasně že při maximálním testu pustí větráky naplno, ale právě nerozumim moc tomu PROČ to dělat - u sebe sem si dal teplotní limit na 87 stupňů, po něm už to začně downtaktovat (a 100% větrání na 84 stupňů), ale ještě se mi nestalo, že by to o něj naráželo, a to ten větrák ani naplno neběží.

              Jasně, že bych moh ještě trošku zatlačit na takty a voltáž, a k těm 90 stupňům bych to dostal raz dva, ale zas bych rád, aby ta karta vydržela dýl jak tři měsíce *15* .

              /Ze strany procesoru žádnej problém nevnímám. Třeba konkrétně tady u Wildlands běží v průměru asi na 30-40%.

              Ačkoliv, když sem si porovnával 3DMarky, má tam top výsledek s jedním Titanem o skoro 30% vyšší grafický skóre. Fakt netušim, jak to udělal a co na tom měl hergot za takty =D.
            • Draken69CZ
              nightborne: jo to je burn test, jasně tak nastavíš svoje a pak ti to začne snižovat výkon v závislosti na teplotě, tady to žene na max pak to dá pod vodu a přetaktuje a úplný ticho, ale to už je pak jiná finanční pohádka *15* Raději auto *15*

              /ta i7 jak je ve 4k vytížená stíhá krmit titána?
            • Tak hlavne musis koupit kvalitni pasivni chladic a odhlucnenou skrin.
            • nightborne
              Jasný, ale to má zamčený větráky na 100% bych řek, jinej důvod mě nenapadá teda =)).

              Já sem si nastavil vlastní křivku, celkem pochopitelně, a větrák při plný zátěží a snesitelný teplotě běží okolo 80%. Což teda taky neni úplně tichá noční poezie, co si budem, ale TAKOVEJ hukot jak na tom vidku to neni, z toho by mi tak do hoďky začlo kapat na karbid =D.
            • Draken69CZ
              Jj tady jsou sice dva, ale on ten jeden nebude o moc tišší :D Jsem zvědav na nereference u 1080Ti

              https://youtu.be/JhlZGcJpU-o?t=7m11s
            • nightborne
              Souhlas, taktuje se skvěle, mám ho normálně na vzduchu (nechci přijít o záruku, upřímně) a momentálně na 2Ghz boost na jádře, plná zátěž a 80 stupňů, což je naprosto v klidu.

              Akorát tichej teda vážně není *1*
  • Veny
    Je mi ochotný někdo vysvětlit jaké jsou výhody toho, když si hráč dobrovolně zamkne FPS?
    • Paulcz
      Já ve všech hrách používám V-Sync tj. lock na 60 FPS, zabraňuje různým obrazovým vadám jako tearingu atd. navíc hra nevytěžuje hardware na 100% (jak cpu tak gpu) - nižší teploty, nižší hluk, nižší spotřeba.
      • matt
        Zapomněl si však zmínit jednu velkou nevýhodu V-syncu a to vyšší input lag *3* U některých her to nevadí, ale třeba u kompetitivního hraní FPS her je to rozhodně lepší vypnout..
      • Veny
        Áha, díky :-)
      • Draken69CZ
        Jak to zabrání tearingu?
        • Paulcz
          https://en.wikipedia.org/wiki/Screen_tearing
          • Draken69CZ
            LOL nějak jsem to pomíchal s předchozím příspěvkem, představil jsem si lock na 60 ne V-sync *3* njn teoretik *15*
  • Bohužel předvádí vychytávky které považuji za druhořadé. AI děsivá, velení jednotce osekané až na dřeň, animace průměrné, krycí systém chabý, balistika sniperek usměvná. Otravný koncept Far Cry s toho smrdní na hony daleko. Na to že The Divison byla koncipována jako RPG tak v mnoha aspektech dáva Ghost Reconovi na frak. Obsahově to je veliká hra ale jak dlouho bude zábavná si netroufám ani odhadnout. Max. 20 €. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit