Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • flash789
    tohle je ta hra kde beha holka se zelenyma vlasama a fotakem a pomaha ji prase? Tohle lidi chteji? Ok, ale mozna trochu chápu proc to nechteji vydat:)
    • Důvody, proč to nechtějí vydat zná asi každý. Asasíni dokáží hodit více peněz, i když občas dá Ubisoft zelenou i menšímu projektu jako je např. Child of Light. Problém je, že i když spoustu lidí jednička bavila a v recenzích měla dobré výsledky, tak z finančního hlediska to byl víceméně propadák. A navíc dvojka nevypadá jako menší projekt, kterým byl Child of Light, ale něco více ambiciozního, takže nějaká ta reklama by se asi hodila. Problém je, že ta něco stojí, takže Ubisoft nebude chtít třeba riskovat další finance, když se tenhle projekt nemusí uchytit. Navíc je to docela originální neotřelý projekt, který tolik nečerpá a nekopíruje své předchůdce, jako to dělají zajetí Asasíni či spousta jiných titulů a spousta lidí přemýšlí jako ty, že to odsoudí už na základě pár informací a radši si pořídí titul, u kterého přesně vědí, co očekávat.

      Mínus ti ke komentáři nedávám. Sice je trochu sarkastický a navíc hlavní hrdinka nemá zelené vlasy, ale tak názor beru. Každopádně to nic nemění na tom, že dvojku bych rád viděl a koupil si ji. Podle mě je jednička byla výjimečná a skvělá hra, takže na dvojku bych byl zvědavý.
  • Gordar
    Jediná hra která by mně od Ubi zajímala. Ale vyjdou určitě tak 3 AC než se dozvíme nějaký nový info..
  • Krescz
    ta hra stejne nevyjde....ubi radsi udela dalsiho assassina *7*
  • Odulin
    Kéž by to byla pravda. Jednička se mi moooc líbila.
  • Na jednu jsem rád, že dvojka bude, na druhou se děsím protože Ubisoft s jeho Uplay. *8*
    • Jack1947
      Uplay je zlo, je ale menší zlo než Steam/Origin... ale zlo to je tfuj. *11* *12*
      • davidBray
        Ty jsi taky zlo
        • Jack1947
          Jen malé a jen pro jak koho. *3*
    • davidBray
      Myslím si, že na funkci rostlináře to nebude mít vliv.
    • Draken69CZ
      Co máte pořád s tím Uplay? To samé bylo když začínal Steam, já vás fakt nechápu se divím že ti nevaděj Windows a neserfuješ na Ubuntu.
      • Asi tak.

        Heroes 6: cloud neclouduje, což je ještě prkotina.
        Zato takovej Blood Dragon pro jistotu vůbec nesavuje. Obojí kupovaný steam verze s aktivací přes uplay. Dodnes, po více než roce od vydání je to pořád stejně rozbitý a Uplay podpora dělá mrtvýho brouka, prostě hnus.
        Jako by to nestačilo, po vypnutí hry to často opruzuje s nějakým dotazníkem spokojenosti.
        S Originem či Steamem nikdá takový dlouhodobý potíže nebyly co pamatuju.

        U Ubisoftu se vlastně není čemu divit. Stačí si vzpomenout na patch (v.1.01) pro střílečku XIII, který hru totálně rozbil, trvalo jim další rok než se uráčili vydat druhý patch, který to opravil.
        Stejný "patch" postihl právě i první díl BGAE. Na GOGu i steamu se prodává stará verze 1.0, protože patch 1.01 činí hru nedohratelnou a vydat druhý se nikdo neobtěžoval.
      • No to víš, s cracknutou verzí pak mohou být díky tomu problémy! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit