Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale fakt, že si to většina lidí koupila kvůli tomu šílenému hypu a ne kvalitě hry samotné už je vedlejší.
    • Malleth
      Na tom hypu a vysokých očekávání na základě hezkých trailerů stojí celá série.
  • Trošku se mi zdá, že se AC od třetího dílu graficky zhoršuje a to se Black Flag plánuje i na konzole příští generace. V jedničce je i na dnešní dobu radost koukat se na pohyby Altaira, jak přirozené a plynulé jsou. Teď mi všichni připadají dost nemotorní (možná kvůli těm všudypřítomným kabátům) a v traileru by se po stránce dalo vymačkat podle mě o dost víc i na PS3/X360. Když se člověk mrkne na obrázky z chystaného Zaklínače, tak AC4 vypadá dost outdated a to jsou oba z otevřeného světa.
    • *po stránce textur
  • A co ve vesmíru bude?
    • AC IX Space Odysea
  • Drakens
    ACIII bych se vůbec nechlubil lidi to sice koupily, ale nevěděli moc do čeho jdou. Vážně si začínám říkat jestli v Ubi někdo přemýšlí a nebo jim je jedno co si hráči myslí a klidně se je snaží na**at.

    Jen ještě s jiného soudku velice dlouze se tu nadávalo na EA ( hodně často oprávněně), ale začínám si říkat že s pomyslného trůnu vývojářského záporka EA vystřídá Ubisoft.
    • smejki
      hráči si myslí především to, že AC3 byl nejlepší hrou loňska. Různé ankety budiž důkazem.
      • Drakens
        Tak to jsem nevěděl...nemáš odkaz???

        Osobně by mě zajímalo kdo pro tohle dokázal hlasovat....v loňském roce mě napadá spoustu jiných lepších her..
        • smejki
          Jo, to mě taky.
          tož za české hráče mluví ceny Booom. Nejlepší hra byla volena formou vox populi, ostatní kategorie vybírala odborná porota
          http://www.booom.cz/boom-2012/vysledky/
          • Drakens
            Bože bože....nebudu to raději komentovat...
    • Ano, lidi v ubisoftu přemýšlí. Taky se mi nelíbí směr, kterým se firma vydala, ale naprosto ho chápu. Záleží jim na tom, co si hráči myslí. Právě proto dělají ty hry tak, aby si je koupila většina hráčů, ne jen hrstka fandů. Která jiná hra prodala za poslední roky přes 12 milionů! kusů?
      • Drakens
        Tady si myslím že se pleteš pokud dokáži dojit tak značku že chcou vydávat každý rok pokračování, tak je to cesta do pekel. Budiž příklady Call of Duty nebo battlefield kdy prostě to jelo každý rok až jim došel dech...

        Dle mého by taková hra měla vycházet co dva až tři roky, počkat na reakci hráčů, dát návaznost atd...Takhle tu značku vydojí a zabijí a to si myslím že je škoda. Dalo by se na tom vytřískat mnohem více kdyby na to šli pomalu, budiž třeba Zaklínač příkladem.
      • Naopak, nezáleží jim na tom, co si hráči myslí - záleží jim jen na těch hráčích, kteří zásadně nemyslí, protože je jich více. *3*
        • Ferdis2
          Omyl, záleží im na platiacich hráčoch a to je úplne iná vzorka ako v týchto diskusiách *15*
  • Já doufám, že to bude mít nějaký assassinský děj, a nebude to jen nějaký ušmudlaný pirát, který chce být zlý a drsný a bude se oblíkat jako oni plus bude mít z nějakého důvodu jejich skilly ;) trailery zatím jen ukazují to, co říkám :)
    • XorxoxTalarius
      To ja bych zase privital kdyby to nemelo s AC nic spolecneho a bylo to jenom o piratech :D
      • Nic proti, ale pak to má tedy špatný název a špatného hlavního hrdinu ;)
        • XorxoxTalarius
          Jo souhlas :D Myslim si ze hra s Luffym by byla lepsi :D
  • Pete.palis
    Lidi, potřeboval bych poradit k Uplay...dá se tam někde přejmenovat Nick? díky
    • filias
      Momentálně to nejde (plánuje se na tu snad i nějaký update - hodně lidí s tím má problémy). Maximálně jim můžeš zkusit napsat mail - ale i tak ti ho spíš nezmění.
  • No zatím jsem hrál všecky hlavní asasíny a u jedničky a dvojky jsem se opravdu bavil. Brotherhood mi taky nepřišel špatný, ale u Revelation už na mě přicházel stereotyp a u trojky už jsem trochu nudil, i když neříkám, že je to špatná hra.

    Co mě na sérii štve je hlavně design. Celkově města působí strašně chudě, stereotypně a tak nějak vygenerovaně. Kdyby byla naplněna nějakým novým obsahem, tak by se nad tím dalo i přimhouřit oko, ale celkově se tam nic moc nového dělat nedá. Nějaká ta rozhledna (vyšší budova), sláma pro seskok, hlouček lidí, mezi kterýma se dá skrýt, nějaký ten žebrák, či občan v nesnázích, kterému můžete pomoct. Prostě stejný koncept už od prvního dílu, jen s drobnými úpravami, takže si myslím, že aspoň na tom level designu by mohli zapracovat.
    A graficky mi to taky přijde furt stejné, trojka sice měla myslím nový engine, ale zato hardwarově byla o dost náročnější a to mi o tolik promakanější opravdu nepřišla.

    Čtyřku asi vyzkouším, ale myslím, že by mohli přijít už s nějakou novou sérií nebo by mohli oživit Perského prince, ten už tu nebyl delší dobu.
    • kubi-wan
      Souhlas s Princem!
  • Magister_Peditum
    Haha, takže piráti budou bojovat proti sociální nespravedlnosti? *1*
    • XorxoxTalarius
      Holt v Ubi si zamilovali One Piece :D Schvalne jestli ti navigatora bude delat kozata rostenka :D
  • Ubisofte, chci Assassins Creed III: Blood Dragon!
    • montatatana
      To uz jsou prece ty posahany DLCcka s Washingtonem.
    • kubi-wan
      Jmenuju se Rex "Power" Colt... a jako můj otec přede mnou... jsem bad-ass assassin!
  • Nevím, jestli sem jedinej, ale mohli byste už něco udělat s tím načítáním videa. Často při puštění vyskočí hláška "Error loading media: File could not be played". Musím několikrát pouštět video, aby to třeba na popáté se už začlo přehrávat, teď do toho reklama (nic proti ní) a po ní kolikrát zase tato chybová hláška. Nakonec když při přehrávaném videu spustím režim fullscreen, tak opět stejná hláška, i když v okně se video normálně už přehrávalo.
    • Paulcz
      mnohem rychlejší je používat youtube než zdejší paskvil a je to navíc bez reklam
    • Mně stačilo přepnout z html5 do Flashe a přehrávání v poho
      • filias
        HTML5 edice mi taky blbla, ale s Flashem sem neměl problémy ani jednou.
    • Taky se mi to stává, od té doby co je tu nový přehrávač. Mohli by to už opravit. Jinač stačí kliknout párkrát na tu chybovou hláškua video se ti rozjede.
    • TheSilverBoy
      tak me se to zatim nestalo ani jednou..... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit