Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jesper666
    a já si celá leta chraňuji savy pro srandu králíkům
  • A hype pokracuje ... zachvilu se tu bude rozebirat, v jednom clanku extra, k cemu je klavesa W, v dalsim S, pak A a D ...
  • Spades
    Škoda, že je to online... radši bych tam svoje savy narval ručně.
    • Jo no :) Minimálně by to bylo rychlejší .. ale tak zase je to něco novýho zajímavýho v čem se můžem vyblbnout aspoň chvíli :)
  • prudislav
    takže v podstatě aplikace kvůli který zrušili normální import savů a kde si můžeš nacheatovat svý rozhodnutí *7*
    • Nikdy nic nezrušil ... Frostbite neni vyvinutej na to aby se na něm hráli RPGéčka s importem sejvů .. a proto museli udělat tenhle program, aby tam tvuj save nějak dostali a pokud save nemáš tak si ho aspoň mužeš udělat ..
      • lol ... import save game umi napsat kazdej koder za 10s ... to ma s enginem spolecnyho asi tolik, jako raketa s parnikem.
        • no tak to máš aspoň s obrázkama *3*
        • Jo tak asi o tom víš víc než hoši z BioWaru a přidělali si schválně další práci a dávaj to zadarmo jen tak protože je to dobrej business zaplatit práci a pak to dát zadarmo asi se to teda vyplatí víc než za 10 sekund napsat import savů :) :D
          • Pethulla
            no tak ještě aby si za tohle chtěli nechat zaplatit - to by byl fakt mazec.
    • bylo to potřeba kvůli bugům,který by nastaly kvůli změně enginu.. Mně osobně se toto řešení moc líbí
  • No ještě, že sleduju BSN a nejen games.tiscali. To je zas blesk.
    • Jako fanda nejake hry taky sleduji deni kolem ni detailne. Tyhle clanky jsou pro ty ostatni.
      Nevim s cim mas problem.
      • Dva dny. 48 hodin.

        To je sakra moc času.
        • Cosi
          Přeloženo: "Ale, mami! Já to chci hned!!!"
          • Špatný překlad.

            "Je PAX Prime. Proč je tu mrtvo, když se odehrává takováhle záležitost?"

            To je podobné jako ignorovat E3 nebo Gamescom, jen protože je o víkendu.
        • Pokud sis nevšiml tak games o víkendu moc nežije ... a přesně tady máš těch svých 48hodin ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit