Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matej.lesko.1
    ..naposledy som sa takto citil pri sledovani: "Nicky Minaj - Anakonda"

    co do .... je toto?
  • Mě tak napadlo proč na tom nezaloží obchodní model? Plná hra za 999,- a video z celý hry za 199,-


    A jinak je škoda že redakce nemyslí na nás majitele monitorů s rozlišením 1280x1024 a jejich postraní reklama na nový LEVEL se mi zaboha nevejde na obrazovku a ani to nejde i s posuvem přečíst. I ten adblock jsem na vasí žádost u vás vypnul. Myslím že si minimálně tohle zasloužíte. Ale ten úlet s hlasitou reklamou před každým obrázkem byl šílený. Nevím ani jestli to tam ještě je, tak nějak se už bojím do galerií chodit.
    • Presne duvod, proc pouziva adblock vzdy a vsude - rozbitej web, rvouci reklama, neuveritelne pomalej load ...
  • koho niečo také vôbec napadlo a kto to potom mohol schváliť veď už len programátorom to muselo byť smiešne keď to robili :D
  • smejki
    press button to win.
  • maros.goc
    vyzerá to absolútne tragicky ....hry už snáď ani nemôžu viac viesť za ručičku ...a to spomalenie pri QTE momentoch, len aby ste náhodou nepremeškali zdaný okamih ....proste hrôza
  • vyližprde...lovina ....z autobusu na autobus :D
  • Jé vtipný jak se o tento výkal zajímá tolik lidí...
    • bohužel to není vtipný ale smutný
      • určitě si ho nepochopil...
  • nasserrte siii *10*
  • Bych blil když vidím ty videa ze hry na konzolích. To míření na úrovni botů :D
  • Varování: Nevhodné pro děti od 4 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit