Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevite, jestli uz je potvrzeny prevod savu z dvojky? Nebo jestli to nepujde?
  • kejo
    Keby niekoho zaujímala hudba, tak je to Percival Schuttenbach
    https://www.youtube.com/watch?v=SRArd1ncE30&list=PLx6XHEs_em-DDtdt8vBzD2QLqbS3c6TiN

    Do hry sa hodí dokonale, ešte nikdy som sa tak nerozplýval nad soundtrackom ako teraz. Hlavne v tých bojových scénach tam pasuje perfektne.
  • Moje nová plocha - http://imagizer.imageshack.us/a/img540/6783/M1SPMb.png

    *14* *14* *14*
  • tak to je typicka ukazka "bramborove" komprimovane krajiny (termin ktery zavedl Dan vavra). mate poklidnou vesničku, udelate par kroku a jste v bažinach kde jsou smrtelne nebezpečne nestvury. Lol to je ješte horší než skyrim.
    jinak bych to jako rpg ani neoznačoval, nemate volbu postavy (jste nuceni hrat za zaklinače), dialogove volby nikam nevedou, jen zdržují
    • Hej jasneee, lepsie je urcite 10 minut kracat, len aby to vypadalo realisticky. (LOL) Ten 'kratky' prechod ma zaujal tiez, myslim si ze to maju velmi dobre urobene. Sak pockaj aky fail bude hra toho vasho idola, uz to vidim ze ju budu hrat len skalni nuthuggers a nikto iny :D
      • Hele, po instalaci RealVision ENB (i bez toho jsem fast travel moc nepoužíval) jsem se ve Skyrimu procházel klidně dvě hodiny a nevadilo mi to. *3*
    • To si dovolím nesouhlasit. Dialogové volby samozřejmě někam vedou a mají docela veliký význam, jak se ukázalo v předchozích dílech a údajně v Zaklínači 3 mají mít význam i dialogy s obyčejnými lidmi.
    • To me taky stve. Nemuzu si vybrat svyho avatara. Bych si udelal mnohem lepsiho zaklinace nez geralt *10*
      • Já bych si udělal zaklínačku. *12*
    • role playing game - you play the role, at the moment your role is Geralt.
      clear enough? *3*
      • V Doomovi hraješ roli mariňáka. V Mariovi hraješ roli údržbáře.
        • zas to neprezen. *4*
  • Vypadá to pěkně - bude to příjemné odpočinutí mezi Pillars of Eternity a Tormentem *4*
  • wenceslaus
    Nejsem fanoušek toho bojovýho systému, ale jinak nádhera. Škoda, že podobně stylizovaných AAA her není víc...
  • BoB.2
    Ty husy maj pro strach uděláno neuhly Geraldovi ani o píď.
    • Vrook
      *Geraltovi
      jsem myslel, že neumíš jenom anglicky *15*
      • BoB.2
        opraveno
    • y*
  • Tohle má být ten next-gen? Obávám se, že Microsoft si moc dobře ‚pohlídá’, aby na jeho koni, výkonnostním outsiderovi všech tří platforem nevypadala tahle hra o nic hůř než na PC a PS4. *13*
    • Veskoslav
      Až na to, že CD Projekt RED řekl, že hlavní platforma je pc (v Polsku je to jasná jednička) a jedná se o port z PC na konzoli, ne z konzole na pc. Navíc Microsoft nemá žádnou exkluzivitu ohledně Zaklínače 3, to by jsi mohl vědět.
      • To máš rok starou zprávu trolle. Nedávno vyhlásili, že rozdíly mezi všemi platformami budou zanedbatelné.
        • Ty někomu nadáváš do trolů? *7*
          • Proboha kolik anonymu si vytvoříš, jdi už s tím někam. To je každá hodina, nový anonym tady... Neskutečné, co tu předvádíš
            • Veskoslav
              Jsi de*il. Nic víc. Jestli si fakt takový retard, že všechny, kdo na tebe reagují slovy, že jsi debil, trol, trolí špína a jiné, za Veskoslava, tak se jdi léčit nebo se předávkuj. Bude aspoň klid, tak na týden. Protože "lidé" jako ty přežijí i vlastní smrt.
      • Exkluzivitu sice nemá, ale rozhodně je v Zaklínači 3 hodně zaangažovanej, viz třeba E3.
  • Vogon
    Ta hra má takový hype, že i kdyby to byla nedejbože naprostá blbost, tak všude bude vychvalovaná do nebe.
    Přitom to je jenom zaklínač 2 v otevřeném světě bez jakékoliv inovace.
    • Hype to má velký, to souhlasím. Že to je jen W2 v otevřeném světě, tak to si napsal pěknou blbost.
    • Blue.Shark
      Jenže o to jde. Nezapomeň, že základ je v románech. Co bys tam chtěl za inovaci? Už od prvního dílu spousta lidí nadává na znamení...než inovaci "za každou cenu", to budu radši přesně za to, cos napsal - Zaklínač 2 ve větším, otevřeném světě; zábavný, bez zbytečností.
      • Vojta_Ilavsky
        Můžeme jenom doufat že to bude lepší než W2, že to nebude odbytý, nenaplněný a kýčovity. *13*
        • Lepsi nez dvojka to snad bude! Druhej dil sem odlozil po par hodinach nudy *12*
        • Kdyby to bylo jako TW 2 tak to pro mě bude další desítková hra a hra roku, ale počítám že tohle bude ještě lepší. *5*
    • uvedu malinky priklad:
      Geralt nyni muze volne skakat
      "bez jakekoliv inovace" ... tak to v tom pripade ano, jestli tohle neni inovace...
      • Vogon
        Skákání v RPG je velká inovace, kterou představilo TES:Arena v 1994.
        • Kdybys nebyl idiot, tak bys vedel, ze skakani v RPG videneho z vlastniho pohledu mela jiz Ultima Underwolrd z roku 1992.
        • Milej zlatej, bral sem to z pohledu inovace mezi Zaklinacem 2 a Zaklinacem 3, coz z tvyho prispevku taky vyznelo. Takze sem laskave netahej inovace RPG her. *4*
        • "Přitom to je jenom zaklínač 2 v otevřeném světě bez jakékoliv inovace"

          Tvá vlastní slova, proč sem teď taháš nějakou Arenu je mimo mě...
    • Vojta_Ilavsky
      Jeden z mála co vidí pravdu. -_-
      • Vždycky se najdou lidi, kteří musí jít za každou cenu proti proudu... inovace se tam (minimálně v rámci série) zdají být značné, ale s vynesením verdiktu raději počkám až po vydání. Víc lidí s věšteckou koulí tady není třeba, stačíte vy dva s Vogonem.
  • Lotr
    Tak tohle se mi líbí čím dál tím víc.
    Doufám že jde o skutečný soundtrack protože je to sakra úžasný.

    Ale jedno bych vytkl.
    Anglický dabing je strašný.
    Nu ale to vyřeší polský tak jako v Zaklínačovi 2
    • Nah, anglický dabing je v pohodě a polský nemá Tywina Lannistera. *5*
      • Lotr
        Charles Dance je velmi charismatický herec a skvělý dabér. To bezesporu. Ale polština mi k Zaklínačovi sedí víc.
        To jsem zjistil při hraní dvojky. Prostě ta hra získá takový...kouzlo.
      • Vrook
        No v anglickym dabingu se víc ztrácí ten krásnej slovanskej nádech, ve kterym spočívá kouzlo světa Wiedzmina a který ten svět odlišuje od většiny "západních" fantasy titulů. *3*
        Pro mě osobně by například absence žargonu trpaslíků, způsobená převedením do angličtiny, byla naprosto zásadní.
        • Slovanský nádech to hlavně ztratilo dvojkou, která je tuctové RPG, trojka vypadá úplně stejně. Atmosféru by člověk nenašel..
          • Tuctové RPG?Bereš drogy nebo prostě jenom debilně trolíš?
            • zřejmě oboje, drogy efekt prohlubují

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit