Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtel bych ssd disk,klidne zas 500gb,me to staci,ale co jsem koukal na youtube,tak je to fakt sviznejsi s ssd.Menu, vse.A asi ma nizsi teploty,nez klasika ze?Ale je to darda za ssd.
    • Darda? 250GB za cca 3000,- a 500GB za 5000,- mi nepřijde taková darda. Ale je fakt, že cpát takovou věc do jinak lowendového HW je asi blbost ;)
      • Je to darda!Ale po schlednuti z youtube jak ps4 je tak 2krat sviznejsi,bych i ty 3000kc dal,stejne jedu btf4,driveclub a killzone.Ted planetside2,a pak starwars,ale to uz asi btf4 hrat nebudu,takze mista dost i s 250gb ssd.3d filmy na hdd u tv,takze pohoda.Nic se nemeni,kdyz uz u tv nemam 3prd kabelu,a mam kvalitni sounbar,tak tam mam nacpany hdd svet.
    • Ja mit na vybranou,tak si vemu 500gb ssd disk ps4,nez 1t normal.Mam 5her,a tak to zustane,neco prodam,neco necham,a tak to budu delat do ps5.
  • Já bych přivítal spíš zlevnění stávající PS4 nebo více exkluzivit. Přeci jen, nebudu dávat 10.000, abych si mohl zahrát Bloodborne.
    • Exluzivek je dost.Vyvoj se hold prodluzuje,jsou cim dal vetsi naroky na vyvojare,kvuli potrhlejm pc ckarum,a jejich 60fps.Kdyz vysel uncharted2,tak nikdo moc neresil 60 nebo 30fps,ted chudaci vyvojari,jako naughty dog se stoho muzou akorad potentovat,5 vice efektu,vse znicitelne,supr grafiku,60fps,lidicky zamyslete se!Za konzoli 20tis davat nechcete,za grafarnu 12tis taky ne,a chcete vse bez no kompromis.Jen the division uz delaj 3 roky.A ten cas bude jeste delsi,ikdyz nove konzole jsou na vyvoj stejne jednoduche jako pc,a maj 27 krat vice pameti nez ps3 tusim,a stejne je to malo.Ps3 mela 253ram na hry,ps4 7gb ram na hry apon myslim.
    • del0
      O to víc úsměvný je ten 1TB disk, na který si nahraješ akorát kulové. *15*
      • Kozy
        To přece neni problém, když údajně neni na PS4 co hrát.
        • Furt je co hrat,jen mit na to prachy.Nekomu staci jen fifa a gta5.Me staci killzone,btf4,driveclub.Vse mi lezi ladem,bloodborne,zk3 ani hrat uz nebudu.The last of us,dohrano jen jednou,infamus nedohrano.Me stacej prvni tri jmenovane,a spokojenost.
  • Je pravda, že nejsem primárně konzolista ale na mém XO s 500GB diskem opravdu jsem ještě neměl problém... ono všeobecně kdyby bylo k dispozici oněch opravdu 500Gb na hry, tak to stačí...
    • Mne nestaci ani 750 MB na PS3.
      • del0
        lol
  • sem zvedavej jak si sony bude cenit opraseni konzole s vetsim hdd
  • Jack1947
    Ty jo takto logicky muselo příjít hned po Xbone ophlášení vylepšene PS4tky... ted ještě aby byli nějaký ty hry a bude to v suchu.
  • Ilusiveman
    Nedá se náhodou i do normální verze PS4 namontovat třeba 2TB harddisk?

    PS: máte někdo doporučení takového harddisku, včetně zprostředkovatele? Klidně různé cenové kategorie.
    • Ma podporu 2t,ale jen od firmy co dava 500gb do ps4.Takhle mi to rekli na infolince playstationu.
    • Keyz
      Jo jde to.
      Zde máš jak: https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5107/~/upgrade-ps4-hdd
      Zde máš seznam disků: http://www.czc.cz/pevne-disky/produkty#q-c-0-f_2025538=sIntern%C3%AD&q-c-1-f_2025516=d2.5

      2TB tam jde co jsem četl. Možná i více jestli jsou někde k prodeji disky s 2TB + pro 2,5 velikost.
      • To bude prekvapeni, az si nekdo podle tve hloupe rady koupi za 4 litry disk a zjisti, ze mu s ps4 nefunguje.
        • Tak pokud si ho koupí v eshopu, tak ho prostě vrátí, no ni? :)
    • Ahoj, ano mas pravdu, HDD lze bez vetsich problemu upgradovat.

      Mne spis vadily delsi loadingy, ktere se zlepsi az s SSD diskem...

      Ja si koupil SSD disk Samsung 840 EVO Series Basic 1000GB 7mm, dneska se prodava nastupce https://www.alza.cz/samsung-ssd850-pro-1tb-d2143141.htm .

      JEn do toho investujes vice nez do samotne PS4ky :)
      • Je technická: nástupcem 840 EVO není 850 Pro z odkazu, ale 850 EVO https://www.alza.cz/samsung-850-evo-1000gb-d2288267.htm
        Ale jinak dávat něco takového do konzole, to je už kapku zhovadilost :)
      • wizaard
        Jsem fanda SSD disků, notebook bez něj bych už nechtěl, ale v konzoli mi to nějak nedává smysl - viděl jsem testy a žádné dramatické zrychlení (které by cenu aspoň trochu ospravedlnilo) tam prostě není. Umím si ale hmatatelné vylepšení představit u Xbox One kvůli multitaskingu, jenže tam to nelze.
      • To uz si muzes poridit i kvalitnejsi PC sestavu :)
        • Ilusiveman
          ale ten případnej SSD by měl i jako komponenta v počítači vždy stejnou cenu ne? :)
      • Keyz
        To bych poté nazval Ultimate edicí *3*
    • Jde tam dat jakykoliv 2.5" disk s vyskou max 9.5mm, na vymenu je to primo pripravene, jen se oddela jeden kryt a odsroubuje sroubek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit