Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako neviem ľudia ale podľa toho ako sa tu niektorí rozpúšťaju nad uch4 , tak radšej ani hry od blizzu ani neskúšajte lebo by sa Z vás stali zavislaci. True story.
    • jako ty barevny blikanice umistene v chaosu,aliennation strategie,to beru *14*.diskotekove sporty jsou na pc v oblibe,to vi kazdy,jeste si dat s tema vietnamce co to hrajou zavodne extazi,to musi byt maso,jako prase. *14* *1*
      • chtel jsem napsat maso jako krrrava,ale uznalo me to prase *1*
    • http://www.metacritic.com/game/playstation-4/uncharted-4-a-thiefs-end/critic-reviews
  • goty 2016
  • Výborná recenze, díky!
  • Co furt mate stim tunelem,zaklinac byl veljej,ale uplne stupidni,a u takovich her s velkym svetem,jsou ukoli vzdy k smichu,a hlavne ty hrozny souboje z bosi,a krajina stejna v podstate se nemenici,gta5,me nechytlo,skyrim,me nechytl,az ten zaklinac3 me docela chytnul,ale nekdy uz jsem mel kvuli tem stupidnim ukolum hru smazat.Nebyt rozcestniku,tak to v pulce vypinam.Hold me bavi hry,uncharted,the last of us,bloodborne,a zavody,courani po velky mape,neni pro me.Mam rad akci,byt,na 16 hodin.
    • Nikdo te nenuti hrat hry-jdi se ucit ovat xsmrti a cti Veprovou literaturu
    • Tak me reknete v zaklinaci,jaky jsou supr ukoli,velkej svet a stejne te to vodi za rucicku,jinak by jste se do posledni bytvi ani nedostali,ukoli sezen kamenozroutovi barvicky,pretacej hodiny at je den a otevrou kram.Jezdit pul mapi kvuli deb rozhovoru,zabit vodnika lv15 sek,sek ukol splnen.Boze neee,to hrat nebudu,to je ocistec. *8*
      • maros.goc
        prečo si si nevypol ukazovatele na mape, značky a iné "vôdzky"?
      • Paulcz
        Jednou bych chtěl napsat takového bota :)
        • tak to se ti nepovede protoze jsi only cech!
    • počkej az chytnu ja tebe !
  • Mart9
    Je super pocit vědět, že si to jako majitel PS4 někdy v budoucnu zahraju.
    • Je super pocit vědět, že nemusím být majitel PS4, abych si to zahrál. 13 hodin je nic - to jsou 2-3 odpoledne u souseda. Přinesu pár piv a projdem se filmotunelem. Pak to prodá do bazaru (jak to dělá většina konzolových moralistů) a win win pro oba.

      Pak si můžem dát konečně (třeba v mulťáku) nějakou hru, která má skutečnou hratelnost, dá se hrát dýl jak dva dny a je třeba nějaký ten sklil, ne jen koukání na cutscény, šplhání po skále a tupé střílení po nabíhající AI...
      • Někdo si prostě rozehraje filmotunel hru na pár hodin, druhý si bude skillově 2-3 odpoledne konečně se sousedem užívat po pár pivech (třeba v mulťáku!). Nejkrásnější na tom vidím, že si jakožto hráči mohou zvolit dle svých preferencí, platforem,možností, úchylek a pobavení. Ovšem, pokud někdo za podstatou hraní videoher stále je schopen hledat konspirace, tak ten jim asi vcelku kakání porozuměl...
      • Proto mě štve, že zatím jedinná zajímavá PS4 exkluzivka, Bloodborne, není na 2 odpoledne :( A na delší dobu mi PS4 zatím nikdo nepůjčí.
    • To musí být super a o mnoho lepší pocit, než vědět, že jako nemajitel PS4 si ji někdy v budoucnu budu muset koupit v bazaru za pár šupů, abych si těch pár exkluzivních her, co stojí za řeč, mohl zahrát. ;)
  • Naughty Dog prostě umí. Jakkoliv mě Uncharted a TLoU nechytlo, tak kvalita jejich her je neodiskutovatelná a pobaví jak hardcore, tak i casual hráče. Co je pro Naughty Dog trošku smůla je to, že PS4 je vlastně PC a využít jeho potenciál není tak složité, jako u komplikovaného HW PS3 a ta výhoda svázanosti Naughty s jedinou platformou se trošku stírá.
  • Též si tomu mohl dát 10/10 když se nad tou recenzí tak rozplýváš!!! Stejně závěr patří MISTRŮM!! A pro mě stejně bude NAUGHTY DOG NEJLEPŠÍ STUDIO NA SVĚTĚ a to mi oane recenzente nevezmete!! Přeji hezký den!!!!!
    • u wot m8
  • MalyZeli
    Takovou dobu na tom delali, a za par hodin to bude pryc, to staaaalo za to.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit