Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně, že pc hráči jsou graficka elita.. blbost.. pokud PC nemá geforce 980 ti nebo titan x (nebo min 960 gf), Pořád hejty na konzole přitom konzole stojí 10k a co dokáže je neuvěřitelné.. nemam chut kupovat PC za 35 bez monitoru a mit v podstate dobrej komp.. Kdybych chtěl topku PC dam 60-70k a zatím mi ten rozdíl za to nestojí *14*
  • Zda sa to iba mne nelogicke ze brana na zaciatku traileru sa otvara smerom von a z vnutra je brvno?
  • flash789
    Tohle nekoho bavi ? Asi jo. Ja bych to hrat nemohl, vypada to jako desna nuda a nesmysl. jestlipak si aspoň odrel bricho když ho tahli za tim nakladakem *7*
    • Stejně jako lidi baví (pro mě) nudný strategie, většina MMO (The Secret World FTW) a MOBY, nechápu, proč by nemohlo lidi bavit i tohle.
      Navíc, přijde mi vtipné, že ve hrách se řeší, jak je hrdina nezranitelnej a pak v každým filmovým akčňáku chlápek je 30x postřelenej či se mu střely záhladně vyhýbaj, padá z 30 metrů na zem, vyskakuje za 100 km/h z auta a pořád se hýbe, tak to se neřeší...
      • del0
        Nebo se schovává za stůl/bednu před těžkým kulometem, jako v Uncharted 4...
        • jj, to je ta jinde nevidana herni mechanika

          nejvetsi herni dilema, obehnu prouteny kosik zprava? obehnu prouteny kosik zleva? nebo se schovam za prouteny kosik pred krizovou palbou z nekolika samopalu?
  • hahaha konzolova koridorka a konzolaci vo vytrzeni mna ebjne z takejto showhry konzolakom fakt staci malo *15* *15* *15* *15*
    • A podelis se, co hrajes ty ? Batmana na 720p, 15 fps ? *1*
  • noughty dog i kdyby vydalo sachy tak to bude jedna z nejlepsich her ... uz od crashe bandicoota delaji nejlepsi hry.. vse je promakane naprosto do detailu tak moc ze se zadna jina hra nemuze rovnat jakekoliv hre od naughty dog... a jen lidi co nemaji pska budou prskat jak je to o filmovosti a naskriptovany pribeh a dalsi nesmysli ... kdo hral tak vi :)
    • vlastik.plaminek
      Jako někdo s PSkem tu můžu říct, že Loled of Us je pekelná nuda (herně, příběh je super) a první Uncharted těží leda tak z prostředí, děje a sympatického hrdiny. Doby, kdy ND dělalo fakt zábavné hry skončily asi u toho Crashe.
  • Docela by me zajimalo, jak bude remasterovana ta U1, U2 a U3 jsou jedny z mych nej akcnich her, ale kdyz jsem zkousel U1 (bouzel az jako posledni), tak to proste nebylo ono, hlavne ovladanim...
  • Joo, tak na tohle se vážně těším, snad se to povede.
  • Z tohto nech si beru deti na skolach priklad, nie z GTA. Nech sa nechaju pekne tahat za autom...
  • Drakersss
    Tak hrál jsem všechny díly a bavily mě tak moc že mám už předobjednanou tu kolekci :) a Uncharted 4 se nemohu dočkat :)
  • Colby.Sawyer
    Bude to pecka v Naughty Dog uměj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit