Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda. Last Of Us mám také remasterované a tohle budu chtít také ;)
  • pc = master race
    lowzole = remaster race
    • Tak hlavně že si všichni hrajeme jak miminka ne? Takže co by si rád tímto rozumovým projevem vlastně vyjádřil?
  • Colby.Sawyer
    Budou české titulky? Co myslíte?
    • ucho
      u trojky patrně ano
  • PS3 jsem chtěl jen kvůli Uncharted (později Last of Us), ale nakonec jsem šel do X360 ... loni jsem si koupil PS4 právě s Last of Us a tajně doufal, že remastrují i Unchrated a je to tu! Paráda! Těším se! *14*
  • Hezky! PS3 jsem nevlastnil, takže si značím a těším se.
    Škoda, že tento přístup neuplatňuje více herních sérí, kde na sebe jednotlivé díly navazují. A ne vydat pátý díl něčeho, co má 4 díly rozházené po všech možných platformách, příběhově navazuje na předchozí díly série a kupte kupte. A pak vůbec nevědět, co se vlastně na obrazovce děje. A kdo je tamten chlap a o čem to vlastně mluví a jaková sestra a bla bla :D
  • samozřejmě tohle je ekonomicky výborný tah. Vydat před 4. dílem tenhle remaster. Spoustů majitelů PS4 jsou vlastnící xbox 360, takže easy money a logický krok. Nikdo remaster kupovat nemusí, navíc se zaroveň se maká i na 4. díle, takže kde je problém? Spokojení musí být všichni, vlastně ne. Obtloustlí pc panicové se musí ventilovat.
    • To vieš, keď tá máster rejs zdvihne zadok od LoLka a otvorí browser tak si musí ventilovať frustráciu, ja som toto nikdy nechápal, delenie hráčov na konzolistov a PC.. to musí byť človek tak nejak trochu zakomplexovaný alebo čo, patrím k tým ktorím je to fuk, hranie je len príležítostné zabitie času a mám oboje- Patrím k skupine čo si popísal takže popravde ja som na remaster uncharted čakal a aj si ho želal, ale tak, haters gonna hate....
      • nerozumím, z čeho by hráči na PC měli být frustrovaní, Uncharted jsem hrál chvíli jedničku a dvojku (u které jsem se nechal zlákat ke koupi desítkovým hodnocením) a u obou jsem skončil tak okolo poloviny, vůbec mě to nebavilo, byly tam hezké scenérie a lokace, ale samotná hra je dost nudná hopsačka, rozhodně bych z toho nedělal druhé zjevení Krista.. *4*
        • V zásadě souhlasím. Dohrál jsem všechny tři díly, jsou to krásně udělané hry, ale v podstatě celkem obyčejná střílečka/hopsačka. Ve trojce už je trochu líp udělaný příběh. Ale celkově si myslím, že Last of Us je o stovky kilometrů dál. Uncharted je podle mě spíš taková klasická komerční vymejvárna.
  • ...vždy ma baví, ako sa master race chodí vyplakať k článkom o Uncharted... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit