Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že nikdo tenhle nesmysl nebude podporovat a koupí si to.
    Série Uncharted prostě celá stojí na Nathanovi Drakeovi !!!
    Bez něj je to prostě jenom pokus o hloupé rýžování peněz z fanoušků, kteří cítí nostalgickou hodnotu k Uncharted.
    • frag.ment
      Já jsem hrál (a kupodivu i dohrál, což se mi nestává často) jen Uncharted 4ku a na tohle se hodně těším. Hodně mě navnadilo gameplay video z města, vypadalo to skvěle. A bez Nathana se rozhodně obejdu.
    • Robotron3
      Neměl jsi na mysli spíš nebude podporovat a nekoupí si to? Každopádně já to podporovat budu. Chloe byla moje oblíbená postava a v příběhu posledního Uncharted mi chyběla. Tak si to vynahradím aspoň tady...
  • MARTASLJ19
    Všetko ostatne po Uncharted 4 mi príde už ako pondelková inscenácia, dúfam, že tato hra to zase zmení....teším sa. Kiež by sa dala vymazať pamäť a zopakoval by som si bezchybne-geniálny, štvrtý diel...
    • Doporučil bys mi čtyřku, i když se mi předchozí díly vůbec nelíbí?
      • Tezko rict ikdyz je 4ka urcite nejkrasnejsi a nejvariabinejsi, po herni strance se mi libila asi nejvice 2ka.Hlavnim kladem 4ky beru pribeh a dialogy mezi postavami,rozlouceni s Nathanem - takze pokud k tem postavam nemas vztah docela se ochudis
      • Za zahrání to stojí. Mě se 1-3 moc nelíbily, ale 4 jsem si půjčil od kamoša a je to taková hezká víkendovka a relax od těch brutalit typu DS, BB nebo Nioh :)
      • Kozy
        Já hrál teda všechny díly a nemůžu říct, že by to bylo kdoví co ale čtyřku si určitě zahraj. Už jenom kvůli těm nádhernejm lokacím. Proč se ti nelíbí?
      • Já hrál před čtyřkou sice jen trojku, ale trojka mě fakt moc nebavila, i když měla světlé momenty. Čtyřka to je jiné kafe. Bavila od začátku do konce. Akce, humor všechno super. Takže asi tak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit