Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra, člověk si koupí auto a pak aby škudlil korunu na hry. A že jich letos ještě chci *1* ... Každopádně tohle kupuju už kvůli tomu že jsem bohužel nehrál první díl...
  • super mam velkou radost to jsem necekal
  • PS4 hraci tohle vam pobezi max tak na 20fps, zname vykon PS4, je mi vas kluci lito, ze nemate z her plnohodnotny zazitek jako my hraci na PC *5* ale este mate sanci ty vase PS4 prodat, jeste to nejsou stare sroty a koupit si jako normalni lidi PC *14*
    • No ale na PS4 to alespon pobezi. Na tvem PC to nebude mit ani 0fps. :)
    • sory kamo radsi si koupim konzoli ktera pojede poradnejch par let bez problemu nez za dvoj nasobnou cenu pc kde budu za dva roky dokupovat grafiku za cenu ps4 a pak budu jen nastvany ze nemam tyhle hry jako uncharted a vlastne nepoznam plnehodnotne kvalitni hru ktera je vychytana do kazdeho detailu a hraju jen hry na pc a myslim si jak sou skvele ;)
  • Nechápu, proč ty hry nedělají v češtině automaticky. I když si myslím, že moje angličtina je dobrá, tak prostě občas se v tom člověk ztratí. Měla by to být automatika např. v případě her typu Until dawn, Fallout 4 na PS3 jsem měl snad v češtině jen Uncharted a Mafii 2 chybělo mi to ve spoustě her. Snad se to v případě PS4 dá do pořádku *16* *16*
    • Pokud se ztratis v Uncharted, tak tva anglictina neni dobra. :)
    • ano prava, meli by to delat ale u tehle her je to zlozite protoze ty texty nejsou jen tak nekde ale musis je vytahnout primo z enginu coz je narocny a tak bys to musel udelat u kazdeho jazyka co by tam byl ale za ty prachy by to delat meli to je pravda..
  • Já bych si tu PS4ku i koupil ale kdo by mi koupil TV *1*
  • Pokud tam půjde nechat anglické, nemám s češtinou ani s "hřáíčkami" problém.
  • Milé gesto pro sluchově postižené občany ČR. Chválím :) Jinak věřím, že každej zdravej člověk nad 15 let je dnes schopnej se dorozumět a hrát v angličtině.
    • A vizionáři čínsky
  • Jako, fajn zpráva, ale teda Golden Abyss tam ještě šoupnout mohli.
  • MARTASLJ19
    Tak za toto PALEC NAHORU *5*
  • Mám xbox 360 a i když jsem zarytý PC hráč musím uznat že hry Halo, GoW, Destiny a RDR či Forza Dokonalé ve vsé skupině a na PC není v současnosti žádná hra která by jim konkurovala (krom grafiky). Tohle je jedna ze zásadních zpráv kdybych i přistoupil za cca 1 rok ke koupy PS4 protože bez CZ lokalizace pro mě hra strácí význam za ty peníze co se to prodává (v X360 her to je jedno když stojí 2-3 stovky). Jen teď přemýšlim jestli si mám koupit i PS3 za cca 2-3 tisíce a zahrát si všechny PS only tituly nebo počkat rok a až udělají všechny remástry v cz tak pak koupit ps4 za 8-9 tisíc...
    • Jestli si myslíš že kvůli tobě budou vsecky remastery v češtině, tak sladce sni dal. a zapracoval bych spíš na gramatice a pak začni hrat hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit