Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim, náplň hry byla stejnak jasná od začátku - sex, boj, sex, zrada, sex, boj, Sapkowski, boj, sex, poláci, outro, Poláček?
  • Ja jen doufam, ze mi to herni novinari nebudou iniciativne cpat pod nos. Dik za zdrzenlivost (:
  • Nečetl jsem a ani nebudu:)
    • Děkujeme, že jsi nám oznámil tak podstatnou věc. *3*
  • Koukám, že některá zahraniční media už se chytla zmínce o "boob physics". Z toho zas budou články o sexismu ve hrách a reportáž na Fox News. *15*
    • tak amíci jsou na tohle úchylní (až deformovaní) a ke všemu králové pokrytectví, takže to před kamarády pěkně veřejně zkritizovat jako nemorální a hurá domů čumět na p*rno
      • Amici jsou obecne vylizany mozky - cest vyjimkam. Kamos tam byl rok, a pravidelne psal maily se svejma zazitkama ...
  • Jack1947
    Spoilery? to fakt někoho ještě baví číst. *7*
  • Cocra
    Nechtel bych byt redaktorem a v ramci te novinarske povinnosti si kazit zazitek ze hry :-)
    • ideálně se při četní ožrat tak, aby sis ráno nic nepamatoval *1*
  • KIMCID
    dobrá reklama
  • Jeste ze hned na zacatku neni uvedeno, ze Zaklinac umre, to by bylo nadeleni. :-)
    • všichni umřeme, "zemřeš" není spoiler ani výhrůžka, nýbrž fakt *4*
  • Já to teda rozhodně číst nebudu a to radši ani tenhle článek. Jestli existuje nějaká hra o který toho chci vědět co nejmíň a při prvním hraní si to co možná nejvíc užít pak je to právě Zaklínač.
    Jediný co mě mrzí je to, že někdo ukradl ty dokumenty a tím tak kazí CD Projektu jejich práci. Pokud už to teda šlohnu, tak bych ještě pochopil, že si to nechám pro sebe, ale dál to zveřejňovat to je hnus!
  • slavek.skara
    Hmmm tohle se mě nelíbí *10* Nechápu proč pro pět minut slávy někdo musel tohle udělat a vynést na světlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit