Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posledních pět let to už raději stahuju, ale na pár hodin to snad zabaví...
  • tu si fakt niekto mysli z tychto deti ze by bolo dobre nevydavat to kazdy rok? :D mam produkt ktory zaraba kazdy rok miliony..ale rozhodnem sa ho nevydat,len pre dobry pocit par hardkór pc fanboyov :D
    • Tak jasne, dokud to sype, proc to menit....jako podnikatel bych si s tim taky hlavu nelamal *3*
  • Ten singl v coopu si neumím dost dobře predstavit. Už teď se dají kampaně CoD projít s jedním prstem v nose a přitom spřátelená AI není schopná trefit ani vrata od stodoly. Ve chvíli kdy se toho chopí čtyři "živí" hráči to buď bude fest zívačka nebo se bude muset počet nepřátel změnit z desítek na stovky aby si vůbec všichni uspokojivě zastříleli. *7*
    • Ja si singl v coopu dokazu predstavit. Podle me tam ted domichali Borderlands *1* *1* *1*
    • Jack1947
      Neplatí v posledním AW, které mělo slušnou inteligwenci spolubojovníků coop zní zajímavě ale pro vlky samotáře to bude beztak celkem bez předmětné.
  • myslel sem že homola je jeden z tech lepších redaktoru ale koukam že mu hraní her od blizzardu uz taky leze na mozek. treba jak na pul strany vysvetluje jak se hrajou hry s otevreným svetem. tohle je novinka mozna pro konzolisty, my na pc to zname už davno (far cry, crysis 1 arma atd)
  • *6* Ani zadara.
  • Jack1947
    Ježíši tak i COD už chytilo tuhle nemoc *7* nevadí, třeba to bude více "vertikálnější" ostatně už AW byl trochu náznak parkoůůru.
    • A v dalsim dile obleceme modrou plastenku s cervenym "S" a enemy budou mit techniku a netopyrsky kabatek *12*
      • Jack1947
        Já bych radši navlékl, černou uniformu s hák... no ale radši nic nechci aby se tu propagovalo. *3*
        • jj, kez bychom se vratili do 2.svetove......i kdyby s fiktivni historii ala Wolfenstein - porad by mi to bylo milejsi *13*
          Ale holt kdyz se ryzuje na poli sci-fi, tak s tim nic nenadelame.... - holt budeme pokracovat v hrani jinych her a doufat, ze dalsi dil se vrati alespon trochu ke korenum *11*
          • He7he
            Ty se vrať hlavně do školy.
  • Výborná hra pre dospelých.
    • Nepochybuji, že právě ty budeš výsostně spokojen.
      • Zase sa vesnickoslavová druhá osobnosť potrebuje ventilovať, buď taký dobrý a zalez naspäť do podpalubia pepo schizofrenický.
        • Veskoslav
          Chápu, že jsi hlupák Maťo, lhjář, podvodník a naklikávač, ale kupodivu Hanks je většinou silně proti mě.
  • Já si hlavně myslím že COD z jiné doby než z budoucnosti už ani udělat nemůžou. Jako primárně multiplayerová hra, která vychází každý rok, podobně jako sportovní hry, by měla každý rok přinést nějaké nové prvky a vylepšit loňský ročník. Kdyby měli vydat hru například z WW2, museli by asi odstranit půlku věcí, který tam poslední roky postupně přidávali (exosuity, speciální granáty, množství sci-fi perků a dalších serepeticek) a to mi přijde dost nereálný.
    • Poté je možná vhodné aby to nebylo každý rok (jako sportnovní hry)
      Pouze to štěpí lidi na ty k teří mají starou verzi a kteří mají novou, jako by nestačilo, že to štěpí lidi na to, že někdo má DLC a jiný nemá.

      MP hra má být nějakou dobu aby to hrálo (stejnou verzi) co nejvíce lidí. Tohle je strašný. Třeba UT bylo po 3 letech...

      Ale když pisálkové tohle neřeší a radí lidem kupovat a kupovat tak co čekat. Neviděl jsem v recenzi kecy proti každoročnímu sprintu této hry (přitom i to spadá do otázky, zda se hra za ty prachy (opět) vyplatí...
      • archie777
        V obchodě nejde o to, jak přínosný (prakticky) je pro zákazníka produkt. Jde o uspokojení, které u toho prožívá. Ego, pocit nadřazenosti, pocit že jsi cool, že máš moderní hračku, že jdeš s dobou, že jsi součástí něčeho atd.
        • Ten pocit snad můžeš mít i když hra nebude každý rok.

          I když jaký hloupák tento pocit skutečně má *15* To musí být zoufalec. "jsem nadřazen a borec všech borců v FPS hře"
          • Puberťáckých hráčů s tímto egem dodnes existují hordy, za komančů by se to už všechno střílelo..
  • Protože blízká budoucnost nám opravdu nestačila v Black Ops 2, Ghosts a Advanced Warfare.
  • Coop nekoridový singl? Zombies jako samostatná hra? To nezní špatně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit