Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je podcenena hra. Je to to nejlepsi hra pro Vitu, co dnes existuje. Zaslouzi si 9/10 a to pro drobne chyby, ktere obsahuje a ktere tady vubec nebyly zmineny. A jinak souhlas, ze recenze je vic nez mizerna a nezminuje se o spouste dulezitych a inovativnich prvcich. Ani hodnoceni 7/10 neni radne zduvodneno, leda snad tim, ze to neni jako COD a je to obtiznejsi. Recenzi jsem jeste nenapsal, ale preview uz ano. Napsal jsem to uz po nekolika hodinach hrani a ani jsem to vlastne nedopsal, presto si myslim, ze to o hre bude informovat lepe nez tato recenze: http://spokojeny.blogspot.com/2012/03/unit-13-preview.html
    • Kamaráde, ty máš sloh, že to bolí. Vážně se na ty recenze vykašli.
      • Co se ti na nem konkretne nelibi? Neni to recenze, je to preview, text neni ucesany a uceleny (bohuzel ani dokonceny), je to snuska poznatku jak me napadaly behem hrani. Ale informacne je to imho hodnotne a ma to pravo na zivot. Protoze mi ukaz napr. recenzi, kde se dozvis, za jake typy vojaku muzes hrat a jak se lisi svymi vlastnostmi a podobne.
      • Proč vůbec kupovat handheld a hrát na něm TPS, když můžu hrát v podstatě totéž za méně peněz a kvalitněji na PC. *4* Až budu chtít hrát na cestách, koupím si ultrabook a bude.
        • Ultrabook handheld nenahradi. A v podstate totez hrat rovnez nemuzes, pac tahle hra je designovna pro handheld, tedy pro obcasne kratkodobe hrani. Takze proto.
        • Good point. PSP/PSV mě připadá jako "odkladiště" určitých vývojářů a jejich her, který by byly na normálních konzolích a PCčkách neprodejné. Ta jejich "přenosnost" omlouvá pak chabý design, hratelnost, nebo naprostou průměrnost a podprůměrnost. Dokud nenabídnou přenosná zařízení co velké konzole, nezajímá mě to. Takže stream. *5*
          • Na psp jsou jedny z nejlepsich her co jsem kdy hral. Namatkou monster hunter freedom 2, final fantasy tactics, patapon, socom tactical strike, warhammer 40k squad command, mgs peace walker, metal gear acid a rada dalsich. Je to plnohodnotna herni platforma s vlastnimi kvalitnimi tituly.
          • Myslím, že je čas, aby ti někdo zavřel hubu!
            • Nejspíš jo.
            • Ano? A uděláš to ty? *2*
  • tohle uz tady bylo 1000x. No snad se vyvojari tentokrat pouci za prestanou produkovat neoriginalni kraviny.
    • Nebylo, je to velmi originalni, zabavne a svezi. Akorat recenze tu hru nedokaze vystihnout.
  • Trol.diskuzni
    No to se teda Běda Běta moc nenadřela... Krátký text, hodnocení klasicky 7, nicneříkající verdikt. Dávám 0/10.
    • kotty
      Jednoduchy recept - napis recenzi na libovolnou hru a ukaz jak se pise kvalitni recenze. Samozrejme by to vyzadovalo, aby ses odnaucil vymysleni textu svou riti a naucil se to hlavou. *3*
      • Trol.diskuzni
        Nenapíšu recenzi, dokud nebudu mít pocit, že na to kvalitativně mám... Bohužel dneska si na recenzenta hraje každý jouda a slečna Trojanová je toho nelichotivým důkazem.
    • deridon
      ty, kdybys v nějáké diskuzi, která se týká Bětky, nenapsal něco jizlivého na její osobu, tak bys asi neměl šimrání v rozkroku, že?
      • Proč, člověče, proč? Já měl včera takovou radost že na něho kromě mínusů nikdo nereagoval....
        • Trol.diskuzni
          A já měl takovou radost z těch mínusů... *3*
          • Zavři hubu, zmrde pubescentní. To vážně nemáš nic lepšího na práci, asociále? Takový typy jako jsi ty přesně znám, ve skutečném životě nepoužitelní...
            • Trol.diskuzni
              Také přeji krásný den, spoluobčane. *4*
            • Trol.diskuzni: Nebudu s tebou dál zahazovat čas, kokůtku zmrvenej. Přeji příjemný zbytek dne pyčováním v diskuzi - život za všechny prachy...
            • Trol.diskuzni
              "?"

              (Good enough?)
            • Trol.diskuzni: Hezky napsáno. A teď zkus něco z vlastní hlavy, vocasi!
            • Trol.diskuzni
              Kdybys byl sám co k čemu, tak bys odlišné myšlenky respektoval namísto nesmyslného urážení jejich autora. *4*
      • Trol.diskuzni
        Raději šimrání v rozkroku z kritiky její osoby, než z toho přitroublého chichotání, které s oblibou vyluzuje a myslí si, že je to hrozně sexy... Ono očividně pro některé i je.
        • Cosi
          To co tady píšeš snad nemůžeš myslet vážně.
          • Trol.diskuzni
            Bety-lover? *5*
            • Trol.diskuzni
              So sweeeet! *14*
            • praseek
              http://29.media.tumblr.com/tumblr_ly4vgwBYoL1r3jsrko1_500.jpg
    • Posledni misi v unit 13 jsem opakoval asi 20x. Ale nebyla to frustrace, byla to zabava. Zkousel jsem ruzne taktiky a postupy, neni to stereotypni opakovani toho sameho predskriptovaneho postupu. Pokazde kdyz jsem umrel, jsem vedel, ze to byla ma chyba a ze si za to muzu sam. Navic jsem to hral se svou oblibenou postavou, ktera se na tuto misi moc nehodi.
    • v texte pises ako chlap aj ako zenska. tak si rozmysli co si.
      jsem si jistá.... (zena)
      kterou jsem nebyl.... (muz)
      • Nedal jsem tam uvozovky... pardóón *5* . Jinak je moje sexualita docela jasně vyjasněná *1*
      • V prvním odstavci cituje recenzi.
  • Umaroth
    Hned v záhlaví článku je ohromná chyba. O Zipper interactive se mluví v přítomném čase, místo minulého, čili bylo by dobre říci, že to bylo to poslední co udělali....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit