Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Musím říct, že mě strašně překvapila délka hry. Bál jsem se dvouhodinovky, když jsem to hrál asi 5 hodin, říkal jsem si ok, blížím se ke konci, ale už ani hodiny nepočítám a pořád objevuju další a další obrázky v tom domě, to je neuvěřitelné. Řekl bych teda, že mi už chybí opravdu poslední 4, ale zároveň mám skoro tutově odehráno už přes 10 hodin. Velká paráda za tu cenu.
  • Mne to trvalo celý víkend ,než som to stihol prejsť , takže dĺžka hry je v poho!! Hru určite odporúčam :))
  • Mám ji v plánu po výplatě :), už se těším. Malej bude určitě rád koukat.
  • houmrhoumr
    doporucuju prohodit hodnoceni s the witness
    • Ja urcite ne, toto je rozhodne jako celek lepsi hra.
  • Klobasor
    Bude to i na stare konzole? x360
    • Nein!! *12*
  • Veď to je kuky nie? Roztomilý kriasný paniačok, já vravím, najlapšie hra tochto storočia. Zdraví věrný občan lidovej slovenskej républiky
    • Je vazne tragicke, kdyz nejaky cechacek pise "jakoze slovensky"...
  • Hra je špičková, nádherná, chytí za srdce, rozhodně jí autoři dělali z láskou a je to něco úplně nového oproti klasickým skákačkám. Hraju to navíc jako TRIAL díky Origin accessu (stojí 3.99 EUR/měsíčně).
    Takže hraju zdarma, nevím je to omezené pouze 10 hodinami, teroeticky bych to asi měl za tu dobu dohrát ne? Zdar
    • Odulin
      Trial se omezuje na první 2 levely.
    • nightborne
      Za deset hodin spíš jo, no. Pokud teda nebudeš mermomocí chtít všechny secrety, pak by to možná mohlo trvat i o kousek dýl, ale ne o moc.

      Já ale třeba vím, že si to ještě párkrát určitě zahraju, protože... well, protože ta hra za to prostě stojí. Na to už ale deset hodin stačit nebude =).
  • klasická hipsteřina současnosti. Hratelnost nula, ale je tam dojemný, roztomilý panáček, který umře...
  • kubi-wan
    Už od oznámení hru bedlivě sleduju a rozplývám se nad každym screenshotem. Naprosto věřim, že je to super záležitost, která se přestě strefuje do mýho vkusu. Má ale jen jednu vadu na kráse - Origin. Já si to prostě do toho počítače instalovat nechci... a to neni kvůli nějaký mý zášti vůči EA, ale mít v kompu tři podobný klienty (přičemž jen jeden z nich je skutečně kvalitní... a Uplay to neni) mě prostě otravuje už z principu...
    Na druhou stranu Unravel je první hra, u který jsem už i zauvažoval nad stáhnutim Originu... ale fakt se mi nechce teda...
    • no to nevím jak to děláš,ale já mám origin dávno, stejně tak jako steam, uplay, galaxy(kvůli zaklínačovi) a battlenet, jinak bych si dneska legálně nezahrál. Navíc EA rozdává zadarmo opravdu dobrý hry, třeba theme hospital
      • kubi-wan
        Nevim... dělám to asi tak, že posledních X let mi asi žádná hra od EA nepřišla pro mě tak zajímavá, abych jí chtěl hrát a stahoval si kvůli tomu Origin...
        Na GOGu Galaxy nepoužívám, nějak nemám důvod... víc mi prostě vyhovuje si tu hru prostě stáhnout a nainstalovat klasickym způsobem...
        • já jsem kupoval hlavně starší věci jako red alert, mám věci jako mirrors edge atd.
          • jo a crysis 3, ale to je pro mě spíš takové techdemo na testování grafiky
    • Mart9
      1) Je to hra jako šitá pro konzole - nenáročné ovládání, pohodička, příjemná atmosféra - ideální pro poležení u TV
      2) Mám Steam, Origin kvůli FIFĚ a Uplay kvůli Far Cry 3. Přece jde nastavit, aby se ti ani jeden program nezapnul po spuštění PC, takže když teď delší dobu nehraju hry od EA a Ubi, ani nevím, že ty pár megové programy v PC mám. Nevidím úplně důvod, proč si Origin nenainstalovat.
    • ringmancz
      A jak víš, že Origin není kvalitní? V něčem je dokonce ještě lepší než steam.
      • nightborne
        A já mu zas docela rozumím. Origin objektivně vůbec není zlý, ale principielně mě prostě vytáčí mít v počítači tři programy na to samý =).
        • ringmancz
          Pochopím uplay, protože všechny UBI hry jsou i na steamu, a protože ten klient je nahovno. Ale EA hry jinde neseženeš, takže tenhle přístup je trochu krátkozraký. To samý GOG, i když tam klient není povinnej.
          • kubi-wan
            Ony asi jedniný hry od EA, co mě zajímaj, už jsou staršího data, takže je mám buď ještě jako krabicovky, nebo na GOGu... takže přestože je Unravel jediná hra, co by mě momentálně donutila Origin stáhnout, bude mě zas na druhou stranu štvát, že si komp zaplevelim dalšíma datama (Origin) kvůli jedný jediný hře. Takhle mám už v systému nasockovanej Uplay, kde mám jen tři hry... byly by tam dvě, kdybych věděl, že většina ubisoftích her, co koupíš na steamu stejně potřebujou uplay aktivaci (největší vomrd, když jsem se poprvý snažil spustit Valiant Hearts a "díky" Uplayi se mi to povedlo vůbec spustit (!) až po dvaceti minutách...)
            Nevim, nějak principielně s tim mám problém... Kdyby existoval jen steam a GOG, byl bych spokojenej...
          • nightborne
            Ale vždyť já Origin samozřejmě mám, zas se "z principu" nebudu připravovat o dobrý hry =). Jenom jsem zkrátka trochu nesvůj z toho, že to nemůže být všechno na jednom místě. Z obchodního hlediska pochopitelné, ale stejnak mě to štve =).
    • Jsem na tom úplně stejně
    • PS4 a máš po starostech
  • NumberFiveAlive
    bojuju s tim, ze je to od EA a na Originu, ale jinak to vypada super :) nakonce to asi stejne koupim xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit