Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč by měli proboha rušit hodnocení??? Pokud si vybírám, jakou recenzi přečíst, jakou hru koupit, tak je chci mít šanci seřadit právě podle hodnocení.
  • je to hnus. Miluju izometrickou grafiku, doslova na ni ujizdim, ale tohle? Jako vemte si, ze v dobe amigy, by si toto nikdo nelajzl. Tam to vzdycky muselo vypadat. A kdyz clovek rekne, ze je to hnus, nebo dobre nelibi se mu to, tak hned ze hry nejsou o grafice. Ne hry jsou, byly a budou vzdycky o grafice. Krom jineho samozrejme. Hra musi byt clovekovi sympaticka, jinak muze byt dobra jak chce, ale clovek u toho nevydrzi.
    Viz wateland., na kterej se tesim
  • mondzi
    Prosim, odhodlajte sa uz k tomu - zruste ciselne hodnotenie. Nebojte sa, ze pridete o citatelov, to je nezmysel. Citatelia clanky citaju.
    • stacilo by, kdyby snizili hodnoceni od 1 do 5. . Hotovo
  • frag.ment
    To si někdo dovolí vydat v roce 2014 takovou grafickou srajdu? Jako hratelnost může být dobrá, ale ta grafika je fakt otřes.
    • Jak vidíš, tak dovolí. Kromě toho tohle mi opravdu nepřijde jako zatím nejhorší grafický výkon roku 2014.
  • Indie hra z prostředí Indie. Něco na tom bude. :-)
    • yo dawg... XD
  • MickeyMutant
    Poznámka ke smysluplnosti definice hodnotící škály:

    "8 - Výborná
    Do této kategorie patří po všech směrech kvalitní tituly, které nemají ambice posouvat hranice možného a nepřináší žádná překvapení. Jsou však řemeslně skvěle zpracované, neobsahují žádné zásadní chyby a skvěle pobaví."


    Unrest je, jak jsem z recenze pochopil, zvlášť v jednom konkrétním směru kvalitní titul, který má ambice posunout hranice možného a přináší v rámci žánru určitá překvapení. Je však řemeslně chabě zpracován a obsahuje podstatné chyby. Jeho cílem není skvěle pobavit, ale spíš donutit k zamyšlení :-P
    • nejlepší komentář za poslední měsíc.. srdečně jsem se smál 9 vteřin.
  • michaliuz18
    vy by ste aj na traktor simulator dali 8 .. :D tie vase hodnotenia ma vzdy dostanu
    • Hra se hodnotí podle žánru... ne podle toho, co Vy osobně preferujete.
  • v galerii vyskakuje reklama to co je,proč mi to adblock neblokuje
    • Jack1947
      Možná bys ho měl zaktualizovat...
  • Kozy
    Jó tak na tohle jsem se těšil, díky za recenzi. Ta grafika je náhodou hodně zajímavá i když to není úplně můj šálek kávy, hrozně mi připomíná takový ty ilustrace v učebnicích dějepisu na prvním stupni a to je fajn, vzhledem k tématu.
  • Staticky ten vizuál působí moc hezky, ale jakmile se to začalo hýbat, přešla mě chuť. Škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit