zavřít
...

Update 3.50 pro PlayStation 4 umožní remote play z PC a Macu

Softwarový update konzole PlayStation 4, který by měl být během dneška k dispozici, má číslo 3.50, ale mnohem lépe zní jeho kódové označení Musashi. Spíše než číslo či jméno je ale důležitější jeho obsah. Asi nejvýraznější novou funkcí je možnost remote play na PC a nebo Macu, takže v případě, kdy z...

Novější 1 2 Starší

• Lejňáček (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Lejna z mlejna *12*
    16.9.2016

reagovat

• Brumla (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Výborně mám windows 7 a nechci měnit . Takže už konečně půjde konzoli přímo vypnout místo otravného uspávání a prolézání dalších menu kvůli blbému vypnutí ? ... Nebo snad opět update co nejpalčivější problémy staví do role vlastností PS4 ? *9*
    8.4.2016

reagovat

• Brumla (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      A vysvětlí mi někdo proč musím Dualshock připojovat stále kabelem , když neoficiálně na PC už dávno funguje přes bluetooth ? Sony - kde jsou drivery pro PC !!! *16*
      8.4.2016

reagovat

• Martin (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Stačí ovladač a notebook ale konzole musí být zapnutá jinak to nejde
    7.4.2016

reagovat

• Martin (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak vyzkoušeno na 23¨ monitoru i když jsem nastavil Resolution na High 720p tak hry jsou strašně matné až to není hezké. Je to jen taková záchrana když opravdu nemůžete použít monitor.
    7.4.2016

reagovat

• Brick (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nevíte zda u RP musím být na domácí síti nebo to funguje jako z vitou případně ps TV?? Ps:to mazání už začíná být trapné
    6.4.2016

reagovat

• Brick (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Proč tady pořád někdo řeší přenášení konzole? To jako neumíte natáhnout jeden kabel??? A následně jen přepínat mezi TV a monitorem
    6.4.2016

reagovat

• PitrsCZ (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Odpoved je jednoducha. Kdyz jedu pryc, nemusim s se bou tahat konzoli. Staci mi NTB (ktery beru vzdy a ovladac DS4).
      7.4.2016

reagovat

• Pravda boli (inkognito)
    4 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Obraz ktery posilam z konzole k pripojenemu PC mi pojede podle toho jaky mam internet? To je levou nohou za pravym uchem? *5*
    6.4.2016

reagovat

• woot (anonym)
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Super tohle vitam. Mam pc i konzoli a nekdy bych si zahral na konzoli kdyz, pozor prekvapeni, jini clenove domacnosti chteji koukat na film, takze tuhle moznost vitam, pokud to bude pouzitelne.
    6.4.2016

reagovat

• RockStar (anonym)
      7 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Tak jí odpojím v obýváčku a odnesu si jí do pokoje ne? A pozor teď překvapení, připojím k monitoru...
      6.4.2016

reagovat

• sirren (anonym)
        6 souhlasí, 5 nesouhlasí
        ... a az budu chtit zase hrat v obyvacku, tak ji odpojim v pokojicku a pripojim .......
        A takto treba 3x za den - dle chuti a casove vytizeni konkretniho soudruha.
        6.4.2016

reagovat

• RockStar (anonym)
          3 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Co to je za hovadinu, když vím, že prostě nemám doma žádný slovo a budu se muset kdykoliv podřídit hraním v obýváku na TV tak to budu mít u sebe ne? Já už bydlím ve svém, ale když jsem přes svátky u rodičů, tak bych je taky neotravoval s tím, že chci bejt v obýváku....
          6.4.2016

reagovat

• hmm (anonym)
    9 souhlasí, 9 nesouhlasí
    Myslel sem, že konzolový hráč má vždy alespoň 2 TV (v ceně průměrného PC) a tohle se stát nemůže...
    6.4.2016

reagovat

• Mikek (anonym)
      10 souhlasí, 11 nesouhlasí
      To jiste ma, ale mnoho konzolovych hracu, evidentne na rozdil od vas, vi i co to je rodina, a ta muze mit i vice clenu nez je pocet tv v domacnosti a pak se neco takoveho muze v nouzove situaci hodit.
      6.4.2016

reagovat

• hmm (anonym)
        6 souhlasí, 4 nesouhlasí
        Tak možná s hromadou děcek, kdy se každé bude chtít koukat na jinou pohádku / film, by se to mohlo hodit. I když, kdo dneska kouká na TV. Většina dá asi přednost tabletu, PC, mobilu nebo notebooku.
        6.4.2016

reagovat

• RockStar (anonym)
    2 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Proč se tomuhle streamování her říká "hraní"?
    6.4.2016

reagovat

Novější 1 2 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.54.142.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.