Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lejna z mlejna *12*
  • Výborně mám windows 7 a nechci měnit . Takže už konečně půjde konzoli přímo vypnout místo otravného uspávání a prolézání dalších menu kvůli blbému vypnutí ? ... Nebo snad opět update co nejpalčivější problémy staví do role vlastností PS4 ? *9*
    • A vysvětlí mi někdo proč musím Dualshock připojovat stále kabelem , když neoficiálně na PC už dávno funguje přes bluetooth ? Sony - kde jsou drivery pro PC !!! *16*
  • Stačí ovladač a notebook ale konzole musí být zapnutá jinak to nejde
  • Tak vyzkoušeno na 23¨ monitoru i když jsem nastavil Resolution na High 720p tak hry jsou strašně matné až to není hezké. Je to jen taková záchrana když opravdu nemůžete použít monitor.
  • Nevíte zda u RP musím být na domácí síti nebo to funguje jako z vitou případně ps TV?? Ps:to mazání už začíná být trapné
  • Proč tady pořád někdo řeší přenášení konzole? To jako neumíte natáhnout jeden kabel??? A následně jen přepínat mezi TV a monitorem
    • Odpoved je jednoducha. Kdyz jedu pryc, nemusim s se bou tahat konzoli. Staci mi NTB (ktery beru vzdy a ovladac DS4).
  • Obraz ktery posilam z konzole k pripojenemu PC mi pojede podle toho jaky mam internet? To je levou nohou za pravym uchem? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit