Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechnyhry této séria a autora byly bezkonkurenční. jestli jsi fanda kosmických simulátorů, tak odpověď zní, ano. má to cenu. *1*
  • Mart9
    A ten Vaas tam bude mít jakou roli?
    • Přilákat cílovku 12-15 let. Jako ve všech ostatních hrách.
    • vyrobi si luk a sip a zastreli jelena formou QTE, a bude mit přitom priserne zmazanej oblicej od spiny:)

      Ale jinak zrejme povede nejakou frakci nebo tak něco..
  • sugyn
    Dokaze mne nekdo v kostce popsat jestli ta hra stoji za to, a co od ni mam ocekavat. Star Citizen je hrozne daleko od vydani a funkcnosti. Na EVE Online nemam cas plus mam pocit ze je pro pizlaky (no offense).
    • Kombinace leteckého simulátoru a planetária. Nic jiného.
      • a hele..prvni skupina se ozvala *7*
        • Co je tam jiného? První díl jsem nehrál. Skoro nikdo ho nehrál...
          • Pořád mi tu ti mínuskáři nenapsali, co ta hra nabízí navíc? Já napsal, že je to letecký simulátor a planetárium v jednom a tak to prostě je. To není kritika - tu hru hraju a líbí se mi. Ale je to fakt. Ve hře kromě velmi nudné a špatně udělané těžby a ne příliš dobře udělaného obchodu nic navíc není.
            • Cti priste pozorneji, Zetko... Ta tezba ted bude o dost lepsi diky tem dronum, krom toho pridavaji nove rare materialy a upravi se i jejich hodnota tak, aby se ti tezit z asteroidu proste vyplatilo, pokud se pro to rozhodnes...Taky ale pribude vicero piratu, ktery ti vpadnou do zad, jakmile ty rares budes tezit, takze zadna nuda. A zdejsi konzolace bys mozna potesil vic, kdybys rekl, ze je to BOJOVY vesmirny letecky simulator a planetarium. Ten boj je cim dal vymakanejsi a je to rezba jako prase. Tim bys tomu dodal vetsi stavu, notabene je to fakt.
          • Ja se radim do te skupiny, co hral puvodni elite, a uz v soucasne dobe hra nabizi vic nez puvodni a to neberu samozrejme graficke ztvarneni.
            Osobne se po tomto updatu tam zase podivam, mesic jsem hral celkem intenzivne, pak jsem se odmlcel :).
          • No a právě ti co ho hráli patří do druhé skupiny... *3*
            • Shaker
              Super odpoved, nezapomen se na srazu pametniku zminit, jak si to tady Zetkovi natrel.
        • :D
    • E:D je většinu času o pilotáži lodě. Pokud tě baví přímé ovládání lodi, tak je to dobrá hra a činnost si najdeš (boj, explore, trade, smugling). Pokud tě přímá pilotáž tolik nebere, tak je hezké si to zkusit, ale nevydržíš u toho.
      Pokud k nemáš hotas, tak je (podle mě) ze hry menší zážitek. Letový model ať si ohodnotí každý sám, mě se třeba líbí..
      • ta hra nejvic tezi ze svojeho odkazu starsich dilu. Kdo je hral, a mel je svého casu rad, bude mit rad i Dangerous. Hodne hracum prijde hra nudna, a tvrdi ze tam není co delat, další skupina tvrdi opak. Muj dojem je ze první skupina se rekrutuje z mladších hracu, zatímco druha patri ke staršímu datu narozeni.¨vyzkousej si demo, to ti poskytne aspoň zakladni dojem.
        • Shaker
          Definuj mi starsi datum narozeni. Jsem 88. rocnik a momentalne nevidim v ty hre zabavu na dyl nez rekneme 50 hodin, coz je tak zhruba cas nez me omrzi grafika zare hvezd a pristavani v rotujicich vesmirnych stanicich.

          Rozdil mezi ED a SC mi prijde jen v tom, ze co SC obsahove nazyva alfou, Braben vydal jako plnou hru. A to jsem na ED jeste hodnej...
          • No, pokud se zabavis na tech 50 hodin, je to ok, nebo ne? Mnoho her vydrzi podstatne mensi cas...
            • Shaker
              Kdyz ma hra kratkou herni dobu, tak od ni chci alespon poradnej koule trhajici pribeh... A oba vime, ze Elite by mel bavit dyl nez 50 hodin, ze ano.
        • Urcite sa najde sa aj niekolko mladsich hracov co sa im E:D bude pacit, asi hlavne tym co maju radi simulatori a su zvyknuty na nejaku tu nudu s tym spojenu (v takom Sturmovikovi, si tiez kolkokrat letel polhodinu do dogfightu, kde ta hned zostrelili a mohol si letiet znova:) ).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit