Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no a to ja se na patch 2.4 hodne tesim... a neni to pro me jen o te zone... ale to bude tim, ze jsem od vydani d3 nehral a koupil datadisk az nekdy v rijnu takze jsem relativne cerstvy ;-)
    • nightborne
      Vidíš, já hrál od prvního dne a na 2.4 se těším úplně stejně =).
      • Draken69CZ
        Jj, jinak nechápu lidi co na Blizz nadávají která jiná firma se 3 roky od vydání takhle stará o svůj produkt/hráče kteří už jim nic neplatí.
        • Slovo stará bych zaměnil za vylepšní do hratelného stavu ty mimino.
          • Draken69CZ
            Jasný moc barviček moc jednoduchý bla bla bla něco jsem zapomněl?
            • Myslet jsi zapomněl. *1*
  • Vlastním hru i datadisk a už dlouho jsem na to nešáhl - D3 těžké zklamání.
    • Asharak
      Nedivím se, měl bys se sebou něco udělat! *4*
  • To nasadi uz tenhle mesic jo? Tak to zas zaparim jak drak *14*
  • Škoda že tomu blbovi Wilsonovi vôbec dali patronát nad vývojom DIII.
    Okrem toho že hra sa dáva do funkčného stavu až po jeho vykopnutí, tak rozmýšľam či by sa jeho nevymenovaním nezmenil art style celej hry ... a nevyzeralo to ako mix wowka a w3.
    Ale v tomto smere podobne upravili aj SC2 a HotS, takže asi márne dúfanie.
    • Asharak
      No hezčí ARPG dneska nenajdeš, D3 je top.
  • firebug
    Mám takový dotaz. Četl jsem, že je to sranda na konzolích v lokálním co-opu. Když pořídím PC verzi a mám dva gamepady, budu mít stejný zážitek, nebo se verze na konzole nějak liší? Jde hrát na PC verzi lokální co-op?
    • firebug
      Děkuji za všechny odpovědi. Mám jen PC a dost mě lákal ten lokální co-op. Bez něj pořizovat nebudu. Je trošku trapné, když PC verze ani nepodporuje gamepad a vedle toho existuje verze, kde gamepad bez problému funguje..
      • D3 na PC vzniklo jenom jako omacka kolem aukce, ktera byla ten podnikatelsky napad a vyvarila hromadu penez za nic - uznej, nekdo si koupi od nekoho imaginarni item v tvoji hre, a ty za to dostanes 1 euro. Lidi jim to jednak prokoukli a druhak se socialni experiment povedl - lidi jsou ochotni zaplati za spatnou hru a v ni platit za nic, respektive za virtualni mrkev na klacku.
        S datacem prislo trochu vystrizliveni a hru predelali do podoby ze je to opravdu hra co jde hrat. Ale mechaniky jsou pokriveny a uz to dohromady nikdo neda, museli by vsechno krom enginu smazat a zacit znovu.
        Ale neni to prvni preslap od blizzardu, Hots a Lotv stoji za prd, posledni 3 datace do wowka taky. Overwatch je kopie TF s herama z Lolka. Schvalne kdy zase vydaji dobrou hru.
        • nightborne
          Sám seš přešlap.
      • každá mince má dvě strany, kdyby se každá firma takto pečlivě věnovala vývoji konzolových a PC verzí zvlášť, pečlivě přizpůsobených dané platfrormě, nemuseli bychom nadávat na "zkonzolovatělé ovládání" a nedocházelo by k hororvým extrémům a průšivhům, jako že ti PC hra napíše "press X to open door" a nemyslí tím X na klávesnici, ale na konzolovém ovladači (dívám se tvým směrem, Dark Souls)
        • firebug
          To je sice fakt, ale na druhou stranu existují hry, které se hrají pohodlně jak na K+M, tak i na gamepadu a hinty ve hře (někdy i celý interface) se tomu dynamicky přizpůsobí. Některé hry mají třeba na PC či konzoli zprasené ovládání, protože to zkrátka tvůrci neumí (nemají čas, finance..) - ani jedno není dle mě problémem tvůrců Diabla 3. Nemožnost hrát lokální co-op navíc považuji spíše za ochuzení PC hráčů o část obsahu a to se mi obecně dost protiví.
    • konzolovou verzi nebrat nemá podporu updatů
    • Konzolova verze je zasadne prekopana pro podporu gamepadu. Ma uplne jine ovladani. PC verze lokalni coop nepodporuje.
    • PC nemá podporu ani pro gamepad, takže bez interface apod, myslím že tam jde neoficiálně dostat gamepad, ale stojí to za prd. Doporučuji tedy konzolovku, ta hra je na gamepadu o mnohem zábavnější, mám obě verze....
      • jo no, hlavne sezony a anticheat system jsou na konzolich bomba. Na tech hnusnych PC jsou nahackovany itemy, to nastesti na konzolich neni. A filmovy feeling ftw. /s
        • Az na drobny detail. Absence anticheatu vubec nevadi, kdyz neni hra online. U sebe at si cheatuje kdo chce, ja budu hrat lan nebo lokalni coop c kamosema a je mi jedno kdyz si nejaky random amik nacheatoval miliony cehokoliv. *3*
          Navic konzolova verze nemela aukci, ktera celou hru zkurv...
    • Verze pro konzoli je upravena. Na PC nic jako "lokalni koop" nefunguje.
    • Hra na konzole je offline a je jinak vypracovaná než PC verze. Verzi na PC hraješ přes internet.
    • gesto
      Na Pc to nejde hrát v co_op a verze se trochu liší myslím že konzole nemají season, jestli máš konzoli i pc tak doporučuji to hrát na pc
  • Ta aktualizace bude i na konzolové verze? Jelikož obrázek u článku je z konzolové verze. To není rejpanec, vázne se ptám.
    • na old gen určitě ne blizzny to řekly hned po vidání reaper of souls že updaty pro old gen dělat nebudou
  • Hry od Blizzardu zrají jako dobré víno
    • Krescz
      velmi, velmi dlouho?
      • Draken69CZ
        Ale tak starají se o to, opraví někdo AC Unity aby bylo někdy kloudně hratelný?
      • Bavils *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit