Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Dokud tam jako Scott Raider nedostanu možnost otěhotnět, tak ten patriarchální kryptokapitalistickej neokolonialistickej škvár odmítám hrát.
  • "Někteří hráči nebyli spokojení s tím, že Scott Ryder neměl možnost navázat romantický vztah s kolegou stejného pohlaví"
    Když jsem se nedávno díval na gameplay Watch Dogs 2 a viděl scénu kde muž žádal v pokleku muže o ruku, ok nepřekvapilo mě to, západní demokratické morální NEhodnoty už nám se*ou i ve hrách. Teď MEA kde čtu tyhle kecy, a při pohledu na obrázky mě prvně napadlo PRIDE PARADE. Chce se mi zvracet a smát zároveň.
    • Já myslím, že naše demokratické morální hodnoty muže žádající v pokleku muže o ruku bez problémů přežijou.

      Některým lidem, kteří ty hodnoty nepochopili, by ovšem mohly zaskočit zvratky a udusit se. Pozor na to. *4*
      • Dobře, co jsem podle tebe nepochopil, rád podiskutuju na tohle téma.
        Jak už níže píše Byk a souhlasím s ním, je to jen agenda na rozvrácení morálky společnosti.
        • Morálku společnosti rozvracejí například ti, kteří okrádají stát, a ti, kteří to vědí, ale je jim to jedno. Kdo si nechá vymalovat byt za nižší cenu, protože ví, že to malíř nepřizná a neodvede z toho daň, rozvrací morálku společnosti, protože podporuje systém, ve kterém každý tak trochu fixluje a všichni na všechny něco vědí, a tak se kolektivně drží huba. Tzv. "vždyť to dneska dělá každej, tak to bych byl blbej, abych to nedělal taky". O tom se ale nemluví; to se jen tiše praktikuje. Mluví se o tom, jak ty teplý zas vystrkujou růžky, a jak je to strašný, a klasická rodina je kvůli tomu v troskách a kam to všecko spěje, no řekni, Máňo.
    • A tim se jako chlubíš, že jsi netolerantní homofob?
    • True story.
  • Tohle to dodatečné opravování, to je komedie, jdou s křížkem po funuse. Ten koho ta hra zajímala to už má dohrané a pro ostatní ta hra bude zajímavá, až bude někde ve slevě za poloviční cenu a nějaké nové xichty na tom nic nezmění.
  • Dulezite je, ze se zamysleli nad tím, co byl hlavni problem ME:A. Takze navysili pocet gay partneru o 33 a vic se venovali transgender postave. Tim nadobro vyvratili pomluvy, ze celou hru delali SJW, kteri mysleli vic na svoji agendu nez na hru. Vetsina kritiky na internetu totiz byla na nedostatek gay romance.
    • True story.

      Je vidět, že Bioware se umí zaměřit na to podstatné :D
    • The_Nameless_One
      *1*
      Fakt díky, po přečtení tvého příspěvku mi explodoval detektor sarkasmu...
  • Jack1947
    DLc zase nic ale zase chválím že se snaží opravit hru - ono není nikdy dost vzhledů a odstínů kůže hlavně vyváženost obou pohlaví co se romancí týče *5*
  • Taky se mi párkrát povedlo nalít si drink do nosu :D
    • To je ok, když to není hořicí Absinth
  • Mám poměrně čerstvě za sebou DA:I a tohle mi přijde jako to samé v bledě modrém (no Asari pun intended). Pletu se?

    Jinak jsem rád, že se na hře pořád pracuje. Bugy je jistě nutno opravit, ale udělat hru zajímavější i pro sexuální menšiny mi přijde jako správná věc. Ono to může majoritu pohoršovat, ale zpravidla poté, co se jedinec stane příslušníkem menšiny (např. invalidů, vážně nemocných atd. apod.), tak teprve začne doceňovat, když mu někdo vyjde vstříc, ačkoliv na něj připadá sto zdravých a produktivnějších, kteří by lépe zachraňovali západní civilizaci a strážili národní hodnoty a takové ty kydy.
    • Nesouhlasím. Ta myšlenka "udělat zajímavější pro menšiny" je jaksi kontraproduktivní.
      Z principu se hry se hraju a filmy se sledujou, aby si člověk odpočinul od nudné reality!!
      Když jste v reálu postižený, tak si nemyslím, že budete chtít hrát hry, v kterých je hlavní hrdina taky postižený...

      Jedna věc je myslet na různé barvy pleti (tohle podporuji), ale úplně něco jiného je dělat SJW nesmysly pro názorové menšiny.
      • Kdyby to bylo kontraproduktivní, tak by to menšiny kritizovaly. Což se neděje.

        Myslet na LGBT komunitu je úplně to samý, jako myslet na lidi různých barev pleti.

        SJW je jen blbá nálepka s nejasným obsahem (resp. každej si si do toho dosadí to, co mu s ohledem na jeho konkrétní hodnoty přijde přes čáru). Lepší je říct konkrétně, co ještě jo a co už ne. Mně by třeba vadilo, kdyby zahrnutí různých barev pleti nebo sexuálních menšin do her bylo povinné. To už podle mě nepřípustně omezuje uměleckou svobodu.
    • Vzhledem k tomu, že homosexuálních románků je v základním MEA mnohem více, než jaké je zastoupení sexuálních menšin v populaci, tak nevím, proč by měla být hra dělána ještě více zajímavější pro homosexuály (a o to méně naopak pro asexuály).
      Osobně za tím vidím spíš dnes populární krok SJW, kteří tahají menšiny všude kam to lze, a nutí mainstream tyto praktiky přebírat.
      Zrovna v MEA je víc věcí, které by zasloužili větší péči, než romance (bez ohledu na orientaci).
      • V populaci je pár procent neslyšících, tak nevím, proč bychom pro ně měli dělat televizní vysílání zajímavější a vytvářet titulky nebo tlumočení do znakové řeči... Stejná logika.

        Jo, na té hře je spousta i jiné práce. A co? Ať se udělá obojí.
    • myslím že ne
  • flash789
    Nikdy by me nenapadlo ze soucasti nejakeho patche do nejaky hry muze byt buzsexual. Jako nic proti, ale opravdu je tohle tak dulezite? Co takhle opravit bugly ukoly nebo dvere co nejdou po nahrani otevrit pac si hra mysli ze za tema dverma bojuju porad s bossem?
  • TheGGG
    a co takhle radši řešit skutečné problémy té hry...
    • řešit skutečné problémy a zápory hry by zabralo hodně času (a peněz)... přidat pár homosexuálních romancí navíc je naopak jednoduché...
  • Na tohle zapadni civilizace dojede.
    • Taky ze na to US pomalu dojizdi. Evropa v poslednich par letech kvalitne dohani...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit