Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohemia shiteractive vydáva dalšiu zabugovanú hlúposť ktorú nakoniec aj tak budú musieť dokončiť moderi, lebo oni sú neschopní
    • A zakomplexovaný SLOVAK zase nemá nič lepšie na práci, ako spamovať *1*
  • Zábavná a opravdu pěkná hra, jenom tradičně u Bohemia Interactive fps skáčou mezi 10-60, ale je to early acces takže se to dá tolerovat, jejich hry mám fakt rád. Jsou určitě jedno z nejambicioznějších studií a doufám, že si dají víc práce s optimalizací než u Army.
  • Prosím přestaňte pořád používat slovo "expanze". Nedá se na to koukat. Máme krásná česká slova jako "rozšíření" nebo "datadisk".
    • Musím naprosto souhlasit. Expanze je nepříčetný amerikanismus. Tvůrce bych zavřel za hanobení jazyka (respektive nevyužití krásy naší mateřštiny), nebo rovnou za vlastizradu!
    • Mimochodem se divim, ze ti nevadi ANGLICKY nazev hry od CESKYCH vyvojaru. I kdyz pravda, "Huráááá na Mars" nebo "Rozdejte si to s Marsem" asi nebude uplne marketingove uspesne.
      • "Rozdejte si to s Marsem" bych si rád koupil.
    • ano, "data" i "disk" jsou krasna ceska slova. =)
  • Pilgrim66
    Budu za hnidopicha: Budoucí čas, ne minulý *2*
    • ales.smutny
      Ahem...dík :)
      • Pilgrim66
        Sorry, mam pred maturou a po SCIO tak jsem na to asi uz precitlivelej *1*
        • ales.smutny
          Nene, to je relevantní poznámka, mně už se ze všeho plete asi i vnímání času...:)
  • hodně zajimavé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit