Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DRM je větší zlo než Warez
  • To sou zas kecy, nejdřív zavedou povinný připojení zdůvodněním jak je to super a to nejlepší pro hráče a pak sem zvědav za jak dlouho se začnou vybírat měsíční poplatky za mp i u normálních her, ta údržba a provoz serverů přece něco stojí *3*
  • Kez by lidi meli dostatek soudnosti a informaci, aby vedeli, ze takove hry se proste nekupuji. Potom by i nenazranci typu EA museli zacit s necim, co je pro ne cizi - naslouchat potrebam zakazniku.
  • A ja uz si letmo po precteni titulku myslel, ze se jedna o internet lidicek v tom meste :). Online pripojeni k offline hrani by se melo uplne zrusit, zakazat, zadupat, a zabit. Nevim k cemu to je, jen k nasrani... S prominutim.
  • Jako Spore, a tam mi to taky nevadilo... :)
  • Ne ne ne dědečku , tahle hra už vážně není to co bejvávala ....
  • Origin + Neustálé připojení k internetu, můj mokrý sen se stává skutečností *1*
  • Je to selhání herních fanoušků a herní samozvané žurnalistiky, že na distributory netlačí a nechá se sama tlačit ke zdi díky inzerci a kamarádských vztahů. Kdyby začala plnit investigativní roli, možná by těhle lapsů ubylo. Teď se kravaťáci jenom vysmívaj a schovávaj se za PR kecy.
    • Hanzales
      No kdybych vzal v potaz vsechny ty konspiracni teorie, tak by mi z toho vyslo, ze se ti "kravataci" financni elita (korporace) prave akorat dostavaji k moci na plnejsi obratky a tahaj vice za dratky :) Ale vazne, penize=moc a hodne moc penez=hodne velka moc :/ Tady muzem kupovat nekupovat, ty m***y si to tam stejne protlacej :)
      (ch v tech hvezdickach neni)
      Tak jako tak budu dale podporovat mensi nadejna studia a doufat, ze je neskopi pozdeji ta velka. No a hram s temahle implementovanyma p**ovinama se hold vyhybat co to jde a zahrat si je pozdeji (pul rok max) az ty pakarny stejne sami odstrani (a navic se to mihne nekde v akci)
    • smejki
      Chtěl jsem napsat EA, že v téhle podobě moje peníze neuvidí. Po hodině hledání nějakého kontaktu jsem se na to vyprd. Je to dvousečné. Když se vydavatel odmítá bavit se zákazníky, je jediným účinným vstupem z mé strany nekoupě.

      Naopak když něco vymňoukne Valve, hned vím, kam napsat svou stížnost.
      • MickeyMutant
        http://www.facebook.com/SimCity?sk=wall&filter=1

        Sakra games - vymaž si středník (třetí znak od konce) z adresního řádku.
  • no tak tohle taky nechci
  • Přijde mi to, že se někdo nepoučil z multiplayer orientovaného Cities XL, které na multiplayer dojelo (neufinancovalo pro nezájem). Také netoužím po multiplayeru, chci si stavět sám a nepotřebuji k tomu ostatní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit