Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol product views souvisi s tema hloupima frontama co tam maji, a whishlist taky protoze nato davaj tlacitko a neni jasne jestli to clovek ma jen odkliknout nebo to dat do listu, a davali zato karty proto to kazdej klikal.

    Ceslove sales byli tenhle rok nehorazne o nicem a je to neskutecna nuda.
  • Pardon, zapomněl sem, že kritika Activalvesionu se tu netoleruje narozdíl od spammerů. On to zase vlastní JD nebo co?
  • Koupil jsem jen Portal 2 za 3 €. V roce 2014 jsem koupil 3 hry, takže pro mě to bylo teď slabší. Ale i tak mám předkoupeno na celý rok hraní.
  • TheGGG
    nakoupeno asi 30 her o kterých jsem nevěděl že existují, nikdy jsem je nechtěl a asi je ani nikdy hrát nebudu, ale co, vypadaly pěkně... hlavně jsem ale koupil pár japonských bizardních žánrovek a pak všechny ecchi hry ze série sakura...
  • Ano, kartičky byly opravdu skvělý nápad, vše jsem denně proklikal (nic jsem si neprohlížel) a celkem jsem utržil asi dvě eura během výprodeje. Nekoupil jsem nic. Jen Mad Maxe z šedého kanálu za 299 korun. Z takových musí mít Steam největší radost.
    • Prodaval si karticky, takze z tebe maji radost, kdyz si vemes, ze si z kazde transakce na trzisti berou nejaka %. Ted k tomu pricti, ze takovych nakupu/prodeju jsou tam v tomhle obdobi treba statisice denne a maji prachy prakticky za nic *2* to neni vubec zle
  • A víte co by taky bylo úspěšný? Takovej Half-Life trojka, jeje, to byl uspěch! *1*
    • Tož kura. Skalní fanoušci máme kolem 30ti a mladší generace má nějaký HL v p***. Měli by si pohnout, aby jim to pak někdo vůbec hrál. *1*
      • v klidu, vydaji normalni half life 3 pro old school hrace a pak retro half life 3 v pixel artu, cimz zaujmou vsechny frcici nezavisle bratry frcici na pixel artu.
  • Lupulin
    Pro mě to byl letos nejslabší vánoční výprodej....na druhou stranu je pravda, že vzhledem k obsahu své knihovny už toho prostě moc nemám ke koupení :D
  • Llour
    Musím souhlasit, že mít třeba týden čas na nákup je dobrý. Člověk si v klidu věc promyslím, pozjišťuje informace a teprve potom koupí. Není to takový rychlo-nákup honem honem už jen 2 hodiny...mám nemám.
  • Me naopak chybelo neco specialniho, co by steam nabidl (zabijeni monster, aukce, rozdeleni na tymy apod.) Koupil jsem jen Rocket League a to ne kvuli sleve, ale ze bylo vic casu na to si to konecne zahrat s kamarady.
  • K těm únikům. Ještě na /r/ steam sale detectives se řešilo i jestli ty profily byly vůbec pravé. Lidé hlásili nemožné čísla karet, neexistující profilii apod. Ale nakolik je to pravda nevím.
    Ale celkově ta hra, jejíž konec nepřišel, ale aspoň se přišlo na to, že defakto začala už loni :-)

    Díky té steam řadě jsem se dostal ano ke kartám, vzápětí jsem je ale hned prodával. A takhle jsem se dostal k filmu Kung Fury. Hned nato byla hra Kung Fury. No tak tedy za utržené peníze jsem po shlédnutí filmu tu hru i koupil.
    Jo a fronty a wishlist? Já často klikl na přidat do wishlistu tak pro jistotu aspon jednou ze dvanácti, kdyby mi to náhodou nechtělo dát kartu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit