Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra mi prisla dobra, strany se sice obcas chovaji fakt extremne, i tak me vsak bavi hrat za ruske zastupce umeni a kultury. Bavi me jak mesto samo roste, bavi me rozhodovani v mestske rade a udrzovat vsechny strany v naklonnosti. Bavi me nahle situace kterym ne vystaveno vase mesto, bavi me vedecko technicky strom. Libi se mi noviny, hlasici dulezite zmeny a mam rad nahle udalosti z vaseho osobniho zivota (ozenil jsem se s maldou zavodnici, spolecnosti navzdory). Zazil jsem stav, kdy bylo moje mesto ve statisicovych dluzich a v.naslednych ekonomickych vysinach. Zatim jsem hral jen za rusaka a hraju to tak trochu na obe strany, udrzuji rovnovahu a zatim se dari naprosto paradne. Sem zvedav, jak dopadne muj planovany playtrough za diktatora. Rozhodne bych hru nehodnotil tak cerne jako recenzent, urcite ma sve kouzlo a pokud nemate cas samostatne modulovat mesto baracek po baracku, ekonomiku projektem po projektu a politiku s kazdym poslancem, dostanete skvelou prilezitost stat se starostou, ktery chod mesta ovlivnuje skrz mestskou radu, v casual kabatku, ktery neurazi.

    Az na optimalizaci. Ta me urazi brutalne. 60fps u novyho doom (sic na medium) a tady u casual klikacky 20? Obcas deset? Coze? :D :D :D

    6/10 (neprilis propracovana, bavi me to po 30h, chci zkusit hrat dal, ale ta optimalizace je s ohledem ke grafickemu zpracovani na pest, soundtrack je adekvatni a ani po tolika hodinach neurazi - mam u nej podobny pocit jako jsem mival pri poslechu ost herous of m&m = jsem doma a je potreba pustit se do prace :))
    • Rad bych poznamenal, ze nejvic hraji CSgo, rocket league a RPG singleplayer hry, takze se nejedna o muj zanr a i tak si hru uzivam :)
  • postcore
    takže zostávam stále u Tropico 3, škoda, táto hra mala potenciál
    • Jo Tropico mě tady od nich baví nejvíc. Tohle mi přijde jako taková rychlá ždímačka enginu s minimem gameplay (něco jako Omerta). U trojky Tropica bych asi nezůstával (přecijen pětka je imho lepší a vyváženější). Ale tohle mě nějak netáhne
    • Lupulin
      s tropicem se to vůbec nedá srovnávat a podle mě to rozhodně není tak špatný jak recenze tvrdí....má to prostě svoje postupy a když je akceptuješ a budeš z nich tvořit maximum tak je tahle (podle mě hlavně rogue-like) hra hodně dobrá...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit